DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / Kierunki studiów

Lista kierunków

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

vistula

I stopnia, inżynierskie

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

sgtih

I stopnia, licencjackie

II stopnia, magisterskie

I stopnia, licencjackie

II stopnia, magisterskie

Akademia im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku

pultusk

Kierunki studiów

Wybór kierunku studiów, to jedna z najważniejszych decyzji, jakie podejmują młodzi ludzie. Od tego zależy, w dużej mierze, ich rozwój i kariera. Akademia Finansów i Biznesu Vistula oferuje w
Warszawie szeroki wachlarz kierunków studiów, które wpisują się w aktualne trendy i są
odpowiedzią na oczekiwania rynku. W trakcie edukacji otrzymasz wsparcie doskonałych
profesjonalistów i rozwiniesz swój indywidualny potencjał.

Vistula prowadzi 10 różnorodnych kierunków studiów. Zostały one docenione w Rankingu Szkół
Wyższych Perspektywy 2021. Najwyższe noty zyskały Stosunki międzynarodowe, Finanse i
rachunkowość, Ekonomia oraz Filologia angielska. Wybierając jeden z kierunków studiów w Vistuli zyskasz praktyczną wiedzę, kompetencje pożądane przez pracodawców oraz umiejętności niezbędne w relacjach biznesowych i komunikacji międzykulturowej. Nauczysz się tego, czego będziesz potrzebować w przyszłości. Od tego zależy twój sukces.

Zainwestuj w swoją przyszłość – kierunki studiów zaprojektowane dla ciebie

Staramy się w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie być blisko młodych ludzi. Chcemy
wiedzieć, jakie kierunki studiów ich interesują, z jakimi nadziejami wkraczają w świat nauki i jakie są ich ambicje. To pozwala nam zaprojektować kierunki studiów, które odpowiadają ich aspiracjom. Możesz więc śmiało wybierać spośród blisko 40 programów. Są to studia I stopnia oraz studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne, w tym również studia online, które pozwolą ci uczyć się, gdzie chcesz i kiedy chcesz, we własnym tempie. Zaplanujesz z nami idealną ścieżkę kariery. Decydując się na jeden z kierunków studiów w Vistuli w Warszawie, zdobędziesz przewagę na rynku pracy i osiągniesz sukces.

Kierunki studiów dla zaawansowanych specjalistów

Kluczem do zawodowego spełnienia jest dziś specjalizacja. Dlatego wielkim atutem jest świadectwo
ukończenia studiów podyplomowych lub programów  Executive Education . Podejmując jeden z
kierunków studiów dla specjalistów, zyskasz dodatkową szansę na udaną karierę zawodową i awans. W Akademii Finansów i Biznesu Vistula oferujemy unikatowe kierunki studiów podyplomowych, niedostępne w innych uczelniach. Dowiedz się o nich więcej i wybierz kierunków studiów najbardziej odpowiedni dla siebie. Zainwestuj w swoją przyszłość. Przekonasz się, że to się opłaca.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.