UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Kierunki studiów / Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University

Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Tryb

Stacjonarne (w tygodniu) Sprawdź też studia online

Poziom

I stopnia, licencjackie (3-letnie)

Język wykładowy

angielski

Lokalizacja

Warszawa

Liczba specjalności

4

Cena od

16800 zł / rok

Aplikuj online Pobierz program
Image for Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University

O studiach

OPIS KIERUNKU

Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem to inicjatywa, która w trakcie jednego toku studiów pozwala studentom kierunku Zarządzanie uzyskać dyplomy dwóch uczelni – Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie oraz uczelni partnerskiej – London South Bank University.
Program jest realizowany w języku angielskim.

Podwójny dyplom licencjacki z Zarządzania pozwoli ci zyskać przewagę na rynku pracy. Dzięki partnerstwu AFiB Vistula i LSBU zyskasz wyjątkowe doświadczenie w środowisku międzynarodowym.

LSBU to międzynarodowy uniwersytet z wielkimi ambicjami. Jest jedną z pięciu największych uczelni w Londynie. Korzysta z gigantycznych możliwości brytyjskiej stolicy, która jest światowym centrum finansowym. Jej ekosystem biznesowy budują tysiące firm – od start-upów po wielkie międzynarodowe korporacje.
Warszawa pełni zaś funkcję regionalnego biznesowego hubu dla Europy Środkowej i nie tylko. Są tu setki centrów usług wspólnych dla biznesu i firm outsourcingowych. Realizując polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem będziesz czerpać z wyjątkowego potencjału obu tych ośrodków. Zyskasz praktyczną wiedzę i rozwiniesz kompetencje w obszarze swoich zainteresowań.

Kierunek jest stworzony we współpracy z firmami, absolwentami i akredytowanymi organami, dzięki czemu możesz mieć pewność, że twoje umiejętności będą pożądane na rynku.

W trakcie studiów skorzystasz z silnych powiązań biznesowych naszego zespołu akademickiego. Zbudujesz sieć kontaktów i zdobędziesz doświadczenie, które pomoże ci się rozwijać i planować ambitne cele zawodowe.

Kierunek Zarządzanie prowadzony przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula posiada akredytację CEEMAN IQA (International Quality Accreditation). To jedna z najbardziej prestiżowych i cenionych międzynarodowych akredytacji w obszarze edukacji menedżerskiej. Jej uzyskanie potwierdza spełnianie przez Vistulę wysokich międzynarodowych standardów w zakresie sprawnego funkcjonowania, wysokiej jakości kształcenia i badań naukowych oraz dobrego poziomu dydaktyki. Dzięki akredytacji CEEMAN IQA rośnie rozpoznawalność marki i wartość dyplomu Uczelni Vistula w Polsce i za granicą. Studenci mają większe szanse na satysfakcjonujące zatrudnienie, a absolwenci zyskują pewność, że ich wiedza oraz wysoko rozwinięte kompetencje społeczne i menadżerskie zostaną docenione w środowisku biznesowym.

Kierunek Zarządzanie prowadzony przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula ma też cenną akredytację PMI Global Accreditation Center for Project Management Education Programs (GAC), wiodącej, niezależnej, wyspecjalizowanej jednostki akredytującej w zakresie zarządzania projektami, a także programów studiów oferowanych przez instytucje szkolnictwa wyższego na całym świecie. Absolwenci specjalności „Zarządzanie projektami w organizacji” mogą być pewni najwyższych standardów kształcenia – zyskują wiedzę i umiejętności niezbędne do odniesienia zawodowego sukcesu. Akredytacja PMI GAC jest dowodem głębokiego zaangażowania uczelni w ciągłe doskonalenie jakości programu nauczania w obszarze zarządzania projektami.

Koordynatorzy projektu dla BA in Management (Vistula) oraz BA in Business Management (LSBU)  

Ze strony Akademii Finansów i Biznesu Vistula:

 • dr Tom Hashimoto,
 • dr Magdalena Kaczkowska-Serafińska

Specjalności

Otrzymasz niezbędne informacje potrzebne do pracy w działach marketingu oraz sprzedaży. Nauczysz się opracowywać i wdrażać programy marketingowe, przygotowywać raporty z bieżących działań oraz współpracować z dostawcami usług marketingowych. Poznasz najskuteczniejsze techniki sprzedaży. Dowiesz się także, jak budować zespoły sprzedażowe i jak nimi i zarządzać.

