UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Kierunki studiów / Zarządzanie

Zarządzanie

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Tryb

Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy) Sprawdź też studia online

Poziom

II stopnia, magisterskie (2-letnie)

Język wykładowy

polski, angielski

Lokalizacja

Warszawa

Liczba specjalności

5

Cena od

7600 zł / rok

Aplikuj online Pobierz program
Image for Zarządzanie

O studiach

Jeśli masz głowę pełną pomysłów, ambicję i chcesz pracować w biznesie w Polsce lub za granicą, studia magisterskie na kierunku Zarządzanie w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula doskonale cię do tego przygotują. W ich trakcie zdobędziesz wiedzę z zakresu międzynarodowych standardów w zarządzaniu organizacjami biznesowymi. Rozwiniesz kompetencje przywódcze, które pozwolą ci wziąć odpowiedzialność za firmę i poprowadzić ją tak, aby się rozwijała na konkurencyjnym rynku. Zdobędziesz wiedzę, dzięki której szybko staniesz się specjalistą w dziedzinie zarządzania.

W zarządzaniu najważniejsze jest zorientowanie na osiągnięcie wyznaczonego celu. Do tego potrzebna jest perfekcyjna umiejętność podejmowania decyzji, kreatywność i elastyczność, a także sprawność w planowaniu, organizacji, koordynacji i kontroli. Opanujesz to, podejmując studia II stopnia na kierunku Zarządzanie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. 

Te studia to prestiż i wysoki poziom. Na wyselekcjonowanych specjalnościach dostosowanych do potrzeb rynku nauczysz się właściwych postaw, dzięki którym otworzy się przed tobą wiele nowych, globalnych możliwości. Zyskasz zaawansowaną wiedzę o funkcjonowaniu przedsiębiorstw i organizacji. Poznasz najnowsze koncepcje zarządzania i nauczysz się je stosować w praktyce. Dowiesz się, na czym polega przedsiębiorczość, jak zarządzać ludźmi, finansami i całymi projektami. Zgłębisz problematykę ekonomii menedżerskiej i etyki w zarządzaniu. Poznasz międzynarodowe prawo gospodarcze i rynki finansowe. Zdobędziesz także wiedzę z zakresu rachunkowości zarządczej i wnioskowania statystycznego. Nauczysz się technik komunikacji i argumentowania, marketingu, negocjacji i mediacji. 

Stawiamy na praktyczny wymiar kształcenia. W trakcie studiów będziemy aktywnie wspierać twoją przedsiębiorczość. Doświadczenie będziesz zdobywać podczas praktyk w firmach krajowych i zagranicznych. Pod okiem wybitnych ekspertów nauczysz się skutecznie rozpoznawać, diagnozować i rozwiązywać problemy związane z zarządzaniem w organizacjach. W trakcie studiów drugiego stopnia na kierunku Zarządzanie w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula zyskasz gotowość do pracy w charakterze przedsiębiorcy, menedżera średniego i przede wszystkim wyższego szczebla, doradcy i konsultanta w organizacjach, a także do założenia i prowadzenia własnego biznesu. Śmiało możesz realizować się w przedsiębiorstwach globalnych, organizacjach międzynarodowych i instytucjach Unii Europejskiej.

Studenci mogą też wybrać program z akredytacją CIMA. Dzięki temu zyskują podczas procesu nauczania kompetencje uznawane na całym świecie za najbardziej poszukiwane i aktualne w obszarze rachunkowości zarządczej. Mogą też skorzystać ze zwolnień z egzaminu CIMA. 
Więcej informacji na temat CIMA.

Podejmując studia II stopnia na kierunku Zarządzanie w AFiB Vistula możesz zdobyć podwójny dyplom. Naszym partnerem jest London South Bank University (LSBU). Realizowany w Vistuli program jest autoryzowany przez londyńską uczelnię pod kątem zachowania tego samego standardu i jakości kształcenia.

W Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie możesz studiować Zarządzanie również w trybie online. Wybierając studia online, możesz uczyć się przez Internet – z dowolnego miejsca na świecie, kiedy chcesz, we własnym tempie, samodzielnie organizując swój czas. Potrzebujesz tylko komputera i sprawnego łącza internetowego. Możesz więc jednocześnie studiować i pracować lub zajmować się rodziną. To jest też doskonałe rozwiązanie, jeśli mieszkasz za granicą lub daleko od ośrodka akademickiego. 

Specjalności

Dowiesz się jak założyć własną firmę lub odpowiednio zarządzać przedsiębiorstwem. Poznasz kluczowe zagadnienia aktywności biznesowej w ujęciu międzynarodowym. Nauczysz się opracowywać efektywne strategie i plany biznesowe, a także tego, jak wprowadzić firmę na rynki międzynarodowe i pozyskać najlepszych pracowników.

