DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / Kierunki studiów / Zarządzanie online

Zarządzanie online

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Tryb

Poziom

II stopnia, magisterskie (2-letnie)

Język wykładowy

polski

Lokalizacja

Warszawa

Liczba specjalności

1

Cena od

7600 zł / rok

Aplikuj online Pobierz program
Image for Zarządzanie online

O studiach

Zarządzanie – studia magisterskie online w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie to wyjątkowa oferta na rynku edukacyjnym. Możesz swobodnie rozwijać się, pracować, wykonywać swoje obowiązki i jednocześnie kształcić się. Gdziekolwiek jesteś – to ty decydujesz, kiedy się uczysz.

Studia online (II stopnia) na kierunku Zarządzanie są adresowane do osób, które mają ambicję i chcą pracować w biznesie w Polsce lub za granicą. W warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula zdobędziesz potrzebną wiedzę i kompetencje, nauczysz się właściwych postaw, dzięki którym otworzy się przed tobą wiele nowych, globalnych możliwości.

Model kształcenia w Uczelni Vistula polega na nieustannym dialogu edukacyjnym ze studentami. Dzięki temu zyskasz gotowość, by stawić czoła wyzwaniom współczesnego biznesu w Polsce, Europie i na świecie. W trakcie studiów II stopnia (online) na kierunku Zarządzanie stworzysz solidny fundament, na którym będziesz budować swoją karierę. To droga do przywództwa i sukcesu.

Jeśli więc chcesz wziąć odpowiedzialność za firmę, magisterskie studia online z zakresu zarządzania w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula są właśnie dla ciebie. Nauczysz się efektywnie zarządzać́ kapitałem, czasem, ludźmi i całymi projektami. Pod okiem wybitnych ekspertów zdobędziesz solidną i praktyczną wiedzę z dziedziny ekonomii, finansów i rachunkowości, prawa i marketingu. Poznasz trendy w zarządzaniu. Rozwiniesz umiejętności i kompetencje społeczne niezbędne do sprawnego zarządzania przedsiębiorstwami i prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek. Praktycy biznesu pomogą ci rozwinąć kompetencje zarówno twarde, jak i miękkie. Nauczysz się odporności i elastyczności. Rozwiniesz umiejętności strategiczne i organizacyjne. 

Studia online (magisterskie) na kierunku Zarządzanie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie dadzą ci nie tylko dyplom, ale również prestiż. 

Kierunek Zarządzanie prowadzony przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie posiada cenną międzynarodową akredytację PMI Global Accreditation Center for Project Management Education Programs (GAC), wiodącej, niezależnej, wyspecjalizowanej jednostki akredytującej w zakresie zarządzania projektami, a także programów studiów oferowanych przez instytucje szkolnictwa wyższego na całym świecie. Akredytacja ta jest dowodem głębokiego zaangażowania uczelni w ciągłe doskonalenie jakości programu nauczania w obszarze zarządzania projektami. Absolwenci studiów na kierunku Zarządzanie mogą być pewni najwyższych standardów kształcenia, dostępu do najnowszej wiedzy, materiałów dydaktycznych z obszaru zarządzania projektami oraz wymiany z najlepszymi uczelniami biznesowymi.

Studenci mogą też wybrać program z akredytacją CIMA. Dzięki temu zyskują podczas procesu nauczania kompetencje uznawane na całym świecie za najbardziej poszukiwane i aktualne w obszarze rachunkowości zarządczej. Mogą też skorzystać ze zwolnień z egzaminu CIMA. 
Więcej informacji na temat CIMA.

Specjalności

Dowiesz się jak założyć własną firmę lub odpowiednio zarządzać przedsiębiorstwem. Poznasz kluczowe zagadnienia aktywności biznesowej w ujęciu międzynarodowym. Nauczysz się opracowywać efektywne strategie i plany biznesowe, a także tego, jak wprowadzić firmę na rynki międzynarodowe i pozyskać najlepszych pracowników.

Zyskasz wiedzę i umiejętności niezbędne do zarządzania działem marketingu. Dowiesz się jak opracować i wdrażać skuteczne strategie oraz plany marketingowe i sprzedażowe. Zdobędziesz też specjalistyczną wiedzę w zakresie zarządzania marketingiem.

Dowiesz się jak skutecznie pozyskać i utrzymać w strukturach organizacji najlepszych pracowników, a także jak sprawić, by angażowali się w jej rozwój. Posiądziesz specjalistyczną wiedzę z zakresu budowania i wdrażania strategii i programów zarządzania kapitałem ludzkim

Poznasz kluczowe zagadnienia z obszaru e-biznesu, sposobów jego prowadzenia i zarządzania. Dowiesz się, jakie są możliwości i ograniczenia oraz problemy i ryzyko tu występujące. Odkryjesz możliwości, jakie daje organizacji wykorzystanie technologii teleinformacyjnych

Zarządzanie
Promocja FIRST MINUTE
2000 zł rabatu
na studia!
Tylko do 14 lipca!


