UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Kierunki studiów / Zarządzanie online

Zarządzanie online

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Tryb

Poziom

I stopnia, licencjackie (3-letnie)

Język wykładowy

polski

Lokalizacja

Warszawa

Liczba specjalności

4

Cena od

6300 zł / rok

Aplikuj online Pobierz program
Image for Zarządzanie online

O studiach

Zarządzanie, studia licencjackie online w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie zostały zaprojektowane z myślą o osobach ambitnych, przedsiębiorczych i nastawionych na nieustanny rozwój. Jeżeli pragniesz zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne w procesie zarządzania marketingiem i sprzedażą, chcesz w przyszłości zarządzać projektami, zasobami ludzkimi czy całą organizacją, a do tego chcesz samodzielnie decydować o tym, kiedy masz czas na naukę, to studia licencjackie online na kierunku Zarządzanie są uszyte na miarę twoich potrzeb. To studia bezpieczne, wygodne i elastyczne. Oferują dostęp do wiedzy, jaki wcześniej trudno było sobie nawet wyobrazić. A wszystko za sprawą szeroko dostępnej komunikacji mobilnej, która ułatwia uczenie się i skraca czas przeznaczony na studiowanie. Zarządzanie – studia licencjackie online są więc adresowane do osób, które chcą uczyć się, kiedy chcą i gdzie chcą, we własnym tempie.

Filozofia kształcenia na kierunku Zarządzanie – studia licencjackie online w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula opiera się na modelu koncentracji na studencie. Wykorzystuje ona mechanizm nieustającego dialogu edukacyjnego mającego na celu przygotowanie przyszłych absolwentów do wyzwań współczesnego biznesu w Polsce, Europie i na świecie.

Nadrzędnym celem studiów online na kierunku Zarządzanie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula jest budowa solidnego fundamentu składającego się z kompetencji (wiedzy, umiejętności i postaw) wymaganych na globalnym i lokalnym rynku pracy oraz umożliwienie każdemu studentowi stworzenie unikalnego profilu poprzez dobór studiowanych treści do jego indywidualnych zainteresowań. Dzięki temu zyskasz gotowość nie tylko do podjęcia pracy, ale także do samodzielnego planowania i realizowania własnego rozwoju.

Na wyselekcjonowanych specjalnościach, które będziesz realizować podczas studiów licencjackich online na kierunku Zarządzanie nauczysz się, jak efektywnie zarządzać́ kapitałem, czasem, umiejętnościami ludzi i całymi projektami. Pod okiem wybitnych ekspertów zdobędziesz solidną i praktyczną wiedzę z dziedziny ekonomii, finansów i rachunkowości, prawa i marketingu. Poznasz najnowsze trendy w zarządzaniu. Rozwiniesz umiejętności i kompetencje społeczne niezbędne do sprawnego zarządzania przedsiębiorstwami i instytucjami non-profit, a także do prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek. Wybitni wykładowcy i praktycy biznesu pomogą ci rozwinąć kompetencje zarówno twarde, jak i miękkie. Nauczysz się odporności i elastyczności. Rozwiniesz umiejętności strategiczne i organizacyjne. Dowiesz się, jak wyznaczać cele i mobilizować ludzi, a także czym jest misja i odpowiedzialność biznesu. W trakcie studiów będziemy aktywnie wspierać twoją przedsiębiorczość. 

Dzięki studiom online na kierunku Zarządzanie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie zyskasz nie tylko dyplom, ale również prestiż. Z nami rozpoczniesz przygodę życia, która dostarczy ci adrenaliny i satysfakcji. Po studiach spełnisz się jako menedżer o wybranej przez  ciebie specjalności.

Kierunek Zarządzanie (studia online I stopnia) prowadzony przez warszawską Akademię Finansów i Biznesu Vistula posiada cenną akredytację PMI Global Accreditation Center for Project Management Education Programs (GAC), wiodącej, niezależnej, wyspecjalizowanej jednostki akredytującej w zakresie zarządzania projektami, a także programów studiów oferowanych przez instytucje szkolnictwa wyższego na całym świecie. Absolwenci specjalności „Zarządzanie projektami w organizacji” mogą być pewni najwyższych standardów kształcenia – zyskują wiedzę i umiejętności niezbędne do odniesienia zawodowego sukcesu. Akredytacja PMI GAC jest dowodem głębokiego zaangażowania Uczelni w ciągłe doskonalenie jakości programu nauczania w obszarze zarządzania projektami.

