UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Kierunki studiów / Logistyka online

Logistyka online

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Tryb

Poziom

I stopnia, licencjackie (3-letnie)

Język wykładowy

polski

Lokalizacja

Warszawa

Liczba specjalności

2

Cena od

6300 zł / rok

Aplikuj online Pobierz program
Image for Logistyka online

O studiach

Logistyka to branża o strategicznym znaczeniu we współczesnym świecie. Obejmuje planowanie, realizację i kontrolę sprawnego oraz efektywnego ekonomicznie przepływu surowców, materiałów potrzebnych do produkcji, wyrobów gotowych oraz związanych z tym informacji. To pasjonujący sektor gospodarki, który szybko się rozwija. Do gry wchodzi kolej dużych prędkości, pojazdy autonomiczne, sztuczna inteligencja, śledzenie ładunku czy łańcuchy dostaw w obiegu zamkniętym. Procesy logistyczne mają bezpośredni wpływ na konkurencyjność i sukces przedsiębiorstw. Dlatego specjaliści ds. logistyki są poszukiwani i doskonale opłacani, a sam zawód stale zyskuje na prestiżu.

Jeśli więc chcesz pracować w dynamicznym środowisku, lubisz organizować i planować, to kierunek Logistyka, studia online I stopnia w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie, doskonale cię do tego przygotuje. Specjalności pozwolą ci rozwijać się w wybranej dziedzinie: logistyki produkcji lub logistyki transportu. Otworzą się przed tobą szerokie perspektywy zawodowe zarówno w kraju, jak i za granicą, na szczeblach od operacyjnego po menedżerski.

Co wyróżnia kierunek Logistyka w Uczelni Vistula? Studia zostały zaprojektowane z udziałem praktyków i mają charakter praktyczny. Interaktywne zajęcia są prowadzone z pomocą studiów przypadków (case studies), warsztatów i symulacji. W ich trakcie spotkasz wybitnych ekspertów, dzięki którym odkryjesz istotę branży. Zyskasz umiejętność planowania, wdrażania i zarządzania łańcuchem dostaw.

Podczas studiów poznasz wszystkie elementy infrastruktury logistycznej i transportowej. Nauczysz się korzystać z technik cyfrowych, sztucznej inteligencji, nowoczesnych technologii internetowych i systemów informatycznych wykorzystywanych w logistyce transportu i logistyce produkcji. Poznasz też przepisy prawa i zasady obowiązujące w branży. Nauczysz się szacować koszty procesów logistycznych i korzystać z programu AnyLogic, który pozwala na symulowanie przepływów, ich modelowanie i optymalizację. Dowiesz się, jak analizować funkcjonowanie ogniw łańcucha logistycznego w ramach różnych modeli biznesowych. Poznasz najnowsze trendy w logistyce.

Jaka praca jest po studiach Logistyka? Kończąc ten kierunek, możesz rozwijać karierę w firmach logistycznych, spedycyjnych i transportowych, a także we wszystkich firmach produkcyjnych i usługowych, w których mają miejsce procesy zaopatrzeniowe i dystrybucyjne. Branża gwarantuje stały rozwój i stabilność zatrudnienia.

Specjalności na kierunku Logistyka online

Obszar specjalności obejmuje organizację, planowanie oraz realizację procesów produkcji, zarządzania zapasami, przepływu materiałów i komponentów oraz magazynowania. Zdobędziesz praktyczną wiedzę, umiejętności i kompetencje poszukiwane przez przedsiębiorstwa produkcyjne. Poznasz metody, narzędzia i techniki logistyki, zaopatrzenia i organizacji dostaw oraz współpracy z kooperantami i dostawcami.

Wybierając tę specjalność zdobędziesz kompleksową wiedzę z zakresu zarządzania operacjami transportowymi przedsiębiorstwa, flotą transportową, dostawami i przewozem ładunków, a także z zakresu spedycji – czyli organizowania i planowania transportu i przewozu, jego ubezpieczenia i rozliczenia zleceń transportowych.

Pobierz ofertę specjalności

Program studiów Logistyka online

Studia są zorientowane na praktykę. W programie znajdziesz takie przedmioty jak m.in.: logistyka produkcji i dystrybucji, infrastruktura logistyczna, towaroznawstwo, transport i spedycja czy projektowanie procesów logistycznych.