Przedmioty realizowane w ramach specjalności marketing i sprzedaż:

 • Zarządzanie marketingowe,
 • Komunikacja marketingowa,
 • Zarządzanie wiedzą,
 • Zarządzanie sprzedażą,
 • Techniki sprzedaży,
 • Psychologia biznesu

Nauczysz się efektywnie pozyskiwać i rozwijać kapitał ludzki organizacji poprzez wykorzystanie wiedzy z zakresu rekrutacji i selekcji, motywowania, okresowego oceniania oraz kompleksowego rozwoju pracowników. Dowiesz się, czym jest tzw. twarde HR i jak je realizować.

Przedmioty realizowane w ramach specjalności zarządzanie zasobami ludzkimi:

 • Rekrutacja, selekcja i adaptacja,
 • Systemy motywacyjne,
 • Zarządzanie wiedzą,
 • Zarządzanie rozwojem pracowników,
 • Systemy oceny pracowników,
 • Psychologia biznesu

Ta specjalność przygotuje cię do zarządzania własnym przedsiębiorstwem lub działem dowolnej organizacji. Dowiesz się, jak przeprowadzać analizy strategiczne oraz jak tworzyć i wdrażać strategię i politykę organizacji w dynamicznym, wielokulturowym otoczeniu biznesowym. Ponadto poznasz sprawdzone metody zarządzania ludźmi i budżetami, a także komunikacji z klientami oraz partnerami.

Przedmioty realizowane w ramach specjalności zarządzanie biznesem:

 • Zarządzanie małą firmą i start-upem,
 • Zarządzanie zmianami i innowacjami,
 • Zarządzanie wiedzą,
 • Praktyczne aspekty zarządzania,
 • Przywództwo w organizacji,
 • Psychologia biznesu

Jeżeli chcesz samodzielnie kierować projektami, ta specjalność pozwoli ci zdobyć wiedzę właśnie z tego zakresu. Dowiesz się, jak wykonywać funkcje wspomagające przy projektach i zarządzać nimi kompleksowo: od początkowej analizy, przez planowanie, aż po realizację i późniejszą ewaluację.

Przedmioty realizowane w ramach specjalności zarządzanie projektami w organizacji:

 • Trendy zarządzania projektami,
 • Metodyka PMI I,
 • Zarządzanie wiedzą w projektach,
 • Metodyka PMI II,
 • Zwinne metodyki zarządzania,
 • Psychologia w zarządzaniu projektami

ZARZĄDZANIE – PROGRAM STUDIÓW

Zarządzanie – polsko-brytyjski program z podwójnym dyplomem – to trzyletnie studia licencjackie prowadzone w języku angielskim. Jeśli więc interesują cię studia na kierunku Zarządzanie w Warszawie, to oferta Akademii Finansów i Biznesu Vistula jest właśnie dla ciebie!
Program jest autoryzowany przez London South Bank University pod kątem zachowania tego samego standardu i jakości kształcenia.

Zarządzanie – polsko-brytyjski program z podwójnym dyplomem został zaprojektowany z myślą o twojej przyszłości, dzięki czemu zdobędziesz wiedzę niezbędną, by odnieść sukces we współczesnym świecie. Z nami rozwiniesz umiejętności w kluczowych dyscyplinach biznesowych. Nauczysz się efektywnie zarządzać kapitałem, czasem, umiejętnościami ludzi i całymi projektami. Pod okiem wybitnych ekspertów zdobędziesz solidną i praktyczną wiedzę z dziedziny ekonomii, finansów i rachunkowości, prawa i marketingu. Poznasz najnowsze trendy w zarządzaniu. Rozwiniesz umiejętności i kompetencje społeczne niezbędne do sprawnego zarządzania przedsiębiorstwami i instytucjami non-profit, a także do prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek.  Rozwiniesz umiejętności strategiczne i organizacyjne. Dowiesz się, czym jest misja i społeczna odpowiedzialność biznesu, jak wyznaczać cele i mobilizować ludzi. W trakcie studiów będziemy aktywnie wspierać twoją przedsiębiorczość. Doświadczenie będziesz zdobywać podczas praktyk w firmach krajowych i zagranicznych. Przekonasz się, że zarządzanie jest zarówno rzemiosłem, jak i sztuką.

