DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / Kierunki studiów / Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu

Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Tryb

Stacjonarne (w tygodniu)

Poziom

I stopnia, licencjackie (3-letnie)

Język wykładowy

angielski

Lokalizacja

Bristol/Warszawa

Liczba specjalności

2

Aplikuj online
Image for Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu

O studiach

Studia na kierunku Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu to wyjątkowa oferta. Przez rok studiujesz w Bristolu, w Wielkiej Brytanii, a przez dwa lata w kampusie w Warszawie. Językiem wykładowym jest angielski.

Program został zaprojektowany w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku globalnego na menedżerów – liderów, silnie poszukiwanych obecnie w specjalnościach związanych z zarządzaniem projektami i zarządzaniem start-upami oraz innowacją, charakteryzujących się wysokimi kompetencjami interkulturowymi.

Jeżeli więc twoje aspiracje zawodowe sięgają poza granice kraju albo marzysz o założeniu własnej firmy lub startupu a do tego cenisz innowacje i kreatywne rozwiązania,

studia I stopnia na kierunku Zarządzanie w filii Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu są idealnym wyborem.

Studia mają profil praktyczny. Swoje umiejętności zbudujesz w oparciu o konkretne, biznesowe przykłady. W przeważającej części zajęcia są prowadzone jako ćwiczenia,

konwersacje i projekty. W ich trakcie poznasz podstawy ekonomii oraz finansów, co pozwoli ci zrozumieć makrotrendy wpływające na funkcjonowanie przedsiębiorstw. Poznasz nowoczesne metody i techniki zarządzania oraz narzędzia analizy biznesowej. Nauczysz się zarządzać projektami, zasobami ludzkimi oraz operacjami w przedsiębiorstwie. Dowiesz się, jak wykorzystywać w działalności zawodowej nowoczesne technologie komunikacyjne i informacyjne. Rozwiniesz też kompetencje przywódcze, nauczysz się motywować zespoły oraz podejmować strategiczne decyzje, a także prawidłowo identyfikować i rozstrzygać dylematy natury etycznej, w szczególności związane z praktyką zarządzania organizacjami.

Wybitni wykładowcy i praktycy biznesu pomogą ci rozwinąć kompetencje zarówno twarde, jak i miękkie. Nauczysz się odporności i elastyczności. Rozwiniesz umiejętności strategiczne i organizacyjne. Dowiesz się, jak wyznaczać cele i mobilizować ludzi, a także czym jest misja i odpowiedzialność biznesu.

Studia na kierunku Zarządzanie w Filii Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu dadzą ci nie tylko dyplom, ale również prestiż. Z nami rozpoczniesz przygodę życia, która dostarczy ci adrenaliny i satysfakcji. Po studiach spełnisz się jako menedżer o specjalności, jaką wybierzesz.

Kierunek Zarządzanie prowadzony w filii Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu posiada cenną międzynarodową akredytację PMI Global Accreditation Center for Project Management Education Programs (GAC), wiodącej, niezależnej, wyspecjalizowanej jednostki akredytującej w zakresie zarządzania projektami, a także programów studiów oferowanych przez instytucje szkolnictwa wyższego na całym świecie. Akredytacja ta jest dowodem głębokiego zaangażowania uczelni w ciągłe doskonalenie jakości programu nauczania w obszarze zarządzania projektami. Absolwenci studiów na kierunku Zarządzanie mogą być pewni najwyższych standardów kształcenia, dostępu do najnowszej wiedzy, materiałów dydaktycznych z obszaru zarządzania projektami oraz wymiany z najlepszymi uczelniami biznesowymi.

Specjalności

Jeżeli chcesz samodzielnie kierować projektami, ta specjalność pozwoli ci zdobyć wiedzę właśnie z tego zakresu. Dowiesz się, jak wykonywać funkcje wspomagające przy projektach i zarządzać nimi kompleksowo: od początkowej analizy, przez planowanie, aż po realizację i późniejszą ewaluację. Poznasz najważniejsze zagadnienia, metody i techniki zarządzania projektami, co przygotowuje cię do pracy w dużych organizacjach.