Program zawiera studia przypadków, warsztaty eksperckie i symulacje rzeczywistych zadań. W trakcie zajęć poznasz tajniki działania najlepszych w tej dziedzinie profesjonalistów.

Program studiów będzie aktualizowany do bieżących potrzeb i oczekiwań pracodawców poprzez wprowadzenie na obu specjalnościach przedmiotów do wyboru. Przedmioty te ujęte w określoną liczbę godzin będą modyfikowane na bieżąco, będąc odpowiedzią na sugestie otoczenia społeczno – gospodarczego.

Atuty studiów na kierunku Logistyka online

Przede wszystkim praktyka

Zajęcia prowadzą uznani wykładowcy akademiccy i wybitni praktycy. Dzięki nim dowiesz się, jak usprawnić procesy logistyczne w firmach, jak stosować przepisy prawa i analizować funkcjonowanie ogniw łańcucha logistycznego w ramach różnych modeli biznesowych.

Przede wszystkim praktyka

Współpraca z firmami logistycznymi

Współpracujemy z najlepszymi firmami z branży, aby zapewnić naszym studentom dostęp do aktualnej wiedzy i interesujących case study.

Współpraca z firmami logistycznymi

Symulacje biznesowe

W trakcie studiów są wykorzystywane symulacje biznesowe. To narzędzie przeznaczone do nauki zarządzania biznesem. W ramach symulacji uczestnicy podejmują realistyczne decyzje w wirtualnej fabryce i firmie transportowej.

Symulacje biznesowe

Laboratorium procesów logistycznych

Nauczysz się korzystać ze specjalistycznej aplikacji komputerowej AnyLogic, która pozwala na weryfikację przyjętych scenariuszy i dobór najlepszych rozwiązań logistycznych. Umiejętność modelowania, symulacji, a następnie optymalizacji procesów logistycznych jest obecnie poszukiwana i ceniona na rynku pracy.

Laboratorium procesów logistycznych

Globalne możliwości

Zyskasz specjalistyczną wiedzę i poznasz języki obce, co pozwoli ci rozwijać karierę z sukcesem zarówno w kraju, jak i za granicą.

Globalne możliwości

Nie musisz przyjeżdżać na uczelnię

Rekrutujesz się online i cały proces studiowania odbywa się przez Internet. Uczestniczysz w czasie rzeczywistym w wirtualnych zajęciach, które odbywają się w tygodniu, w godzinach wieczornych. Masz nieograniczony dostęp do e-podręczników przez cały czas trwania studiów.

Nie musisz przyjeżdżać na uczelnię

Program szyty na miarę

Studia zostały zaprojektowane przez specjalistów z 20-letnim doświadczeniem w obszarze e-learnigu. Program jest aktualizowany i dostosowywany do potrzeb studentów. Od początku każdego semestru znany jest plan zajęć – ich harmonogram jest regularny.

Program szyty na miarę

Kariera

Perspektywy zawodowe po kierunku Logistyka online

Ukończenie studiów licencjackich na kierunku Logistyka online w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie pozwoli ci z powodzeniem rozwijać karierę w wybranym obszarze.

SPECJALNOŚĆ LOGISTYKA PRODUKCJI

SPECJALNOŚĆ LOGISTYKA PRODUKCJI

 • specjaliści w przedsiębiorstwach produkcyjnych i usługowych, centrach zaopatrzenia i dystrybucji,
 • specjaliści ds. zarządzania zamówieniami, zapasami, gospodarki magazynowej,
 • specjaliści ds. jakości, standaryzacji i kontroli procesów, odpowiedzialni za balansowanie zdolności produkcyjnych.
SPECJALNOŚĆ LOGISTYKA TRANSPORTU

SPECJALNOŚĆ LOGISTYKA TRANSPORTU

 • specjaliści w centrach logistycznych, firmach spedycyjnych, jednostkach zaopatrzenia i zbytu,
 • specjaliści ds. zarządzania logistycznego w firmach zajmujących się: transportem, spedycją, organizacją wewnętrznych i zewnętrznych przepływów materiałów.

Staże i praktyki studenckie

Te studia to doskonała okazja do zdobycia praktycznej wiedzy. Cenne doświadczenie zyskasz, podejmując praktyki i staże. Zrealizujesz je w wiodących firmach, z którymi współpracujemy. Dzięki temu postawisz pierwsze kroki w zawodzie i wzbogacisz swoje CV. Odkryjesz specyfikę pracy w wybranym przez ciebie obszarze. Poznasz ludzi i nawiążesz cenne kontakty. To doświadczenie otworzy przed tobą wiele zawodowych możliwości. Zdobędziesz ekscytującą i bardzo dobrze płatną pracę w obszarze Logistyki.