KORZYŚCI ZE STUDIOWANIA ZARZĄDZANIA

Podwójny dyplom

Uzyskasz dwa dyplomy w jednym toku studiów – oszczędzisz czas i pieniądze.

Podwójny dyplom

Przewaga na rynku pracy

Podwójny dyplom dwóch renomowanych uczelni pozwoli ci wyróżnić się na rynku pracy i z sukcesem realizować karierę w biznesie.

Przewaga na rynku pracy

Wyjątkowe doświadczenie w środowisku międzynarodowym

Będziesz czerpać z potencjału dwóch ważnych centrów biznesowych – Warszawy i Londynu.

Wyjątkowe doświadczenie w środowisku międzynarodowym

Globalne możliwości

Dzięki studiom na kierunku Zarządzanie zdobędziesz umiejętności, które pozwolą ci odnieść zawodowy sukces również na globalnym rynku pracy. Na zajęciach są omawiane problemy w aspekcie międzynarodowym, dzięki czemu zyskasz nowe perspektywy.

Globalne możliwości

Biznesowe podejście

Poznasz sposoby na skuteczne poruszanie się w świecie biznesu. Nauczysz się, jak wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Dowiesz się, nie tylko jak opracowywać plany, ale także jak je wdrażać, aby były realizowane spójnie z przyjętą strategią.

Biznesowe podejście

Umiejętne zarządzanie

Nauczysz się zarządzać nie tylko kapitałem, czasem i umiejętnościami ludzi, ale także projektami. Będziesz w stanie przeprowadzić projekt od początku do końca. Dowiesz się, jak efektywnie pracować z całym zespołem.

Umiejętne zarządzanie

Kariera

NAJLEPSI W PRAKTYCE

Studia na kierunku Zarządzanie (Warszawa) – polsko-brytyjski program z podwójnym dyplomem – zostały zaprojektowane tak, by jak najlepiej przygotować cię do podjęcia pracy w biznesie. Wyselekcjonowane specjalności pozwolą ci zdobyć praktyczną wiedzę i stać się specjalistą w konkretnej dziedzinie. Przekonaj się, że Vistula jest Uczelnią najlepszą w praktyce. Zobacz, jakie korzyści przyniosą ci studia na kierunku Zarządzanie – polsko-brytyjski program z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i LSBU.

SPECJALNOŚĆ MARKETING I SPRZEDAŻ

SPECJALNOŚĆ MARKETING I SPRZEDAŻ

 • specjalista ds. marketingu,
 • specjalista ds. sprzedaży,
 • specjalista ds. obsługi klientów,
 • przedstawiciel handlowy.
SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE BIZNESEM

SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE BIZNESEM

 • na stanowisku kierowniczym (lub jako zastępca kierownika) sklepu, działu, a nawet regionu.
SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

 • specjalista ds. kadr i płac,
 • specjalista ds. rekrutacji i projektów HR,
 • specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi
SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI W ORGANIZACJI

SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI W ORGANIZACJI

 • project manager,
 • specjalista ds. projektów.

PRAKTYKI ZAWODOWE

Te studia to doskonała okazja do zdobycia teoretycznej, ale również praktycznej wiedzy. Cenne doświadczenie Te studia to doskonała okazja do zdobycia teoretycznej, ale również praktycznej wiedzy. Cenne doświadczenie zyskasz, podejmując praktyki i staże. Zrealizujesz je w wiodących firmach, z którymi współpracujemy. Dzięki temu postawisz pierwsze kroki w zawodzie i wzbogacisz swoje CV. Odkryjesz specyfikę pracy w wybranym przez ciebie obszarze. Poznasz ludzi i nawiążesz cenne kontakty. To doświadczenie otworzy przed tobą wiele zawodowych możliwości. Zdobędziesz ekscytującą i bardzo dobrze płatną pracę w obszarze zarządzania.

