UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Kierunki studiów / Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University

Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Tryb

Stacjonarne (w tygodniu)

Poziom

II stopnia, magisterskie (2-letnie)

Język wykładowy

angielski

Lokalizacja

Warszawa

Liczba specjalności

4

Cena od

16800 zł / rok

Aplikuj online Pobierz program
Image for Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University

O studiach

OPIS KIERUNKU

Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem to inicjatywa, która w trakcie jednego toku studiów pozwala studentom kierunku Zarządzanie uzyskać dyplomy dwóch uczelni – Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz uczelni partnerskiej – London South Bank University.
Program jest realizowany w języku angielskim.

Podwójny dyplom magisterski z Zarządzania pozwoli ci zyskać przewagę na rynku pracy. Dzięki partnerstwu AFiB Vistula i LSBU zyskasz wyjątkowe doświadczenie w środowisku międzynarodowym.

LSBU to międzynarodowy uniwersytet z wielkimi ambicjami. Jest jedną z pięciu największych uczelni w Londynie. Korzysta z gigantycznych możliwości brytyjskiej stolicy, która jest światowym centrum finansowym. Jej ekosystem biznesowy budują tysiące firm – od start-upów po wielkie międzynarodowe korporacje.
Warszawa pełni zaś funkcję regionalnego biznesowego hubu dla Europy Środkowej i nie tylko. Są tu setki centrów usług wspólnych dla biznesu i firm outsourcingowych. Realizując polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem będziesz czerpać z wyjątkowego potencjału obu tych ośrodków. Zyskasz praktyczną wiedzę i rozwiniesz kompetencje w obszarze swoich zainteresowań.

Kierunek jest stworzony we współpracy z firmami, absolwentami i akredytowanymi organami, dzięki czemu możesz mieć pewność, że twoje umiejętności będą pożądane na rynku.

W trakcie studiów skorzystasz z silnych powiązań biznesowych naszego zespołu akademickiego. Zbudujesz sieć kontaktów i zdobędziesz doświadczenie, które pomoże ci się rozwijać i planować cele zawodowe.

Kierunek Zarządzanie prowadzony przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula posiada akredytację CEEMAN IQA (International Quality Accreditation). To jedna z najbardziej prestiżowych i cenionych międzynarodowych akredytacji w obszarze edukacji menedżerskiej. Jej uzyskanie potwierdza spełnianie przez Vistulę wysokich międzynarodowych standardów w zakresie sprawnego funkcjonowania, wysokiej jakości kształcenia i badań naukowych oraz dobrego poziomu dydaktyki. Dzięki akredytacji CEEMAN IQA rośnie rozpoznawalność marki i wartość dyplomu Uczelni Vistula w Polsce i za granicą. Studenci mają większe szanse na satysfakcjonujące zatrudnienie, a absolwenci zyskują pewność, że ich wiedza oraz wysoko rozwinięte kompetencje społeczne i menadżerskie zostaną docenione w środowisku biznesowym.

Kierunek Zarządzanie prowadzony przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula ma też cenną akredytację PMI Global Accreditation Center for Project Management Education Programs (GAC), wiodącej, niezależnej, wyspecjalizowanej jednostki akredytującej w zakresie zarządzania projektami, a także programów studiów oferowanych przez instytucje szkolnictwa wyższego na całym świecie. Absolwenci specjalności „Zarządzanie projektami w organizacji” mogą być pewni najwyższych standardów kształcenia – zyskują wiedzę i umiejętności niezbędne do odniesienia zawodowego sukcesu. Akredytacja PMI GAC jest dowodem głębokiego zaangażowania uczelni w ciągłe doskonalenie jakości programu nauczania w obszarze zarządzania projektami.

