UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Kandydat / Kursy językowe

Kursy językowe

Letnie językowe kursy przygotowujące z języka polskiego i angielskiego

Jeśli nie posiadasz certyfikatu językowego lub po prostu chcesz poprawić swoje umiejętności językowe, zgłoś się na letni kurs języka polskiego lub angielskiego na naszej uczelni!

Kursy odbywają się w sierpniu i wrześniu.

Kursy języka polskiego i angielskiego

 • około 15 osób w każdej grupie.
 • wyposażone sale wykładowe.
 • dostęp do siłowni i biblioteki.
 • certyfikat uczestnictwa.
 • TOEIC egzamin po zakończeniu kursu języka angielskiego!

Podane ceny są cenami dla kandydatów Uczelni Vistula. Dla pozostałych osób, które chcą się ubiegać o wizę, konieczne będzie uiszczenie dodatkowej opłaty rejestracyjnej w wysokości 100 euro (za rozpatrzenie dokumentów, wysyłanie zaproszeń na wizę).

UWAGA!

Cena za kurs języka polskiego obejmuje materiały, egzamin i certyfikat znajomości języka. Cena za kurs języka angielskiego nie obejmuje materiałów do nauki oraz certyfikatu TOEIC. Te dodatkowe opłaty powinny być uiszczone przez uczestników w miejscu realizacji kursu. Koszty utrzymania i wyżywienia nie są wliczone w cenę kursu językowego.

Kurs języka polskiego dla poziomu B1 będzie realizowany tylko we wrześniu!

ABY ZAPISAĆ SIĘ NA KURS:

 • Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej https://apply.vistula.edu.pl/
 • Otrzymaj fakturę
 • Zapłać za kurs
 • Otrzymaj zaproszenie w celu uzyskania wizy

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona!

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: a.ibrahim@vistula.edu.pl

200 godzin
Koszt programu: 500 €
Sierpień – Wrzesień

Aplikuj tutaj:
KURS POLSKIEGO
KURS ANGIELSKIEGO

100 godzin
Koszt programu: 300 €

 1. termin – Sierpień
 2. termin – Wrzesień

Aplikuj tutaj:
KURS POLSKIEGO
KURS ANGIELSKIEGO

Roczne językowe kursy przygotowujące z języka polskiego i angielskiego

Chcesz studiować po angielsku, ale obawiasz się, że Twój poziom znajomości języka jest niewystarczający? Możesz skorzystać z rocznego, intensywnego kursu językowego w Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Kończy się on egzaminem, który uprawni Cię do podjęcia studiów na jednym z siedmiu kierunków prowadzonych po angielsku, jak: ekonomia, informatyka, stosunki międzynarodowe, filologia angielska i hiszpańska, finanse i bankowość, turystyka i rekreacja czy zarządzanie.

ABY ZAPISAĆ SIĘ NA ROCZNY PRZYGOTOWAWCZY KURS JĘZYKOWY:

 • Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej https://apply.vistula.edu.pl/
 • Otrzymaj fakturę
 • Zapłać za kurs
 • Otrzymaj zaproszenie w celu uzyskania wizy

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona!W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres e-mail:  a.ibrahim@vistula.edu.pl

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.