Zyskasz wiedzę i umiejętności niezbędne do zarządzania działem marketingu. Dowiesz się jak opracować i wdrażać skuteczne strategie oraz plany marketingowe i sprzedażowe. Zdobędziesz też specjalistyczną wiedzę w zakresie zarządzania marketingiem.

Dowiesz się jak skutecznie pozyskać i utrzymać w strukturach organizacji najlepszych pracowników, a także jak sprawić, by angażowali się w jej rozwój. Posiądziesz specjalistyczną wiedzę z zakresu budowania i wdrażania strategii i programów zarządzania kapitałem ludzkim

Poznasz kluczowe zagadnienia z obszaru e-biznesu, sposobów jego prowadzenia i zarządzania. Dowiesz się, jakie są możliwości i ograniczenia oraz problemy i ryzyko tu występujące. Odkryjesz możliwości, jakie daje organizacji wykorzystanie technologii teleinformacyjnych

To specjalność zaprojektowana dzięki współpracy AFiB Vistula i CIMA. Dzięki temu studenci mogą jeszcze pełniej wykorzystać swoje studia, rozwijając umiejętności z zakresu rachunkowości zarządczej, finansów i biznesu oraz zdobywając prestiżowe kwalifikacje zawodowe. Jeśli ukończysz w ramach programu wszystkie wymagane przedmioty, otrzymasz zwolnienia z trzech egzaminów na poziomie operacyjnym CGMA i przystąpisz do egzaminu CIMA Operational Case Study Exam. Po pomyślnym zdaniu egzaminu Case Study otrzymasz od CIMA Diploma in Management Accounting, który uprawni cię do wejścia na poziom CGMA Management. Specjalność ta jest adresowana szczególnie do osób, które nie studiowały Finansów i rachunkowości na poziomie studiów licencjackich.

Zarządzanie
Promocja FIRST MINUTE
2000 zł rabatu
na studia!
Tylko do 14 lipca!


Button: Zapisz się

Promocja trwa do 14.07.2024 i dotyczy tylko obywateli polskich
Zarządzanie
Promocja FIRST MINUTE
2000 zł rabatu
na studia!
Tylko do 14 lipca!


Button: Zapisz się

Promocja trwa do 14.07.2024 i dotyczy tylko obywateli polskich

Program studiów

Studia II stopnia na kierunku Zarządzanie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie zostały zaprojektowane tak, by jak najlepiej przygotować cię do podjęcia pracy w tym obszarze. Wyselekcjonowane specjalności pozwolą ci zdobyć praktyczną wiedzę i stać się specjalistą w konkretnej dziedzinie.

Atuty studiów

Globalne możliwości

Dzięki studiom na kierunku Zarządzanie zdobędziesz umiejętności, które pozwolą odnieść zawodowy sukces również na globalnym rynku pracy. Na zajęciach są omawiane problemy w aspekcie międzynarodowym, dzięki czemu zyskasz nowe perspektywy.

Globalne możliwości

Biznesowe podejście

Poznasz sposoby na skuteczne poruszanie się w świecie biznesu. Nauczysz się, jak wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Dowiesz się, nie tylko jak opracowywać plany, ale jak je wdrażać, aby były realizowane spójnie z przyjętą strategią.

Biznesowe podejście

Umiejętne zarządzanie

Nauczysz się zarządzać nie tylko kapitałem, czasem i umiejętnościami ludzi, ale także projektami. Będziesz w stanie zrealizować projekt od początku do końca, a także zarządzać całymi zespołami ludzi.

Umiejętne zarządzanie

Wiedza i kompetencje pożądane na rynku pracy

Oprócz wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu zarządzania rozwiniesz też kompetencje miękkie. Nauczysz się pracować w zespole a także skutecznie komunikować się, negocjować, przekonywać do swoich racji, myśleć twórczo i krytycznie.

Wiedza i kompetencje pożądane na rynku pracy

Współpraca z biznesem

Już w trakcie studiów rozpoczniesz swoją przygodę z biznesem. Dzięki współpracy Vistuli z partnerami gospodarczymi i Radą Społeczno-Biznesową zyskasz dostęp do atrakcyjnych praktyk i staży. Poznasz ekspertów PwC – wiodącej firmy doradczej. Podczas prowadzonych przez nich zajęć zyskasz praktyczną wiedzę nt. przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowania terroryzmu. Poznasz zagadnienia dotyczące procesów poznawania klienta, wyszukiwania danych w dostępnych źródłach informacji gospodarczej, analizy transakcji oraz weryfikacji pod kątem sankcji międzynarodowych.