Cennik

Kadra

Image for dr Hubert Gąsiński

dr Hubert Gąsiński

Image for dr Małgorzata Maliszewska

dr Małgorzata Maliszewska

dr Nicolas Levi

dr Zdzisław Zasada

dr Zygmunt Janiec

mgr Iwona Berlińska-Konopka

mgr Grzegorz Michalski

Daniel Omotosho

dr Andrzej Janowicz

dr hab. Ryszard Michalski prof. AFiB Vistula

dr hab. Jolanta Zombirt prof. AFiB Vistula

Często pytacie nas o…

Jak złożyć aplikację online?

W celu złożenia aplikacji online należy kliknąć na przycisk APLIKUJ ONLINE, który widoczny jest na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do zapoznania się z zakładką REKRUTACJA, gdzie szczegółowo wyjaśnione są poszczególne etapy rekrutacji.

Gdzie mogę znaleźć cennik studiów?

Cennik studiów dostępny jest na stronach dotyczących poszczególnych kierunków, jak również w zakładce WAŻNE DOKUMENTY – OPŁATY ZA STUDIA.

Czy są jakieś promocje dla nowych kandydatów?

Tak, zapraszamy do zakładki KANDYDAT- OFERTY SPECJALNE, gdzie można znaleźć szczegóły, dotyczące aktualnych promocji dla nowych kandydatów na studia.

Jestem studentem, czy mogę zapłacić za studia na Uczelni?

Tak, możesz przyjść do Kwestury i tam zapłacić – gotówką lub kartą.

Chcę otrzymać zwrot pieniędzy, jak to zorganizować?

Napisz na adres: refund@vistula.edu.pl. Zapoznaj się także z treścią umowy, §4, streszczenie 8-16.

Jestem studentem, chcę opłacić kolejny semestr/rok.

Napisz na adres: kwestura@vistula.edu.pl ze swojego studenckiego konta pocztowego i poproś o fakturę. Wszystkie informacje o kolejnych płatnościach dostępne są w systemie USOS na koncie studenta.

Gdzie znajdę informację na temat sesji egzaminacyjnej?

Terminy sesji egzaminacyjnej podane są w organizacji roku akademickiego na: https://www.vistula.edu.pl/student/dziekanat/organizacja-roku-akademickiego. Każdy wykładowca ma obowiązek poinformować studenta o terminie egzaminu/zaliczenia.

Gdzie znajdę plan zajęć?

Plan zajęć znajduje się w USOSweb (Uniwersytecki System Obsługi Studiów). Link do USOSweb znajduje się na stronie www Uczelni, w zakładce Intranet. Każdy student po zalogowaniu się widzi swój indywidualny plan.

Jak mogę odebrać swoją legitymację?

Legitymacje studentów I semestru są do odbioru na recepcji Uczelni, pozostałe legitymacje należy odebrać w Dziekanacie.

Sprawdź pełne FAQ dotyczące naszych uczelni

Przejdź do FAQ

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie
wyślij je do Działu Rekrutacji za pomocą formularza

  Twoje imię i nazwisko

  Twój e-mail

  Twój numer telefonu

  Treść wiadomości

  Dodaj załącznikEdytuj

  Jak obniżyć opłaty za studia?

  Uczelnie Vistula oferują bogaty system stypendialny, który pozwoli ci realnie obniżyć koszty nauki. Podczas studiów na kierunku Filologia angielska, możesz ubiegać się o stypendium socjalne, stypendium za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne oraz o zapomogę. Oferujemy także różne promocje. Możesz z nich skorzystać.

  Sprawdź dostępne opcje
  Jak obniżyć opłaty za studia?

  Inne kierunki, które mogą Cię zainteresować

  Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online

  Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online

  Tryb

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA

  Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy) Sprawdź też studia online

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  polski, angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Zarządzanie

  Zarządzanie

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy) Sprawdź też studia online

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  polski, angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Zarządzanie online

  Zarządzanie online

  Tryb

  Poziom

  I stopnia, licencjackie (3-letnie)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Aby przejść do formularza aplikacyjnego, wybierz parametry interesujących Cię studiów

  Uczelnia realizuje projekty
  współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
  Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45

  Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.