DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / Kandydat / Jak obniżyć opłaty za studia? / Aplikuj na studia do 4 sierpnia i skorzystaj z promocji 3×0 zł!

Aplikuj na studia do 4 sierpnia i skorzystaj z promocji 3×0 zł!

Promocja 3×0 zł dla nowych studentów chcących rozpocząć studia w Uczelniach Vistula

Chcesz obniżyć opłaty za studia? Mamy dla Ciebie Promocję 3×0 zł!

Udział w Promocji uprawnia do skorzystania z następujących zniżek:

  • 0 złotych opłaty rekrutacyjnej
  • 0 złotych opłaty wpisowej
  • 0 złotych opłaty za 1. miesiąc studiów

Promocja skierowana jest do nowych kandydatów rozpoczynających naukę w Akademii Finansów i Biznesu Vistula, w Akademii im. A. Gieysztora w Pułtusku (Filii AFiB Vistula) lub w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula w semestrze zimowym roku akademickiego 2024/2025 na studiach I lub II stopnia lub jednolitych studiach magisterskich prowadzonych w języku polskim oraz na filologii w języku angielskim, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym, w tym online.

Promocja trwa od 15 lipca do 4 sierpnia 2024 r.

Warunkiem skorzystania z promocji jest złożenie aplikacji na studia w systemie rekrutacyjnym i uiszczenie wymaganych regulaminem promocji opłat do 4 sierpnia 2024 r.

Regulamin promocji – AFiB Vistula
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.