Button: Zapisz się

Promocja trwa do 14.07.2024 i dotyczy tylko obywateli polskich
Zarządzanie
Promocja FIRST MINUTE
2000 zł rabatu
na studia!
Tylko do 14 lipca!


Button: Zapisz się

Promocja trwa do 14.07.2024 i dotyczy tylko obywateli polskich

Program

Zarządzanie (studia magisterskie) online to dwuletni program, którego celem jest przekazanie studentom wiedzy z zakresu międzynarodowych standardów w zarządzaniu organizacjami biznesowymi. Jeżeli myślisz o prowadzeniu własnego biznesu lub czujesz w sobie potencjał lidera, studia na kierunku Zarządzanie w Warszawie są właśnie dla ciebie. Program studiów online na poziomie magisterskim to unikalne i optymalne połączenie przedmiotów podstawowych, stanowiących fundament dla programu zarządzania, ogólnoakademickich – rozwijających kluczowe kompetencje dla współczesnego biznesu oraz specjalistycznych, skoncentrowanych na aktualnej i praktycznej wiedzy oraz umiejętnościach w obszarze specjalności.

Atuty studiów

Prestiżowa akredytacja

Kierunek Zarządzanie prowadzony przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie posiada cenną międzynarodową akredytację PMI Global Accreditation Center for Project Management Education Programs (GAC), wiodącej, niezależnej, wyspecjalizowanej jednostki akredytującej w zakresie zarządzania projektami, a także programów studiów oferowanych przez instytucje szkolnictwa wyższego na całym świecie.

Prestiżowa akredytacja

Globalne możliwości

Dzięki studiom na kierunku Zarządzanie zdobędziesz umiejętności, które pozwolą ci odnieść zawodowy sukces również na globalnym rynku pracy. Na zajęciach są omawiane problemy w aspekcie międzynarodowym, dzięki czemu zyskasz nowe perspektywy.

Globalne możliwości

Biznesowe podejście

Poznasz sposoby na skuteczne poruszanie się w świecie biznesu. Nauczysz się, jak wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Dowiesz się, nie tylko jak opracować plany, ale także jak je wdrażać, aby były realizowane spójnie z przyjętą strategią.

Biznesowe podejście

Umiejętne zarządzanie

Nauczysz się zarządzać nie tylko kapitałem, czasem i umiejętnościami ludzi, ale także projektami. Będziesz w stanie zrealizować projekt od początku do końca, a także zarządzać całymi zespołami ludzi.

Umiejętne zarządzanie

Wiedza i kompetencje pożądane na rynku pracy

Oprócz wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu zarządzania rozwiniesz też kompetencje miękkie. Nauczysz się pracować w zespole a także skutecznie komunikować się, negocjować, przekonywać do swoich racji, myśleć twórczo i krytycznie.

Wiedza i kompetencje pożądane na rynku pracy

Elastyczność i wygoda

Rekrutujesz się online, a na uczelnię przyjeżdżasz tylko na początku i na końcu semestru na weekendowe sesje. Wirtualne zajęcia, które odbywają się w tygodniu, w godzinach wieczornych są nagrywane i udostępniane na platformie e-learningowej. Masz nieograniczony dostęp do e-podręczników przez cały czas trwania studiów.

Elastyczność i wygoda

Kariera

Perspektywy zawodowe

Studia online na kierunku Zarządzanie (na poziomie magisterskim) zaprojektowano z myślą o tym, by nauczyć cię usprawniać procesy, pracę zespołów i całych organizacji. Zostaniesz ekspertem i to w wymiarze międzynarodowym. Dzięki studium przypadków oraz doświadczeniu wyspecjalizowanej kadry, dowiesz się, jak przełożyć wiedzę na praktyczne umiejętności i sukces na polu zawodowym.

SPECJALNOŚĆ PRZEDSIĘBIORSTWEM W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

SPECJALNOŚĆ PRZEDSIĘBIORSTWEM W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

 • dyrektor działu,
 • dyrektor regionalny (zwłaszcza w skali międzynarodowej),
 • dyrektor operacyjny.
SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

 • dyrektor HR w międzynarodowej korporacji,
 • starszy specjalista ds. pozyskiwania talentów,
 • konsultant ds. rekrutacji i employer brandingu.
SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE MARKETINGIEM W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE MARKETINGIEM W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

 • dyrektor marketingu w korporacji międzynarodowej,
 • dyrektor ds. sprzedaży i marketingu,
 • dyrektor handlowy.
SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI E-BIZNESOWYMI W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI E-BIZNESOWYMI W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

 • kierownik e-projektu,
 • key account menedżer ds. e-commerce,
 • digital product menedżer.

Cennik

Jak obniżyć opłaty za studia?

Uczelnie Vistula oferują bogaty system stypendialny, który pozwoli ci realnie obniżyć koszty nauki. Możesz ubiegać się o stypendium socjalne, stypendium za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne oraz o zapomogę. Oferujemy także różne promocje. Możesz z nich skorzystać.