SPECJALISTYCZNA WIEDZA

Studia w Akademii Finansów i Biznesu Vistula zapewnią ci wiedzę, dzięki której szybko staniesz się specjalistą w dziedzinie zarządzania.

Cennik

Jak obniżyć opłaty za studia?

Uczelnie Vistula oferują bogaty system stypendialny, który pozwoli ci realnie obniżyć koszty nauki. Możesz ubiegać się o stypendium socjalne, stypendium za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne oraz o zapomogę. Oferujemy także różne promocje. Możesz z nich skorzystać.

Sprawdź dostępne opcje
Jak obniżyć opłaty za studia?

Kadra

Image for dr hab. Mirosław Bojańczyk prof. AFiB Vistula

dr hab. Mirosław Bojańczyk prof. AFiB Vistula

Image for dr Tom Hashimoto, LL.M., DPhil (Oxon), FHEA

dr Tom Hashimoto, LL.M., DPhil (Oxon), FHEA

Image for dr Magdalena Kaczkowska-Serafińska

dr Magdalena Kaczkowska-Serafińska

dr hab. Marlena Plebańska

Image for dr Anna Sabat

dr Anna Sabat

Często pytacie nas o…

Jak złożyć aplikację online?

W celu złożenia aplikacji online należy kliknąć na przycisk APLIKUJ ONLINE, który widoczny jest na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do zapoznania się z zakładką REKRUTACJA, gdzie szczegółowo wyjaśnione są poszczególne etapy rekrutacji.

Gdzie mogę znaleźć cennik studiów?

Cennik studiów dostępny jest na stronach dotyczących poszczególnych kierunków, jak również w zakładce WAŻNE DOKUMENTY – OPŁATY ZA STUDIA.

Czy są jakieś promocje dla nowych kandydatów?

Tak, zapraszamy do zakładki KANDYDAT- OFERTY SPECJALNE, gdzie można znaleźć szczegóły, dotyczące aktualnych promocji dla nowych kandydatów na studia.

Jestem studentem, czy mogę zapłacić za studia na Uczelni?

Tak, możesz przyjść do Kwestury i tam zapłacić – gotówką lub kartą.

Chcę otrzymać zwrot pieniędzy, jak to zorganizować?

Napisz na adres: refund@vistula.edu.pl. Zapoznaj się także z treścią umowy, §4, streszczenie 8-16.

Jestem studentem, chcę opłacić kolejny semestr/rok.

Napisz na adres: kwestura@vistula.edu.pl ze swojego studenckiego konta pocztowego i poproś o fakturę. Wszystkie informacje o kolejnych płatnościach dostępne są w systemie USOS na koncie studenta.

Gdzie znajdę informację na temat sesji egzaminacyjnej?

Terminy sesji egzaminacyjnej podane są w organizacji roku akademickiego na: https://www.vistula.edu.pl/student/dziekanat/organizacja-roku-akademickiego. Każdy wykładowca ma obowiązek poinformować studenta o terminie egzaminu/zaliczenia.

Gdzie znajdę plan zajęć?

Plan zajęć znajduje się w USOSweb (Uniwersytecki System Obsługi Studiów). Link do USOSweb znajduje się na stronie www Uczelni, w zakładce Intranet. Każdy student po zalogowaniu się widzi swój indywidualny plan.

Jak mogę odebrać swoją legitymację?

Legitymacje studentów I semestru są do odbioru na recepcji Uczelni, pozostałe legitymacje należy odebrać w Dziekanacie.

Sprawdź pełne FAQ dotyczące naszych uczelni

Przejdź do FAQ

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie
wyślij je do Działu Rekrutacji za pomocą formularza

  Twoje imię i nazwisko

  Twój e-mail

  Twój numer telefonu

  Treść wiadomości

  Dodaj załącznikEdytuj

  Inne kierunki, które mogą Cię zainteresować

  Ekonomia

  Ekonomia

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy) Sprawdź też studia online

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  polski, angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Ekonomia online

  Ekonomia online

  Tryb

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA

  Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy) Sprawdź też studia online

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  polski, angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Aby przejść do formularza aplikacyjnego, wybierz parametry interesujących Cię studiów

  Uczelnia realizuje projekty
  współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
  Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.