UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Student / Student zagraniczny

Student zagraniczny

Orientation Day

Orientation Day to wydarzenie przeznaczone dla nowoprzybyłych studentów, które odbywa się na początku każdego semestru. Orientation Day jest obowiązkowy dla wszystkich nowych studentów.

Po otrzymaniu potwierdzeniu przyjęcia na Uczelnię, prześlemy Ci informację z Uczelni o obowiązku rejestracji do udziału w Orientation Day.

Udział w Orientation Day ma na celu pomóc naszym nowym studentom zaaklimatyzować się w życiu uniwersyteckim w Grupie Uczelni Vistula. Otrzymacie szczegółowe informacje na temat zasad bezpieczeństwa, opieki zdrowotnej, wydziałów i biur Uczelni, systemu USOS, kont e-mail, legitymacji studenckiej, wiz i zezwoleń na pobyt, a także życia studenckiego. Nasz program ma również na celu umożliwienie studentom poznania nowych ludzi i zaaklimatyzowania się na Uczelni.

Witamy w Polsce! Witamy w Grupie Uczelni Vistula!

Czytaj mniej

Orientation Day to wydarzenie przeznaczone dla nowoprzybyłych studentów, które odbywa się na początku każdego semestru. Orientation Day jest obowiązkowy dla wszystkich nowych studentów.

Po otrzyman…

Czytaj więcej

Spotkajmy się online!

Masz pytania dotyczące studiów na Uczelni Vistula?

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w cotygodniowych spotkaniach online, które odbywają się w środy o godzinie 15:00 (w języku angielskim) oraz we czwartki o godzinie 16:00 (w języku rosyjskim). Nasz zespół biura International Office odpowie na Twoje pytania.

Pomożemy Ci przejść przez proces rekrutacji i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Czytaj mniej

Masz pytania dotyczące studiów na Uczelni Vistula?

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w cotygodniowych spotkaniach online, które odbywają się w środy o godzinie 15:00 (w języku angielskim) or…

Czytaj więcej
Kandydatów anglojęzycznych zapraszamy na spotkania online o godzinie 15:00 czasu polskiego.
Kandydatów rosyjskojęzycznych zapraszamy na spotkania online o godzinie 16:00 czasu polskiego.
Śledź nas również na Instagramie, gdzie prezentujemy transmisje na żywo, dołącz do nas!

Unibudy – chat with our students

Pobyt w Polsce

Proces rekrutacji studentów zagranicznych w Grupie Uczelni Vistula

Po przyjeździe do Polski, należy złożyć oryginały dokumentów (załączone wcześniej do Formularza Zgłoszeniowego) do Działu Rekrutacji w pokoju nr 28, gdzie pracownicy przejrzą przedstawione dokumenty.

Jeśli dokumentacja będzie niekompletna, otrzymasz od nas listę brakujących dokumentów, które będziesz musiał/a dostarczyć w określonym terminie. W tej sprawie skontaktujemy się z Tobą drogą e-mailową.

Jeśli złożona przez Ciebie dokumentacja będzie kompletna, będziesz mógł/mogła podpisać umowę z Uczelnią i otrzymasz oficjalną decyzję o przyjęciu na studia. Od tej chwili, stajesz się oficjalnie studentem lub studentką Grupy Uczelni Vistula. Gratulujemy!

Dokumenty potrzebne do ukończenia procesu rekrutacji

  1. 2 kopie formularza zgłoszeniowego.
  2. 2 egzemplarze Umowy.
  3. Świadectwo maturalne wraz z suplementem (oryginał + kopia).
  4. Tłumaczenie przysięgłe świadectwa maturalnego i suplementu na język polski (oryginał + kopia).
  5. Apostille świadectwa maturalnego (wraz z suplementem) (oprócz Ukrainy i Białorusi) (oryginał + kopia).
  6. Nostryfikacje świadectwa maturalnego (oryginał + kopia).
  7. Certyfikat znajomości języka.
  8. Zaświadczenie lekarskie w języku polskim (oryginał + kopia).
  9. Paszport (oryginał + kopia).
  10. Wiza (oryginał + kopia).
  11. Ubezpieczenie (oryginał + kopia).
  12. Kopia potwierdzenia opłaty za studia.
  13. Oświadczenie o zakwaterowaniu.
  14. Zdjęcie (3,5 cm x 4,5 cm) – zdjęcie twarzy, bez okularów przeciwsłonecznych i en face.