Studenci mogą też wybrać program z akredytacją CIMA. Dzięki temu zyskują podczas procesu nauczania kompetencje uznawane na całym świecie za najbardziej poszukiwane i aktualne w obszarze rachunkowości zarządczej. Mogą też skorzystać ze zwolnień z egzaminu CIMA. 
Więcej informacji na temat CIMA.

Specjalności

Studiując na tej specjalności zdobędziesz niezbędną wiedzę w zakresie zarządzania cyberbezpieczeństwem w biznesie. Nauczysz się, jak rozpoznawać rodzaje zagrożeń w cyberprzestrzeni oraz jak tworzyć i zarządzać zespołami ds. bezpieczeństwa. Ponadto poznasz techniki i metody włamań do systemów informatycznych oraz zasady postępowania po cyberataku.

Specjalność przygotuje cię do pracy w działach marketingu oraz sprzedaży. Nauczysz się opracowywania i wdrażania programów marketingowych oraz przygotowywania raportów z bieżących działań. Poznasz zasady współpracy z dostawcami usług marketingowych – np. agencjami badania rynku, agencjami reklamowymi, domami mediowymi czy drukarniami. Zyskasz też gotowość do pracy w sprzedaży. Poznasz najskuteczniejsze techniki sprzedaży oraz dowiesz się jak budować i zarządzać zespołami sprzedażowymi.

Specjalność przygotuje cię do zarządzania własnym przedsiębiorstwem lub oddziałem i działem dowolnej organizacji. Poznasz zasady przeprowadzania analizy strategicznej oraz tworzenia i wdrażania strategii i polityki organizacji w dynamicznym i wielokulturowym otoczeniu biznesowym. W ramach zajęć dowiesz się, jak skutecznie zarządzać ludźmi, komunikować się z klientami i partnerami biznesowymi, promować swoje produkty i usługi, zarządzać finansami. Zostaniesz skutecznym menedżerem lub przedsiębiorcą poprzez rozwój takich umiejętności jak przywództwo, podejmowanie decyzji, rozwiązywanie problemów czy zarządzanie zmianą.

To droga do samodzielnego kierowania projektami, wykonywania funkcji wspomagających kierowanie projektami oraz do zarządzania programami i portfelami projektów. Zdobędziesz wiedzę i umiejętności konieczne do zarządzania projektami – od początkowej analizy, poprzez planowanie, aż do realizacji i ewaluacji. Poznasz także zasady budowy organizacji nastawionych na zarządzanie projektami. Specjalność przygotuje cię również do uzyskania certyfikatu z zarządzania projektami CAPM (Certified Associate of Project Management, wystawiany przez Project Management Institute).

Nauczysz się efektywnie pozyskiwać i rozwijać kapitał ludzki organizacji poprzez wykorzystanie wiedzy z zakresu rekrutacji i selekcji, motywowania, okresowego oceniania oraz kompleksowego rozwoju pracowników. Dowiesz się czym jest i jak realizować tzw. „twarde HR”.

Program

Zarządzanie (studia licencjackie online) w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie to trzyletni program, dzięki któremu poznasz złożony świat biznesu. Praktyczną wiedzę przekażą ci doświadczeni eksperci i renomowani wykładowcy.
Nasze programy studiów to unikalne i optymalne połączenie przedmiotów podstawowych, stanowiących fundament dla programu zarządzania, ogólnoakademickich, rozwijających kluczowe kompetencje dla współczesnego biznesu oraz specjalistycznych, skoncentrowanych na aktualnej i praktycznej wiedzy oraz umiejętnościach w obszarze wybranej specjalności.

Atuty studiów na kierunku Zarządzanie

Akredytacja PMI GAC

PMI GAC wspiera zmiany i postęp, zarówno w dyscyplinie zarządzania projektami, jak i w samej profesji. Absolwenci akredytowanej specjalności mogą być pewni, że posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do odniesienia zawodowego sukcesu.