Ta specjalność przygotuje cię do założenie własnej działalności gospodarczej zgodnie z obowiązującymi trendami w wielu sektorach gospodarki. Poznasz praktyczne aspekty funkcjonowania startupów, zarządzania innowacjami oraz przywództwa w organizacji.

Program studiów

Studia na kierunku Zarządzanie w filii Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu zostały zaprojektowane tak, by jak najlepiej przygotować cię do podjęcia pracy w tym obszarze. Wyselekcjonowane specjalności pozwolą ci zdobyć praktyczną wiedzę i stać się specjalistą w konkretnej dziedzinie. Studia są realizowane w języku angielskim, w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku. To doskonała okazja do rozwijania umiejętności pracy w zróżnicowanych zespołach. Kadra akademicka to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zarówno akademickim, jak i zawodowym, co gwarantuje wysoki poziom nauczania.

Studia dostarczą ci narzędzi i wiedzy niezbędnej do wdrażania nowatorskich pomysłów w biznesie. Program obejmuje przedmioty z zakresu zarządzania zmianą, innowacjami oraz zarządzania projektami, co pozwoli ci na rozwijanie i realizowanie własnych, innowacyjnych inicjatyw.

Atuty studiów

Akredytacja PMI GAC

PMI GAC wspiera zmiany i postęp, zarówno w dyscyplinie zarządzania projektami, jak i w samej profesji. Absolwenci mogą być pewni, że posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do odniesienia zawodowego sukcesu.

Akredytacja PMI GAC

Nowoczesny program nauczania

Program odpowiada na potrzeby globalnego rynku pracy. Skupiamy się na praktycznych aspektach zarządzania, co zapewnia realne przygotowanie do wyzwań zawodowych.

Nowoczesny program nauczania

Praktyczne podejście

Zajęcia praktyczne obejmują projekty, case studies oraz warsztaty prowadzone przez doświadczonych praktyków z branży.

Praktyczne podejście

Międzynarodowe środowisko

Studia są realizowane w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku w języku angielskim. To doskonała okazja do rozwijania umiejętności pracy w zróżnicowanych zespołach.

Międzynarodowe środowisko

Doświadczeni wykładowcy

Kadra akademicka to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zarówno akademickim, jak i zawodowym, co gwarantuje wysoki poziom nauczania.

Doświadczeni wykładowcy

Networking i kontakty biznesowe

Studia pozwalają nawiązać wartościowe kontakty biznesowe, które mogą być kluczowe w przyszłej karierze zawodowej.

Networking i kontakty biznesowe

Kariera

Perspektywy zawodowe

Po ukończeniu studiów licencjackich na kierunku Zarządzanie w filii Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu możesz rozwijać karierę w przedsiębiorstwach, międzynarodowych korporacjach, organizacjach międzynarodowych i pozarządowych, start-upach lub też we własnej firmie.

Po specjalności Zarządzanie projektami w organizacji znajdziesz pracę jako:

Po specjalności Zarządzanie projektami w organizacji znajdziesz pracę jako:

 • project manager,
 • specjalista ds. projektów.
Po specjalności Zarządzanie biznesem możesz pracować:

Po specjalności Zarządzanie biznesem możesz pracować:

 • na stanowisku kierowniczym w organizacji na poziomie lokalnym, regionalnym lub globalnym,
 • możesz założyć i prowadzić własną firmę.

Staże i praktyki studenckie

Te studia to doskonała okazja do zdobycia praktycznej wiedzy. Cenne doświadczenie zyskasz, podejmując praktyki i staże. Zrealizujesz je w wiodących firmach, z którymi współpracujemy. Wśród naszych brytyjskich partnerów są: ILC International Language Centers Ltd. Londyn i Colchester, Serenita Knowledge Investments Ltd Londyn oraz Karkin & Yuksel Legal Services Ltd, Londyn. Dzięki temu nawiążesz międzynarodowe kontakty, co jest nieocenione w przyszłej karierze, postawisz pierwsze kroki w zawodzie i wzbogacisz swoje CV. Odkryjesz specyfikę pracy w wybranym przez ciebie obszarze. To doświadczenie otworzy przed tobą wiele zawodowych możliwości. Zdobędziesz ekscytującą i bardzo dobrze płatną pracę w obszarze zarządzania.