Koordynatorzy projektu dla BA in Management (Vistula) oraz BA in Business Management (LSBU)  

Ze strony Akademii Finansów i Biznesu Vistula:

 • dr Tom Hashimoto,
 • dr Magdalena Kaczkowska-Serafińska

Specjalności

Dowiesz się jak założyć własną firmę lub odpowiednio zarządzać przedsiębiorstwem. Poznasz kluczowe zagadnienia aktywności biznesowej w ujęciu międzynarodowym. Nauczysz się opracowywać efektywne strategie i plany biznesowe, a także tego, jak wprowadzić firmę na rynki międzynarodowe i pozyskać najlepszych pracowników

Przedmioty realizowane w ramach specjalności zarządzanie przedsiębiorstwem w środowisku międzynarodowym:

 • Międzynarodowe aspekty zarządzania kapitałem ludzkim
 • Umiędzynarodowienie przedsiębiorstw
 • Zarządzanie systemowe w organizacji
 • Zarządzanie strategiczne

Zyskasz wiedzę i umiejętności niezbędne do zarządzania działem marketingu. Dowiesz się jak opracować i wdrażać skuteczne strategie oraz plany marketingowe i sprzedażowe. Zdobędziesz też specjalistyczną wiedzę w zakresie zarządzania marketingiem.

Przedmioty realizowane w ramach specjalności zarządzanie marketingiem w środowisku międzynarodowym:

 • Marketing cyfrowy
 • Marketing handlowy
 • Marketing strategiczny
 • Komunikacja strategiczna

Dowiesz się jak skutecznie pozyskać i utrzymać w strukturach organizacji najlepszych pracowników, a także jak sprawić, by angażowali się w jej rozwój. Posiądziesz specjalistyczną wiedzę z zakresu budowania i wdrażania strategii i programów zarządzania kapitałem ludzkim.

przedmioty realizowane w ramach specjalności zarządzanie zasobami ludzkimi w środowisku międzynarodowym:

 • Międzynarodowe aspekty zarządzania kapitałem ludzkim
 • Zarządzanie talentami
 • Przywództwo a zamiana
 • Kształtowanie wizerunku pracodawcy

Poznasz kluczowe zagadnienia z obszaru e-biznesu, sposobów jego prowadzenia i zarządzania.  Dowiesz się, jakie są możliwości i ograniczenia oraz problemy i ryzyko. Odkryjesz możliwości, jakie daje organizacji wykorzystanie technologii teleinformacyjnych.

Przedmioty realizowane w ramach specjalności zarządzanie projektami e-biznesowymi w środowisku międzynarodowym:

 • Współczesne modele biznesowe
 • Zarządzanie projektami biznesowymi
 • E-biznes plan
 • Marketing cyfrowy

ZARZĄDZANIE – PROGRAM STUDIÓW

Zarządzanie – polsko-brytyjski program z podwójnym dyplomem to dwuletnie studia magisterskie prowadzone w języku angielskim. Ich celem jest przekazanie studentom wiedzy z zakresu międzynarodowych standardów w zarządzaniu organizacjami biznesowymi. Jeżeli myślisz o prowadzeniu własnego biznesu lub czujesz w sobie potencjał lidera, studia na kierunku Zarządzanie w Warszawie są właśnie dla ciebie!
Program jest autoryzowany przez London South Bank University pod kątem zachowania tego samego standardu i jakości kształcenia.

KORZYŚCI ZE STUDIOWANIA ZARZĄDZANIA

Podwójny dyplom

Uzyskasz dwa dyplomy w jednym toku studiów – oszczędzisz czas i pieniądze.

Podwójny dyplom

Przewaga na rynku pracy

Podwójny dyplom dwóch renomowanych uczelni pozwoli ci wyróżnić się na rynku pracy i z sukcesem realizować karierę w biznesie.

Przewaga na rynku pracy

Wyjątkowe doświadczenie w środowisku międzynarodowym

Będziesz czerpać z potencjału dwóch ważnych centrów biznesowych – Warszawy i Londynu.

Wyjątkowe doświadczenie w środowisku międzynarodowym

Globalne możliwości

Dzięki studiom na kierunku Zarządzanie zdobędziesz umiejętności, które pozwolą ci odnieść zawodowy sukces również na globalnym rynku pracy. Na zajęciach są omawiane problemy w aspekcie międzynarodowym, dzięki czemu zyskasz nowe perspektywy.