Współpraca z biznesem

Najnowsze technologie

Zarządzanie na poziomie magisterskim to jeden z kierunków, dostępnych również w ofercie studiów online. To nowoczesna forma studiowania realizowana z wykorzystaniem najnowszej technologii informacyjno-komunikacyjnej w Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Najnowsze technologie

Podwójny dyplom z LSBU

Dzięki współpracy z London South Bank University możesz realizować polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem w obszarze zarządzania. Program jest autoryzowany przez londyńską uczelnię pod kątem zachowania tego samego standardu i jakości kształcenia.

Podwójny dyplom z LSBU

Gry strategiczne

Jednym z rozwiązań wspierających proces dydaktyczny są gry strategiczne, dzięki którym kształtowane są nowe umiejętności przy jednoczesnym wykorzystaniu zdobytej wiedzy. Gra REVAS pozwala zarządzać wirtualną firmą z wybranej branży i podejmować realne decyzje biznesowe. Dzięki współpracy z Fundacją Warszawskiego Instytutu Bankowości możesz także korzystać z gry o zarządzaniu finansami Score Hunter. To narzędzie pozwalające zyskać praktyczną wiedzę nt. wiarygodności finansowej i ochrony danych osobowych.

Gry strategiczne

Akredytacja CIMA

Dzięki akredytacji programu przez CIMA studenci zyskują podczas procesu nauczania kompetencje uznawane na całym świecie za najbardziej poszukiwane i aktualne w obszarze rachunkowości zarządczej. Mogą też skorzystać ze zwolnień z niektórych egzaminów CIMA potrzebnych do uzyskania tytułu Chartered Global Management Accountant (CGMA).

Akredytacja CIMA

Koło naukowe HR Global Trends

W tym kole naukowym możesz rozwijać swoje zainteresowania w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Zyskasz kompetencje zawodowe i poznasz globalne trendy. Weźmiesz udział w sesjach i wyjazdach naukowych, warsztatach oraz spotkaniach z krajowymi i zagranicznymi specjalistami branży HR. Będziesz mieć wsparcie w realizacji inicjatyw podejmowanych w kraju i za granicą w celu zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.

Koło naukowe HR Global Trends

Kariera

Perspektywy zawodowe

Po ukończeniu studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula możesz rozwijać karierę w przedsiębiorstwach, międzynarodowych korporacjach, organizacjach międzynarodowych i pozarządowych, agencjach reklamowych i badań rynku.

SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘBIORSTWEM W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘBIORSTWEM W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

Po specjalizacji zarządzanie przedsiębiorstwem znajdziesz pracę jako:

 • dyrektor działu,
 • dyrektor regionalny (zwłaszcza w skali międzynarodowej),
 • dyrektor operacyjny.
SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

Po specjalizacji zarządzanie zasobami ludzkimi znajdziesz pracę jako:

 • dyrektor HR w międzynarodowej korporacji,
 • starszy specjalista ds. pozyskiwania talentów,
 • konsultant ds. rekrutacji i employer brandingu.
SPECJALNOŚĆ RACHUNKOWOŚĆ ZARZĄDCZA Z AKREDYTACJĄ CIMA

SPECJALNOŚĆ RACHUNKOWOŚĆ ZARZĄDCZA Z AKREDYTACJĄ CIMA

Po specjalizacji rachunkowość zarządcza znajdziesz pracę jako:

 • księgowy,
 • analityk finansowy,
 • menedżer finansowy.
SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE MARKETINGIEM W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE MARKETINGIEM W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

Po specjalizacji zarządzanie marketingiem znajdziesz pracę jako:

 • dyrektor marketingu w korporacji międzynarodowej,
 • dyrektor ds. sprzedaży i marketingu,
 • dyrektor handlowy.
SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI E-BIZNESOWYMI W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI E-BIZNESOWYMI W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

Po specjalizacji zarządzanie projektami e-biznesowymi znajdziesz pracę jako:

 • kierownik e-projektu,
 • key account menedżer ds. e-commerce,
 • digital product menedżer.

Staże i praktyki studenckie

Te studia to doskonała okazja do zdobycia teoretycznej, ale również praktycznej wiedzy. Cenne doświadczenie zyskasz, podejmując praktyki i staże. Zrealizujesz je w wiodących firmach, z którymi współpracujemy. Dzięki temu postawisz pierwsze kroki w zawodzie i wzbogacisz swoje CV. Odkryjesz specyfikę pracy w wybranym przez ciebie obszarze. Poznasz ludzi i nawiążesz cenne kontakty. To doświadczenie otworzy przed tobą wiele zawodowych możliwości. Zdobędziesz ekscytującą i bardzo dobrze płatną pracę.

Cennik

Jak obniżyć opłaty za studia?

Uczelnie Vistula oferują bogaty system stypendialny, który pozwoli ci realnie obniżyć koszty nauki. Możesz ubiegać się o stypendium socjalne, stypendium za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne oraz o zapomogę. Oferujemy także różne promocje. Możesz z nich skorzystać.

Sprawdź dostępne opcje
Jak obniżyć opłaty za studia?