  1. Kopię paszportu rodzica, który podpisał umowę.
  2. Odpis aktu urodzenia.

  1. Kartę przebiegu studiów (oryginał + kopia).
  2. Tłumaczenie przysięgłe karty przebiegu studiów (oryginał + kopia).

  1. Dyplom licencjata oraz kartę przebiegu studiów (oryginał + kopia).
  2. Tłumaczenie przysięgłe dyplomu licencjata i karty przebiegu studiów (oryginał + kopia)

Życie w Warszawie

Dlaczego warto wybrać Polskę?

  • Wysoka jakość szkolnictwa wyższego.
  • Bezpieczeństwo.
  • Niskie koszty nauki i utrzymania.
  • Szybko rozwijająca się gospodarka.
  • Wspaniała kultura.

Polska to fascynujący kraj, który znajduje się w geograficznym i kulturowym centrum Europy, a zarazem na skrzyżowaniu szlaków handlowych pomiędzy Wschodem i Zachodem. Obecnie w Polsce działa 140 uczelni państwowych (publicznych) i 261 prywatnych (niepublicznych). System dzieli je na instytucje typu akademickiego i zawodowego. Uczelnia typu akademickiego oferuje co najmniej jeden program studiów doktorskich.

Zajęcia odbywają na uniwersytetach, politechnikach i akademiach, od października do lutego oraz od lutego do czerwca.

Zgodnie z wytycznymi Procesu Bolońskiego dotyczącymi europejskiego szkolnictwa wyższego, studia I stopnia trwają 3-4 lata (180-240 punktów ECTS) i umożliwiają uzyskanie tytułu licencjata. Studia II stopnia, czyli studia magisterskie, trwają 1,5 – 2 lat (90-120 punktów ECTS). Posiadacze tytułu magistra mogą podjąć studia III stopnia, czyli studia doktorskie.

Polska potrzebuje wykwalifikowanych pracowników.

Wielu polskich studentów podejmuje pracę już podczas studiów. Studenci zagraniczni mogą pracować w niepełnym wymiarze godzin. Dział Karier i Praktyk Uczelni Vistula oferuje swoim studentom profesjonalną pomoc w znalezieniu pracy w niepełnym wymiarze godzin, a także płatnych i bezpłatnych staży oraz pomaga wykwalifikowanym studentom w znalezieniu odpowiedniego zatrudnienia po ukończeniu studiów.

Polska gospodarka rządzi się zasadami wolnorynkowymi, dodatkowo regulowanymi przepisami UE. PKB Polski wynosi obecnie 27.700 USD, a parytet siły nabywczej wynosi 1,052 trylion USD. Inflacja w czerwcu 2017 r. wyniosła -0,8%.

Polska, która dotychczas była krajem jednorodnym etnicznie, obecnie zmienia swój charakter, między innymi, dzięki napływowi studentów zagranicznych: główne ośrodki edukacyjne, takie jak Warszawa, Poznań, Gdańsk, Kraków i inne, stają się coraz bardziej zróżnicowane kulturowo.

Codziennie w Polsce odbywa się szereg wydarzeń kulturalnych: koncerty, pokazy, wystawy, imprezy plenerowe i imprezy sportowe. Nic, tylko zwiedzać! Czekają na Ciebie również liczne kina, restauracje, kawiarnie, centra rekreacji i wellness.

Być może Polska to Twoje miejsce na Ziemi

Pobyt w Polsce to świetna okazja do doświadczenia życia w innym kraju i w innej kulturze. Grupa Uczelni Vistula oferuje swoim studentom możliwość studiowania w samym sercu Europy, w tętniącym życiem środowisku międzynarodowym i↨w samym centrum biznesu krajowego i międzynarodowego.