Akredytacja PMI GAC

Biznesowe podejście

Program studiów, który łączy twarde i miękkie umiejętności, otworzy przed tobą drzwi do kariery w prywatnych i państwowych firmach oraz organizacjach. Da ci też narzędzia do prowadzenia własnego biznesu. Będziesz potrafił efektywnie kierować procesami, zdobędziesz też niezbędne w świecie biznesu umiejętności interpersonalne.

Biznesowe podejście

Skuteczne planowanie

Dowiesz się, jak planować pracę zespołu w taki sposób, aby miał jak najlepsze efekty. Skuteczne planowanie wymaga umiejętności przewidywania, myślenia strategicznego i wnikliwej analizy – tego wszystkiego nauczysz się studiując kierunek Zarządzanie.

Skuteczne planowanie

Umiejętne zarządzanie

Nauczysz się zarządzać kapitałem, czasem i umiejętnościami ludzi. Ponadto będziesz w stanie przeprowadzić projekt od początku do końca, a nawet samodzielnie zarządzać firmą czy organizacją.

Umiejętne zarządzanie

Wiedza i kompetencje pożądane na rynku pracy

Oprócz wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu zarządzania rozwiniesz też kompetencje miękkie. Nauczysz się pracować w zespole a także skutecznie komunikować się, negocjować, przekonywać do swoich racji, myśleć twórczo i krytycznie.

Wiedza i kompetencje pożądane na rynku pracy

Podwójny dyplom z Centria University

Studenci Vistuli, którzy realizują specjalizację Zarządzanie biznesem, mogą studiować przez dwa semestry w Centria University w Finlandii i w efekcie uzyskać dyplom licencjacki obu instytucji.

Podwójny dyplom z Centria University

Podwójny dyplom z LSBU

Dzięki współpracy z London South Bank University nasi studenci mogą realizować polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem w obszarze zarządzania. Program jest autoryzowany przez londyńską uczelnię pod kątem zachowania tego samego standardu i jakości kształcenia.

Podwójny dyplom z LSBU

Kariera

Perspektywy zawodowe

Po ukończeniu studiów online na kierunku Zarządzanie w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula możesz realizować się zawodowo w różnego rodzaju przedsiębiorstwach, międzynarodowych korporacjach, organizacjach pozarządowych czy agencjach reklamowych i agencjach badań rynku. Twoje stanowisko będzie zależeć od ukończonej specjalizacji.

SPECJALNOŚĆ MARKETING I SPRZEDAŻ

SPECJALNOŚĆ MARKETING I SPRZEDAŻ

 • specjalista ds. marketingu,
 • specjalista ds. sprzedaży,
 • specjalista ds. obsługi klienta,
 • przedstawiciel handlowy.
SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE BIZNESEM

SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE BIZNESEM

 • kierownicze stanowiska w organizacji na poziomie lokalnym, regionalnym lub globalnym,
 • możesz założyć i prowadzić własną firmę.
SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI W ORGANIZACJI Z AKREDYTACJĄ PMI GAC

SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI W ORGANIZACJI Z AKREDYTACJĄ PMI GAC

 • project manager,
 • specjalista ds. projektów.
SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

 • specjalista ds. kadr,
 • specjalista ds. płac,
 • specjalista ds. rekrutacji,
 • specjalista ds. projektów HR,
 • specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi.

Cennik

Jak obniżyć opłaty za studia?

Uczelnie Vistula oferują bogaty system stypendialny, który pozwoli ci realnie obniżyć koszty nauki. Możesz ubiegać się o stypendium socjalne, stypendium za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne oraz o zapomogę. Oferujemy także różne promocje. Możesz z nich skorzystać.

Sprawdź dostępne opcje
Jak obniżyć opłaty za studia?

