DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Zapobieganie przemocy w szkole: strategie zapobiegania i dobre praktyki

Zapobieganie przemocy w szkole: strategie zapobiegania i dobre praktyki

Początek: pt., 15 maj 2015, 09:00
Koniec: pt., 15 maj 2015, 15:00

W dniu 15 maja 2015 r. odbędzie się V ogólnopolska konferencja z cyklu „Innowacyjne zarządzanie w oświacie”. Konferencje z cyklu IZ od 2009 przyciągają uwagę nauczycieli, dyrektorów szkół, pracowników administracji oświatowej, ponieważ są jedyne w swoim rodzaju. Tematem przewodnim Konferencji IZ 2015 będzie: Zapobieganie przemocy w szkole: strategie zapobiegania i dobre praktyki.

Poruszać będziemy m.in. takie zagadnienia, jak:

Efektywność programów zapobiegania przemocy w szkole
Ograniczenie występowania agresywnych zachowań uczniów
Wpływ mediów na agresywność młodzieży
Wiktymizacja
Cyberprzemoc
Budowanie relacji w szkole, które obniżają poziom agresji

Dziesięć powodów, dla których warto wziąć udział w Konferencji
„Innowacyjne zarządzanie w oświacie. Agresja w szkole”

Nowoczesny scenariusz – w konferencji weźmie siedmiu piętnastu prelegentów prezentujących w formie skondensowanej, dynamicznej, efektownej i efektywnej swoje poglądy. Nie ma mowy o nudzie!
Wiele punktów widzenia – prelegenci reprezentować będą różne perspektywy i punkty widzenia. Zaprosiliśmy prelegentów z różnych organizacji zajmujących się zapobieganiem i minimalizacja skutków agresji w szkole.
Tradycja – działamy w oparciu o doświadczenia wysoko ocenionych przez uczestników czterech poprzednich konferencji.
Udział doświadczonych ekspertów z Wielkiej Brytanii (David Bartram (The London Leadership Strategy), Prof. Philip Garner (School of Education, The University of Northampton), którzy przyjeżdżają do Polski dzielić się swoimi wiedzą i doświadczeniami PO RAZ PIERWSZY.
Udział w debacie i sesji zadawania pytań– w trakcie konferencji odbędzie się debata z udziałem ekspertów z Wielkiej Brytanii.
Certyfikat uczestnictwa –osoby zainteresowane – po uprzednim zgłoszeniu – otrzymają certyfikat uczestnictwa (przydatny m.in. w zdobywaniu kolejnych stopniu awansu zawodowego dla nauczycieli).
Poznasz ciekawych ludzi – w czasie przerw będą mogli Państwo poznać wiele ciekawych osób z całej Polski, wymienić się doświadczeniami, nawiązać nowe kontakty zawodowe.
Doświadczenia organizacyjne – nasze konferencje organizujemy w oparciu o doświadczenia słynnych konferencji serii TED talks (TED.com) – sami uczymy się od innych i chętnie podzielimy się naszymi doświadczeniami organizacyjnymi z Państwem.
Dogodny dojazd– Siedziba AFiBV znajduje się przy stacji Metra STOKŁOSY (dojazd z Dworca Centralnego w Warszawie zajmuje około 25 minut).
Olbrzymia porcja wartościowej wiedzy na temat sposobów pracy z uczniami, obniżającymi występowanie zachowań agresywnych, budowania relacji wspierających lepsze zachowanie uczniów, zachowań agresywnych w sieci, cyberprzemocy itp. – biorąc udział w naszej konferencji otrzymają Państwo dużą porcję wartościowej wiedzy gwarantujemy, że merytoryczna dawka wiedzy odpowiada treściowo znacznie dłuższym i kosztownym kursom szkoleniowym. Lubicie Państwo szukać okazji na rynku usług edukacyjnych? – na pewno udział w naszej Konferencji jest jedyną w roku OKAZJĄ. W ciągu jednego dnia za niewygórowaną opłatę można zdobyć wartościową wiedzę oszczędzając czas i pieniądze.

Nasza Konferencja adresowana jest do:

Dyrektorów szkół i innych placówek oświatowych
Nauczycieli
Dziennikarzy zajmujących się problematyką społeczną
Pracowników administracji oświatowej – Kuratoriów Oświaty, Organów Prowadzących, Komisji Egzaminacyjnych
Pracowników Ministerstwa Edukacji Narodowej
Pracowników naukowych
Trenerów zajmujących się szkoleniami i coaching’iem
Studentów nauk społecznych m.in. pedagogiki, zarządzania, socjologii, psychologii
Pracowników organizacji pozarządowych działających na polu edukacji i pomocy społecznej

Cena zaproszenia na konferencję 

349 PLN brutto od osoby, zawiera materiały konferencyjne oraz lunch.
Rabat 10% dla uczestników poprzednich konferencji z serii IZ.
Rabaty dla samorządów (grupy 6 i więcej nauczycieli finansowanych przez ten sam organ prowadzący)

Wpłaty na nr konta AFiBV:

ING  Bank Śląski PL 09 1050 1025 1000 0023 4413 0154 z dopiskiem “Innowacyjne zarządzanie w oświacie”

Więcej informacji o konferencji na stronie 
www.iz.vistula.edu.pl

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Master Europei Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +42

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.