Warszawa

jest stolicą i największym miastem Polski, znaczącym punktem docelowym w turystyce międzynarodowej oraz ważnym ośrodkiem kulturalnym, politycznym i gospodarczym. To niesamowite miasto jest pełne kontrastów i niespodzianek. Warszawa będzie dla Ciebie prawdziwym źródłem inspiracji.

Czytaj mniej

Warszawa

jest stolicą i największym miastem Polski, znaczącym punktem docelowym w turystyce międzynarodowej oraz ważnym ośrodkiem kulturalnym, politycznym i gospodarczym. To niesamowite miasto jes…

Czytaj więcej

Jak dojechać do Warszawy i gdzie zamieszkać

Dzięki dogodnym międzynarodowym połączeniom lotniczym i kolejowym, a także sieci autostrad, łatwo jest dotrzeć do Warszawy. Stolica Polski ma w swojej ofercie noclegi na każdą kieszeń – od ekskluzywnych apartamentów po schroniska młodzieżowe. Grupa Uczelni Vistula nie posiada własnych akademików, ale współpracuje z akademikami studenckimi.

Czytaj mniej

Jak dojechać do Warszawy i gdzie zamieszkać

Dzięki dogodnym międzynarodowym połączeniom lotniczym i kolejowym, a także sieci autostrad, łatwo jest dotrzeć do Warszawy. Stolica Polski ma w swojej o…

Czytaj więcej

Podstawowe fakty o Polsce:

Lokalizacja: Europa Środkowa

Odległość z Warszawy do sąsiednich krajów:

  • Białoruś 416 km,
  • Czechy 790 km,
  • Niemcy 467 km,
  • Litwa 103 km,
  • Rosja (obwód królewiecki) 210 km,
  • Słowacja 541 km,
  • Ukraina 529 km.

Język: polski

Stolica: Warszawa

Główne miasta: Łódź, Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław

Populacja: blisko 38 500 000 mieszkańców

Powierzchnia całkowita: 312 685 km²

Czas lokalny: GMT + 1 godz.

Waluta: złoty (PLN)

Klimat: Lata w Polsce są przeważnie ciepłe. Średnia temperatura wynosi około 19°C, choć czasami może przekraczać nawet 30°C. Zimy są stosunkowo mroźne i zwykle temperatura spada poniżej 0°C, ale bywają też okresy łagodniejsze.

Program mentorski

Program Mentorski ma na celu zapewnienie pomocy studentom zagranicznym od początku ich pobytu w Polsce. Program ma również stworzyć studentom okazję do praktycznego ćwiczenia języka obcego i poznania innych studentów z zagranicy. W ramach Programu Mentorskiego, studenci przyjeżdżając z zagranicy mają możliwość nawiązania kontaktu z odpowiednim Mentorem spośród naszych studentów-wolontariuszy.

Czytaj mniej

Program Mentorski ma na celu zapewnienie pomocy studentom zagranicznym od początku ich pobytu w Polsce. Program ma również stworzyć studentom okazję do praktycznego ćwiczenia języka obcego i poznan…

Czytaj więcej

Oferowany przez nasze Uczelnie Program Mentorski daje Wam możliwość skorzystania z pomocy Uczelnianego Mentora już przed przyjazdem do Warszawy.

Czym jest Program Mentorski?

Program Mentorski polega na łączeniu Mentorów-wolontariuszy ze studentami przyjeżdżającymi z zagranicy, aby zapewnić Wam – studentom zagranicznym – wsparcie na początku Waszego pobytu w Polsce, a także aby dać Wam możliwość ćwiczenia języka obcego i poznania innych studentów z zagranicy.

W czym może pomóc mi Mentor?