Kadra

mgr Iwona Berlińska-Konopka

dr hab. inż. Piotr F. Borowski, prof. AFiB Vistula

dr Pierre Dechamps

dr Maria Gasińska

Prof. dr hab. Janusz Gudowski

Image for dr hab. Elżbieta Jędrych

dr hab. Elżbieta Jędrych

Image for dr Magdalena Kaczkowska-Serafińska

dr Magdalena Kaczkowska-Serafińska

Image for dr Agnieszka Knap-Stefaniuk

dr Agnieszka Knap-Stefaniuk

Image for dr inż. Elżbieta Kopciuszewska

dr inż. Elżbieta Kopciuszewska

Image for mgr Marta Kozak-Gołębiowska

mgr Marta Kozak-Gołębiowska

Image for dr Artur Kwasek

dr Artur Kwasek

dr Magdalena Łużniak-Piecha

mgr Adam Marszewski

Image for dr Krzysztof Nowakowski

dr Krzysztof Nowakowski

prof. dr hab. Zbigniew Olesiński

dr hab. Marlena Plebańska

mgr Anna Rękawek

Image for dr Wojciech Rezner

dr Wojciech Rezner

Image for Prof. dr hab. Krzysztof Rybiński

Prof. dr hab. Krzysztof Rybiński

Image for dr Anna Sabat

dr Anna Sabat

dr Ludmiła Stemplewska

mgr Mitchell T. Welle

Image for dr Anna Maria Wiśniewska

dr Anna Maria Wiśniewska

dr Zygmunt Janiec

Często pytacie nas o…

Jak złożyć aplikację online?

W celu złożenia aplikacji online należy kliknąć na przycisk APLIKUJ ONLINE, który widoczny jest na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do zapoznania się z zakładką REKRUTACJA, gdzie szczegółowo wyjaśnione są poszczególne etapy rekrutacji.

Gdzie mogę znaleźć cennik studiów?

Cennik studiów dostępny jest na stronach dotyczących poszczególnych kierunków, jak również w zakładce WAŻNE DOKUMENTY – OPŁATY ZA STUDIA.

Czy są jakieś promocje dla nowych kandydatów?

Tak, zapraszamy do zakładki KANDYDAT- OFERTY SPECJALNE, gdzie można znaleźć szczegóły, dotyczące aktualnych promocji dla nowych kandydatów na studia.

Jestem studentem, czy mogę zapłacić za studia na Uczelni?

Tak, możesz przyjść do Kwestury i tam zapłacić – gotówką lub kartą.

Chcę otrzymać zwrot pieniędzy, jak to zorganizować?

Napisz na adres: refund@vistula.edu.pl. Zapoznaj się także z treścią umowy, §4, streszczenie 8-16.

Jestem studentem, chcę opłacić kolejny semestr/rok.

Napisz na adres: kwestura@vistula.edu.pl ze swojego studenckiego konta pocztowego i poproś o fakturę. Wszystkie informacje o kolejnych płatnościach dostępne są w systemie USOS na koncie studenta.

Gdzie znajdę informację na temat sesji egzaminacyjnej?

Terminy sesji egzaminacyjnej podane są w organizacji roku akademickiego na: https://www.vistula.edu.pl/student/dziekanat/organizacja-roku-akademickiego. Każdy wykładowca ma obowiązek poinformować studenta o terminie egzaminu/zaliczenia.

Gdzie znajdę plan zajęć?

Plan zajęć znajduje się w USOSweb (Uniwersytecki System Obsługi Studiów). Link do USOSweb znajduje się na stronie www Uczelni, w zakładce Intranet. Każdy student po zalogowaniu się widzi swój indywidualny plan.

Jak mogę odebrać swoją legitymację?

Legitymacje studentów I semestru są do odbioru na recepcji Uczelni, pozostałe legitymacje należy odebrać w Dziekanacie.

Sprawdź pełne FAQ dotyczące naszych uczelni

Przejdź do FAQ

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie
wyślij je do Działu Rekrutacji za pomocą formularza

  Twoje imię i nazwisko

  Twój e-mail

  Twój numer telefonu

  Treść wiadomości

  Dodaj załącznikEdytuj

  Inne kierunki, które mogą Cię zainteresować

  Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji

  Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji

  Tryb

  Niestacjonarne (w weekendy)

  Poziom

  Studia podyplomowe (1-roczne)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Filologia angielska

  Filologia angielska

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy)

  Poziom

  II stopnia, magisterskie (2-letnie)

  Język wykładowy

  angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA

  Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy) Sprawdź też studia online

  Poziom

  II stopnia, magisterskie (2-letnie)

  Język wykładowy

  polski, angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Aby przejść do formularza aplikacyjnego, wybierz parametry interesujących Cię studiów

  Uczelnia realizuje projekty
  współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
  Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

  Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.