UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Warsztaty kulinarne – National Cuisine

Warsztaty kulinarne – National Cuisine

Cooking
Początek: śr., 17 kw. 2019, 10:00

Każdy naród ma swoje smaki i zapachy. Każdy kraj ma swoje wyjątkowe dania, które są jego wizytówką. Zgłębianie ich tajemnic to wielka sztuka, ale też  przyjemność. Doświadczyli jej właśnie studenci Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. W ramach projektu Intertour realizowali warsztaty kulinarne National Cuisine, które obejmowały zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną.

Każdy dzień warsztatów zaczynał się od food market tour, czyli wyprawy na najbardziej charakterystyczne warszawskie targi. Wybór najwyższej jakości produktów, a potem wspólne przygotowywanie typowych dań omawianych kuchni świata, pozwoliły na poszerzenie wiedzy o tradycjach żywieniowych oraz charakterystycznych potrawach kuchni włoskiej, indyjskiej, polskiej, ukraińskiej oraz wietnamskiej.

Wspólnie z panią Agnieszką Koper z Włoch, ekspertem narodowej kuchni włoskiej i włoskich produktów, studenci poznali techniki przygotowywania różnych form pasty oraz typowych dań charakterystycznych dla poszczególnych regionów Italii.

Oprócz potraw kuchni włoskiej, nasi międzynarodowi studenci przygotowali typowe potrawy charakteryzujące ich narodowe kuchnie, opowiadając przy tym o ich historii.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.