Twój Mentor postara się odpowiedzieć na wszelkie pytania związane ze studiami, czy też pobytem w Warszawie. Mentor odbierze Cię z lotniska/dworca lub przynajmniej wyjaśni, jak działa transport publiczny i w jaki sposób najlepiej z niego korzystać. Osoba ta udzieli Ci również wskazówek, dokąd się udać i co zobaczyć w pierwszych dniach po przyjeździe do Polski. Potem wszystko będzie zależało już tylko od Ciebie, ale pamiętaj, że Program Mentorski znany jest przede wszystkim jako sposób na nawiązanie wspaniałych znajomości i przyjaźni!

Jak mogę otrzymać wsparcie Mentora?

Aby otrzymać wsparcie Mentora, musisz zarejestrować się w naszym Programie Mentorskim na stronie vistula.broaddy.com/register/

Ważne jest, aby w formularzu rejestracyjnym napisać coś o sobie, ponieważ znacznie zwiększa to szanse na nawiązanie kontaktu z odpowiednim Mentorem. Założony profil możesz na bieżąco obserwować i w każdej chwili zaktualizować. Kiedy jeden z naszych Mentor zgłosi swoją chęć pomocy, otrzymasz e-mail z jego/jej danymi kontaktowymi. Należy wtedy jak najszybciej skontaktować się z tą osobą. Warto pamiętać, że proces selekcji może czasami zabrać trochę czasu, dlatego im szybciej się zarejestrujesz, tym większa szansa, że nawiążesz kontakt ze swoim Mentorem jeszcze przed przyjazdem do Polski.

Należy również pamiętać, że działalność związana z naszym programem ma charakter wolontariatu i może się zdarzyć, że nie dla każdego znajdzie się odpowiedni wolontariusz, ale dołożymy wszelkich starań, aby Twoje zgłoszenie nie zostało bez odpowiedzi. Ponadto, pamiętaj, że rejestracja ta nie jest rejestracją w oficjalnym uniwersyteckim systemem informacyjnym. Oficjalna rejestracja nastąpi po Twoim przyjeździe.

W przypadku pytań dotyczących Programu Mentorskiego, prosimy o kontakt pod adresem: mentor.secretary@vistula.edu.pl

Program Ambasador

Drodzy Studenci,

cieszymy się, że jesteście częścią społeczności Uczelni Vistula. Tu rozwijacie się naukowo i społecznie, poznajecie nowych przyjaciół, odkrywacie nowe idee i budujecie wspomnienia.

Dla każdego studenta jest to wyjątkowe doświadczenie. Możecie się nim podzielić. Zostańcie ambasadorami Vistuli i dajcie wsparcie kandydatom oraz nowym studentom.

Czytaj mniej

Drodzy Studenci,

cieszymy się, że jesteście częścią społeczności Uczelni Vistula. Tu rozwijacie się naukowo i społecznie, poznajecie nowych przyjaciół, odkrywacie nowe idee i budujecie wspomnien…

Czytaj więcej

Jesteście cennym kontaktem dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej – zarówno o studiach, jak i o naszej szkole. Głównym celem Programu Ambasador jest pomoc w poznaniu uczelni oraz procesu rekrutacji.

Jako ambasador:

  • reprezentujesz uczelnię;
  • odpowiadasz na pytania kandydatów dotyczące nauki i życia studenckiego;
  • pomagasz znaleźć właściwe informacje i dane kontaktowe poszczególnych działów/osób na uczelni;
  • sprawdzasz swoje konto i odpowiadasz na pytania w odpowiednim czasie;
  • prowadzisz czaty i budujesz przyjazne relacje z kandydatami, zadając pytania i angażując się;
  • zapewniasz prawdziwy wgląd w swoje uczelniane doświadczenia dzięki czatom, blogom i filmom.

Ambasador, który odnosi sukces to:

  • mistrz komunikacji, który lubi tworzyć interesujące treści o swojej uczelni;
  • jest elastyczny i chętny do szybkiego i skutecznego reagowania na pytania;
  • odpowiedzialny i otwarty;
  • aktywny w interakcjach;
  • wzór do naśladowania dla innych studentów;
  • ma dojrzałe i profesjonalne podejście do rozmów.