Cennik

Jak obniżyć opłaty za studia?

Uczelnie Vistula oferują bogaty system stypendialny, który pozwoli ci realnie obniżyć koszty nauki. Możesz ubiegać się o stypendium socjalne, stypendium za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne oraz o zapomogę. Oferujemy także różne promocje. Możesz z nich skorzystać.

Sprawdź dostępne opcje
Jak obniżyć opłaty za studia?

Kadra

Image for dr hab. Mirosław Bojańczyk prof. AFiB Vistula

dr hab. Mirosław Bojańczyk prof. AFiB Vistula

Image for dr Tom Hashimoto, LL.M., DPhil (Oxon), FHEA

dr Tom Hashimoto, LL.M., DPhil (Oxon), FHEA

Image for dr Magdalena Kaczkowska-Serafińska

dr Magdalena Kaczkowska-Serafińska

dr hab. Marlena Plebańska

Image for dr Anna Sabat

dr Anna Sabat

Często pytacie nas o…

Jak złożyć aplikację online?

W celu złożenia aplikacji online należy kliknąć na przycisk APLIKUJ ONLINE, który widoczny jest na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do zapoznania się z zakładką REKRUTACJA, gdzie szczegółowo wyjaśnione są poszczególne etapy rekrutacji.

Gdzie mogę znaleźć cennik studiów?

Cennik studiów dostępny jest na stronach dotyczących poszczególnych kierunków, jak również w zakładce WAŻNE DOKUMENTY – OPŁATY ZA STUDIA.

Czy są jakieś promocje dla nowych kandydatów?

Tak, zapraszamy do zakładki KANDYDAT- OFERTY SPECJALNE, gdzie można znaleźć szczegóły, dotyczące aktualnych promocji dla nowych kandydatów na studia.

Jestem studentem, czy mogę zapłacić za studia na Uczelni?

Tak, możesz przyjść do Kwestury i tam zapłacić – gotówką lub kartą.

Chcę otrzymać zwrot pieniędzy, jak to zorganizować?

Napisz na adres: refund@vistula.edu.pl. Zapoznaj się także z treścią umowy, §4, streszczenie 8-16.

Jestem studentem, chcę opłacić kolejny semestr/rok.

Napisz na adres: kwestura@vistula.edu.pl ze swojego studenckiego konta pocztowego i poproś o fakturę. Wszystkie informacje o kolejnych płatnościach dostępne są w systemie USOS na koncie studenta.

Gdzie znajdę informację na temat sesji egzaminacyjnej?

Terminy sesji egzaminacyjnej podane są w organizacji roku akademickiego na: https://www.vistula.edu.pl/student/dziekanat/organizacja-roku-akademickiego. Każdy wykładowca ma obowiązek poinformować studenta o terminie egzaminu/zaliczenia.

Gdzie znajdę plan zajęć?

Plan zajęć znajduje się w USOSweb (Uniwersytecki System Obsługi Studiów). Link do USOSweb znajduje się na stronie www Uczelni, w zakładce Intranet. Każdy student po zalogowaniu się widzi swój indywidualny plan.

Jak mogę odebrać swoją legitymację?

Legitymacje studentów I semestru są do odbioru na recepcji Uczelni, pozostałe legitymacje należy odebrać w Dziekanacie.

Sprawdź pełne FAQ dotyczące naszych uczelni

Przejdź do FAQ

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie wyślij je do Działu Rekrutacji za pomocą formularza

  Twoje imię i nazwisko

  Twój e-mail

  Twój numer telefonu

  Treść wiadomości

  Dodaj załącznikEdytuj

  Inne kierunki, które mogą Cię zainteresować

  Ekonomia

  Ekonomia

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy) Sprawdź też studia online

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  polski, angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Ekonomia online

  Ekonomia online

  Tryb

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA

  Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy) Sprawdź też studia online

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  polski, angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Aby przejść do formularza aplikacyjnego, wybierz parametry interesujących Cię studiów

  Uczelnia realizuje projekty
  współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
  Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

  Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.