Globalne możliwości

Biznesowe podejście

Poznasz sposoby na skuteczne poruszanie się w świecie biznesu. Nauczysz się, jak wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Dowiesz się, nie tylko jak opracowywać plany, ale także jak je wdrażać, aby były realizowane spójnie z przyjętą strategią.

Biznesowe podejście

Umiejętne zarządzanie

Nauczysz się zarządzać nie tylko kapitałem, czasem i umiejętnościami ludzi, ale także projektami. Będziesz w stanie przeprowadzić projekt od początku do końca. Dowiesz się, jak efektywnie pracować z całym zespołem.

Umiejętne zarządzanie

Kariera

NAJLEPSI W PRALTYCE

Studia na kierunku Zarządzanie zostały zaprojektowane tak, by jak najlepiej przygotować studentów do podjęcia pracy w wybranej branży. Wyselekcjonowane specjalności pozwolą ci zdobyć wiedzę w konkretnym obszarze. Przekonaj się, że Vistula jest Uczelnią najlepszą w praktyce. Zobacz, jakie korzyści przyniosą ci studia na kierunku Zarządzanie.

SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘBIORSTWEM W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘBIORSTWEM W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

 • dyrektor działu,
 • dyrektor regionalny (zwłaszcza w skali międzynarodowej),
 • dyrektor operacyjny.
SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

 • dyrektor HR w międzynarodowej korporacji,
 • starszy specjalista ds. pozyskiwania talentów,
 • konsultant ds. rekrutacji i employer brandingu.
SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE MARKETINGIEM W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE MARKETINGIEM W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

 • dyrektor marketingu w korporacji międzynarodowej,
 • dyrektor ds. sprzedaży i marketingu,
 • dyrektor handlowy.
SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI E-BIZNESOWYMI W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI E-BIZNESOWYMI W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

 • kierownik e-projektu,
 • key account menedżer ds. e-commerce,
 • digital product menedżer.

PRAKTYKI ZAWODOWE

Te studia to doskonała okazja do zdobycia teoretycznej, ale również praktycznej wiedzy. Cenne doświadczenie zyskasz, podejmując praktyki i staże. Zrealizujesz je w wiodących firmach, z którymi współpracujemy. Dzięki temu postawisz pierwsze kroki w zawodzie i wzbogacisz swoje CV. Odkryjesz specyfikę pracy w wybranym przez ciebie obszarze. Poznasz ludzi i nawiążesz cenne kontakty. To doświadczenie otworzy przed tobą wiele zawodowych możliwości. Zdobędziesz ekscytującą i bardzo dobrze płatną pracę w obszarze zarządzania.

SPECJALISTYCZNA WIEDZA

Zarządzanie – polsko-brytyjski program z podwójnym dyplomem został zaprojektowany z myślą o twojej przyszłości, dzięki czemu zdobędziesz wiedzę niezbędną do odniesienia sukcesu we współczesnym świecie. Z nami rozwiniesz umiejętności w kluczowych dyscyplinach biznesowych. Nauczysz się efektywnie zarządzać kapitałem, czasem, umiejętnościami ludzi i całymi projektami. Pod okiem wybitnych ekspertów zdobędziesz solidną i praktyczną wiedzę z dziedziny ekonomii, finansów i rachunkowości, prawa i marketingu. Poznasz najnowsze trendy w zarządzaniu. Rozwiniesz umiejętności i kompetencje społeczne niezbędne do sprawnego zarządzania przedsiębiorstwami i instytucjami non-profit, a także do prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek.  Rozwiniesz umiejętności strategiczne i organizacyjne. Dowiesz się, czym jest misja i społeczna odpowiedzialność biznesu, jak wyznaczać cele i mobilizować ludzi. W trakcie studiów będziemy aktywnie wspierać twoją przedsiębiorczość. Doświadczenie będziesz zdobywać podczas praktyk w firmach krajowych i zagranicznych. Przekonasz się, że zarządzanie jest zarówno rzemiosłem, jak i sztuką.

Cennik

Jak obniżyć opłaty za studia?