Dołącz do nas! Czekamy na Ciebie!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i masz pytania dotyczące programu, zapraszamy do kontaktu z koordynatorem:

Anna Voronko
International Admission Officer
WhatsApp or Viber: +48 798 066 870
e-mail: ambassador@vistula.edu.pl

Akademik

Uczelnie Grupy Vistula zapewniają wszystkim studentom możliwość zamieszkania w akademiku należącym do naszej Uczelni.

O naszym akademiku:

  • Pokoje: Akademik Uczelni Vistula jest dostępny od 18.10.2023. Zapewnimy Ci czyste, wygodne, bezpieczne i estetyczne otoczenie. Pokoje są wyposażone w dwa pojedyncze łóżka, dwie szafki nocne, komody przy łóżkach, dwie szafy na ubrania, dwa biurka, dwie lampki biurowe, czajnik elektryczny, dwa kubki.
  • Kuchnia: Do Twojej dyspozycji jest standardowe wyposażenie kuchni. W jego skład wchodzą: meble kuchenne (szafki górne i dolne), dwie płyty grzewcze/kuchenka indukcyjna i płyty (8 palników), wbudowany zlew, dwie pralki, dwie lodówki z zamrażalnikiem, oraz 6 innych elementów wyposażenia – stół i krzesła oraz czajnik elektryczny.
  • Korytarz/lobby: Wnętrza mają estetyczne, matowe wykończenie, a wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa obejmuje: czujniki dymu, systemy tryskaczowe, kamery CCTV, czujniki tlenku węgla oraz oznakowanie informacyjne i ostrzegawcze.
  • Łazienka: W każdym pokoju znajduje się łazienka dla dwóch osób, wyposażona w wieszak na ręcznik, mydelniczkę pod prysznic, półki, uchwyt na papier toaletowy, kosz na śmieci i matę podłogową.

Koszt:

  • Zakwaterowanie jest możliwe od 1.10.2024. Umowa podpisywana jest na rok, pierwsza wpłata za 5 miesięcy (za okres 01.10.2024 – 29.02.2025) wynosi 9750 zł + kaucja.

Lokalizacja:

Mangalia 1
02-758,
Warszawa, Polska
https://maps.app.goo.gl/zsQLiuDznx3HWh1f6

W celu uzyskania pełnych informacji o akademiku i rezerwacji pokoju prosimy o kontakt: accommodation@vistula.edu.pl

Nostryfikacja

Dokument poświadczający, że poziom wykształcenia uzyskany poza granicami Polski może być uznany za równoważny z jednym z dokumentów wydanych w Polsce na podstawie umów międzynarodowych, przepisów prawa lub poprzez nostryfikację. Nostryfikacja to procedura prowadząca do zrównania świadectwa, dyplomu lub tytułu naukowego z uzyskanym za granicą. Sprawdź poniżej, czy musisz nostryfikować swoje dokumenty.

Możesz dokonać nostryfikacji swojego świadectwa lub dyplomu przed przystąpieniem do procesu rekrutacji i dołączyć go do składanych dokumentów. Ponieważ jednak termin składania nostryfikacji upływa pod koniec pierwszego semestru studiów, możesz się tym również zająć po zapisaniu się na studia.

Świadectwo dojrzałości

Świadectwa dojrzałości uzyskane za granicą traktowane są na równi z polskim świadectwem dojrzałości na podstawie umów międzynarodowych, które Polska podpisała z innymi krajami. Szczegóły dotyczące umów międzynarodowych w dziedzinie edukacji znajdują się na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego (tylko w języku polskim).

Jeżeli równoważność dyplomu nie jest przedmiotem żadnych umów międzynarodowych, jego status jako odpowiednika polskiego świadectwa dojrzałości można potwierdzić jedynie w procesie nostryfikacji.