Kadra

mgr Iwona Berlińska-Konopka

dr hab. inż. Piotr F. Borowski, prof. AFiB Vistula

dr Pierre Dechamps

dr Maria Gasińska

Prof. dr hab. Janusz Gudowski

Image for dr hab. Elżbieta Jędrych

dr hab. Elżbieta Jędrych

Image for dr Magdalena Kaczkowska-Serafińska

dr Magdalena Kaczkowska-Serafińska

Image for dr Agnieszka Knap-Stefaniuk

dr Agnieszka Knap-Stefaniuk

Image for dr inż. Elżbieta Kopciuszewska

dr inż. Elżbieta Kopciuszewska

Image for mgr Marta Kozak-Gołębiowska

mgr Marta Kozak-Gołębiowska

Image for dr Artur Kwasek

dr Artur Kwasek

dr Magdalena Łużniak-Piecha

mgr Adam Marszewski

Image for dr Krzysztof Nowakowski

dr Krzysztof Nowakowski

prof. dr hab. Zbigniew Olesiński

dr hab. Marlena Plebańska

mgr Anna Rękawek

Image for dr Wojciech Rezner

dr Wojciech Rezner

Image for Prof. dr hab. Krzysztof Rybiński

Prof. dr hab. Krzysztof Rybiński

Image for dr Anna Sabat

dr Anna Sabat

dr Ludmiła Stemplewska

mgr Mitchell T. Welle

Image for dr Anna Maria Wiśniewska

dr Anna Maria Wiśniewska

dr Zygmunt Janiec

Często pytacie nas o…

Jak złożyć aplikację online?

W celu złożenia aplikacji online należy kliknąć na przycisk APLIKUJ ONLINE, który widoczny jest na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do zapoznania się z zakładką REKRUTACJA, gdzie szczegółowo wyjaśnione są poszczególne etapy rekrutacji.

Gdzie mogę znaleźć cennik studiów?

Cennik studiów dostępny jest na stronach dotyczących poszczególnych kierunków, jak również w zakładce WAŻNE DOKUMENTY – OPŁATY ZA STUDIA.

Czy są jakieś promocje dla nowych kandydatów?

Tak, zapraszamy do zakładki KANDYDAT- OFERTY SPECJALNE, gdzie można znaleźć szczegóły, dotyczące aktualnych promocji dla nowych kandydatów na studia.

Jestem studentem, czy mogę zapłacić za studia na Uczelni?

Tak, możesz przyjść do Kwestury i tam zapłacić – gotówką lub kartą.

Chcę otrzymać zwrot pieniędzy, jak to zorganizować?

Napisz na adres: refund@vistula.edu.pl. Zapoznaj się także z treścią umowy, §4, streszczenie 8-16.

Jestem studentem, chcę opłacić kolejny semestr/rok.

Napisz na adres: kwestura@vistula.edu.pl ze swojego studenckiego konta pocztowego i poproś o fakturę. Wszystkie informacje o kolejnych płatnościach dostępne są w systemie USOS na koncie studenta.

Gdzie znajdę informację na temat sesji egzaminacyjnej?

Terminy sesji egzaminacyjnej podane są w organizacji roku akademickiego na: https://www.vistula.edu.pl/student/dziekanat/organizacja-roku-akademickiego. Każdy wykładowca ma obowiązek poinformować studenta o terminie egzaminu/zaliczenia.

Gdzie znajdę plan zajęć?

Plan zajęć znajduje się w USOSweb (Uniwersytecki System Obsługi Studiów). Link do USOSweb znajduje się na stronie www Uczelni, w zakładce Intranet. Każdy student po zalogowaniu się widzi swój indywidualny plan.

Jak mogę odebrać swoją legitymację?

Legitymacje studentów I semestru są do odbioru na recepcji Uczelni, pozostałe legitymacje należy odebrać w Dziekanacie.

Sprawdź pełne FAQ dotyczące naszych uczelni

Przejdź do FAQ

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie
wyślij je do Działu Rekrutacji za pomocą formularza

  Twoje imię i nazwisko

  Twój e-mail

  Twój numer telefonu

  Treść wiadomości

  Dodaj załącznikEdytuj

  Inne kierunki, które mogą Cię zainteresować

  Ekonomia

  Ekonomia

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy) Sprawdź też studia online

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  polski, angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Ekonomia online

  Ekonomia online

  Tryb

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Filologia angielska

  Filologia angielska

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy) Sprawdź też studia online

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online

  Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online

  Tryb

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Aby przejść do formularza aplikacyjnego, wybierz parametry interesujących Cię studiów

  Uczelnia realizuje projekty
  współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
  Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45

  Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.