Uczelnie Vistula oferują bogaty system stypendialny, który pozwoli ci realnie obniżyć koszty nauki. Możesz ubiegać się o stypendium socjalne, stypendium za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne oraz o zapomogę. Oferujemy także różne promocje. Możesz z nich skorzystać.

Sprawdź dostępne opcje
Jak obniżyć opłaty za studia?

Kadra

Image for dr Tom Hashimoto, LL.M., DPhil (Oxon), FHEA

dr Tom Hashimoto, LL.M., DPhil (Oxon), FHEA

dr hab. Michał Kruszka

Image for dr Krzysztof Nowakowski

dr Krzysztof Nowakowski

prof. dr hab. Zbigniew Olesiński

dr hab. Marlena Plebańska

Często pytacie nas o…

Jak złożyć aplikację online?

W celu złożenia aplikacji online należy kliknąć na przycisk APLIKUJ ONLINE, który widoczny jest na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do zapoznania się z zakładką REKRUTACJA, gdzie szczegółowo wyjaśnione są poszczególne etapy rekrutacji.

Gdzie mogę znaleźć cennik studiów?

Cennik studiów dostępny jest na stronach dotyczących poszczególnych kierunków, jak również w zakładce WAŻNE DOKUMENTY – OPŁATY ZA STUDIA.

Czy są jakieś promocje dla nowych kandydatów?

Tak, zapraszamy do zakładki KANDYDAT- OFERTY SPECJALNE, gdzie można znaleźć szczegóły, dotyczące aktualnych promocji dla nowych kandydatów na studia.

Jestem studentem, czy mogę zapłacić za studia na Uczelni?

Tak, możesz przyjść do Kwestury i tam zapłacić – gotówką lub kartą.

Chcę otrzymać zwrot pieniędzy, jak to zorganizować?

Napisz na adres: refund@vistula.edu.pl. Zapoznaj się także z treścią umowy, §4, streszczenie 8-16.

Jestem studentem, chcę opłacić kolejny semestr/rok.

Napisz na adres: kwestura@vistula.edu.pl ze swojego studenckiego konta pocztowego i poproś o fakturę. Wszystkie informacje o kolejnych płatnościach dostępne są w systemie USOS na koncie studenta.

Gdzie znajdę informację na temat sesji egzaminacyjnej?

Terminy sesji egzaminacyjnej podane są w organizacji roku akademickiego na: https://www.vistula.edu.pl/student/dziekanat/organizacja-roku-akademickiego. Każdy wykładowca ma obowiązek poinformować studenta o terminie egzaminu/zaliczenia.

Gdzie znajdę plan zajęć?

Plan zajęć znajduje się w USOSweb (Uniwersytecki System Obsługi Studiów). Link do USOSweb znajduje się na stronie www Uczelni, w zakładce Intranet. Każdy student po zalogowaniu się widzi swój indywidualny plan.

Jak mogę odebrać swoją legitymację?

Legitymacje studentów I semestru są do odbioru na recepcji Uczelni, pozostałe legitymacje należy odebrać w Dziekanacie.

Sprawdź pełne FAQ dotyczące naszych uczelni

Przejdź do FAQ

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie
wyślij je do Działu Rekrutacji za pomocą formularza

  Twoje imię i nazwisko

  Twój e-mail

  Twój numer telefonu

  Treść wiadomości

  Dodaj załącznikEdytuj

  Inne kierunki, które mogą Cię zainteresować

  Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji

  Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji

  Tryb

  Niestacjonarne (w weekendy)

  Poziom

  Studia podyplomowe (1-roczne)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Filologia angielska

  Filologia angielska

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy)

  Poziom

  II stopnia, magisterskie (2-letnie)

  Język wykładowy

  angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA

  Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy) Sprawdź też studia online

  Poziom

  II stopnia, magisterskie (2-letnie)

  Język wykładowy

  polski, angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Aby przejść do formularza aplikacyjnego, wybierz parametry interesujących Cię studiów

  Uczelnia realizuje projekty
  współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
  Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

  Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.