Nostryfikacja świadectw dojrzałości dotyczy tych kandydatów, których świadectwa dojrzałości uzyskano poza granicami Polski, w kraju, z którym Polska nie podpisała umowy międzynarodowej lub gdy podpisana umowa nie obejmuje w swym przedmiocie równoważności dokumentów. Dyplomy International Baccalaureate oraz European Baccalaureate są akceptowane przez polskie uczelnie bez nostryfikacji.

Świadectwa dojrzałości są nostryfikowane przez Kuratoria Oświaty właściwego dla miejsca zamieszkania osoby ubiegającej się o nostryfikację lub ze względu na lokalizację instytucji, dla której przeznaczony jest dokument.

Najbliższe wojewódzkie Kuratorium Oświaty znajduje się w Warszawie pod adresem: Aleje Jerozolimskie 32, godziny pracy: 8:00-16:00, od poniedziałku do piątku:
http://www.en.kuratorium.waw.pl/en/index.html

Lista dokumentów wymaganych do nostryfikacji

  • Wypełniony formularz wniosku (w języku polskim).
  • Świadectwo dojrzałości z apostille lub zalegalizowane świadectwo dojrzałości (lub inny dokument potwierdzający ukończenie studiów za granicą).
  • Zaświadczenie z Konsulatu kraju ojczystego w Polsce (lub z Ministerstwa Edukacji), potwierdzające, że Twoje świadectwo ukończenia szkoły średniej daje Ci prawo do studiowania na uczelniach w Twoim kraju i/lub za granicą.
  • Suplement do dyplomu ukończenia szkoły średniej.
  • Tłumaczenie ww. dokumentów na język polski (matura, jej suplement) oraz zaświadczenie wydane przez Konsulat (jeśli zostało wydane w języku innym niż polski).
  • Kopia paszportu.
  • Inne dokumenty na żądanie Wojewódzkiego Kuratorium Oświaty.

Świadectwo ukończenia szkoły wyższej

Jeśli uzyskałeś dyplom ukończenia studiów wyższych na odpowiednim poziomie w państwie członkowskim Unii Europejskiej, Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD), Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu (EFTA) lub uzyskany dyplom uprawnia do studiowania w kraju jego wydania na poziomie odpowiadającym poziomowi w Polsce, nie trzeba przechodzić procesu nostryfikacji. Nie ma również konieczności nostryfikowania dokumentów uzyskanych w krajach, z którymi Polska podpisała umowę o wzajemnym uznawaniu dokumentów (wykaz takich umów znajduje się na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego (tylko w języku polskim)).

Sprawdź poniżej, czy Twój kraj jest członkiem jednej z organizacji wymienionych powyżej:

  • Unia Europejska (UE): Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Wielka Brytania
  • Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD): Australia, Austria, Belgia, Kanada, Chile, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Izrael, Włochy, Japonia, Luksemburg, Meksyk, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Słowacja, Słowenia, Korea Południowa, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone Ameryki
  • Europejskie Stowarzyszenie Wolnego Handlu (EFTA): Islandia, Liechtenstein, Norwegia, Szwajcaria

Z tytułu uznania lub potwierdzenia wykształcenia lub prawa do kontynuowania nauki zwolnione są:

Świadectwa i inne dokumenty wydawane przez szkołę lub placówkę oświatową działającą w systemie oświaty państwa członkowskiego Unii Europejskiej, państwa członkowskiego Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD), państwa członkowskiego Europejskiego Wolnego Trade Association (EFTA) – strony Umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym, uprawnione do ubiegania się o przyjęcie na studia wyższe w tych krajach: Australia, Austria, Belgia, Bułgaria, Kanada, Chile, Chiny, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Islandia, Izrael, Włochy, Japonia, Korea, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Meksyk, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone.

Nostryfikacja dyplomu ukończenia studiów wyższych jest konieczna tylko wtedy, gdy został on uzyskany w kraju niewymienionym powyżej, z którym Polska nie podpisała umowy o wzajemnym uznawaniu dokumentów.

Szczegóły dotyczące uznawania dyplomów zagranicznych można znaleźć na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Opieka zdrowotna

Ubezpieczenie zdrowotne studentów – cudzoziemców
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.