Sprawdź dostępne opcje
Jak obniżyć opłaty za studia?

Kadra

mgr Iwona Berlińska-Konopka

dr hab. inż. Piotr F. Borowski, prof. AFiB Vistula

dr Pierre Dechamps

dr Maria Gasińska

Prof. dr hab. Janusz Gudowski

Image for dr hab. Elżbieta Jędrych

dr hab. Elżbieta Jędrych

Image for dr Magdalena Kaczkowska-Serafińska

dr Magdalena Kaczkowska-Serafińska

Image for dr Agnieszka Knap-Stefaniuk

dr Agnieszka Knap-Stefaniuk

Image for dr inż. Elżbieta Kopciuszewska

dr inż. Elżbieta Kopciuszewska

Image for mgr Marta Kozak-Gołębiowska

mgr Marta Kozak-Gołębiowska

Image for dr Artur Kwasek

dr Artur Kwasek

dr Magdalena Łużniak-Piecha

mgr Adam Marszewski

Image for dr Krzysztof Nowakowski

dr Krzysztof Nowakowski

prof. dr hab. Zbigniew Olesiński

dr hab. Marlena Plebańska

mgr Anna Rękawek

Image for dr Wojciech Rezner

dr Wojciech Rezner

Image for Prof. dr hab. Krzysztof Rybiński

Prof. dr hab. Krzysztof Rybiński

Image for dr Anna Sabat

dr Anna Sabat

dr Ludmiła Stemplewska

mgr Mitchell T. Welle

Image for dr Anna Maria Wiśniewska

dr Anna Maria Wiśniewska

dr Zygmunt Janiec

Często pytacie nas o…

Jak złożyć aplikację online?

W celu złożenia aplikacji online należy kliknąć na przycisk APLIKUJ ONLINE, który widoczny jest na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do zapoznania się z zakładką REKRUTACJA, gdzie szczegółowo wyjaśnione są poszczególne etapy rekrutacji.

Gdzie mogę znaleźć cennik studiów?

Cennik studiów dostępny jest na stronach dotyczących poszczególnych kierunków, jak również w zakładce WAŻNE DOKUMENTY – OPŁATY ZA STUDIA.

Czy są jakieś promocje dla nowych kandydatów?

Tak, zapraszamy do zakładki KANDYDAT- OFERTY SPECJALNE, gdzie można znaleźć szczegóły, dotyczące aktualnych promocji dla nowych kandydatów na studia.

Jestem studentem, czy mogę zapłacić za studia na Uczelni?

Tak, możesz przyjść do Kwestury i tam zapłacić – gotówką lub kartą.

Chcę otrzymać zwrot pieniędzy, jak to zorganizować?

Napisz na adres: refund@vistula.edu.pl. Zapoznaj się także z treścią umowy, §4, streszczenie 8-16.

Jestem studentem, chcę opłacić kolejny semestr/rok.

Napisz na adres: kwestura@vistula.edu.pl ze swojego studenckiego konta pocztowego i poproś o fakturę. Wszystkie informacje o kolejnych płatnościach dostępne są w systemie USOS na koncie studenta.

Gdzie znajdę informację na temat sesji egzaminacyjnej?

Terminy sesji egzaminacyjnej podane są w organizacji roku akademickiego na: https://www.vistula.edu.pl/student/dziekanat/organizacja-roku-akademickiego. Każdy wykładowca ma obowiązek poinformować studenta o terminie egzaminu/zaliczenia.

Gdzie znajdę plan zajęć?

Plan zajęć znajduje się w USOSweb (Uniwersytecki System Obsługi Studiów). Link do USOSweb znajduje się na stronie www Uczelni, w zakładce Intranet. Każdy student po zalogowaniu się widzi swój indywidualny plan.

Jak mogę odebrać swoją legitymację?

Legitymacje studentów I semestru są do odbioru na recepcji Uczelni, pozostałe legitymacje należy odebrać w Dziekanacie.

Sprawdź pełne FAQ dotyczące naszych uczelni

Przejdź do FAQ

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie
wyślij je do Działu Rekrutacji za pomocą formularza

  Twoje imię i nazwisko

  Twój e-mail

  Twój numer telefonu

  Treść wiadomości

  Dodaj załącznikEdytuj

  Inne kierunki, które mogą Cię zainteresować

  Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online

  Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online

  Tryb

  Poziom

  II stopnia, magisterskie (2-letnie)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji

  Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji

  Tryb

  Niestacjonarne (w weekendy)

  Poziom

  Studia podyplomowe (1-roczne)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Filologia angielska

  Filologia angielska

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy)

  Poziom

  II stopnia, magisterskie (2-letnie)

  Język wykładowy

  angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Aby przejść do formularza aplikacyjnego, wybierz parametry interesujących Cię studiów

  Uczelnia realizuje projekty
  współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
  Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

  Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.