UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Kierunki studiów / Stosunki międzynarodowe online

Stosunki międzynarodowe online

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Tryb

Poziom

II stopnia, magisterskie (2-letnie)

Język wykładowy

polski

Lokalizacja

Warszawa

Liczba specjalności

1

Cena od

7300 zł / rok

Pobierz program
Image for Stosunki międzynarodowe online

REKRUTACJA NA SEMESTR LETNI ROKU AKADEMICKIEGO 2023/2024 NA KIERUNEK STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE W TRYBIE ONLINE NIE JEST OBECNIE PROWADZONA

O studiach

Stosunki międzynarodowe na poziomie magisterskim możesz studiować w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie także w trybie online.

Jeśli chcesz rozwijać się w obszarze polityki międzynarodowej i gospodarki światowej, a przy tym intensywnie pracujesz, opiekujesz się dziećmi lub mieszkasz poza granicami kraju, studia magisterskie online na kierunku Stosunki międzynarodowe (Warszawa) są właśnie dla ciebie. Będziesz studiować w języku polskim i otrzymasz dyplom polskiej uczelni.

Stosunki Międzynarodowe są nauką łączącą wiedzę, doświadczenia i osiągnięcia wielu dyscyplin. Czerpią zarówno z ekonomii i prawa, jak też z socjologii, nauk politycznych, geografii czy historii. Są więc idealnym wyborem zarówno dla tych, którzy jeszcze nie mają sprecyzowanych poglądów na swoją przyszłą karierę, jak i tych, którzy dokładnie wiedzą w jakim kierunku chcą się rozwijać.

Studia online (na poziomie magisterskim) w zakresie stosunków międzynarodowych są idealnym rozwiązaniem dla osób studiujących wcześniej socjologię, prawo, ekonomię, kierunki humanistyczne czy politologię, które chcą poszerzyć swoje horyzonty, posiąść nowe umiejętności i tym samym zwiększyć swoje szanse na rynku pracy w zmieniających się warunkach. Absolwenci Stosunków międzynarodowych – studia magisterskie online – świetnie odnajdą się w pracy w międzynarodowych korporacjach, instytucjach finansowych, mediach, instytucjach publicznych i dyplomacji.

W Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023 kierunek Stosunki Międzynarodowe prowadzony przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula zyskał najwyższą notę wśród wszystkich uczelni niepublicznych prowadzących takie studia w Polsce. 

Polska Komisja Akredytacyjna również bardzo wysoko oceniła kierunek Stosunki Międzynarodowe w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula, w tym koncepcję kształcenia, program, kadrę, wewnętrzny system jakości i infrastrukturę. Umiędzynarodowienie oraz wsparcie studentów w procesie kształcenia zdobyły notę najwyższą „wyróżniającą”.

Specjalności

Program jest odpowiedzią na nasilające się problemy migracyjne oraz aktywność organizacji terrorystycznych zagrażających zarówno bezpieczeństwu pojedynczych państw, jak i społeczności międzynarodowej. Podejmuje takie kwestie jak cyberterroryzm, bezpieczeństwo energetyczne, przyczyny i skutki migracji, budowanie międzynarodowego zabezpieczenia państw w oparciu o system sojuszy. Wybierając tę specjalność w ramach studiów online, zyskasz kompetencje niezbędne w pracy w organizacjach i firmach zajmujących się bezpieczeństwem krajowym i międzynarodowym oraz oceną ryzyka a także w służbach wywiadowczych.

Pobierz ofertę specjalności

Program

Program studiów magisterskich online na kierunku Stosunki międzynarodowe został stworzony w oparciu o międzynarodowe wzorce. Uwzględnia najnowsze tendencje i zmiany zachodzące w polityce i gospodarce światowej. Studia w wyważony sposób łączą teoretyczną wiedzę z praktycznymi umiejętnościami. Zajęcia prowadzone są przez kadrę ekspertów, którą tworzą byli ministrowie, ambasadorowie i analitycy uznanych „thinktanków”. To sprawia, że Stosunki Międzynarodowe (studia magisterskie online) są gwarancją zdobycia rzetelnej wiedzy.

Atuty studiów

Najwyższa nota w rankingu Perspektywy 2023

W Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023 kierunek Stosunki Międzynarodowe prowadzony przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie zyskał najwyższą notę wśród wszystkich uczelni niepublicznych prowadzących takie studia w Polsce, a 4. miejsce w skali wszystkich polskich uczelni (publiczne i niepubliczne).

Najwyższa nota w rankingu Perspektywy 2023

Wygoda i bezpieczeństwo

Studia online to światowy trend. Możesz uczyć się, gdzie chcesz i kiedy chcesz, we własnym tempie, samodzielnie organizując swój czas.

Wygoda i bezpieczeństwo

Globalne możliwości

Dowiesz się więcej o zależnościach między najważniejszymi uczestnikami globalnej polityki i światowego biznesu oraz kształtujących je procesach. Dzięki temu drzwi do globalnej kariery będą stały przed tobą otworem.

Globalne możliwości

Przygotowanie do wykonywania zawodu

Interdyscyplinarna wiedza z zakresu stosunków międzynarodowych, którą zdobędziesz pod okiem doświadczonych praktyków, sprawi, że po ukończeniu studiów śmiało możesz rozpocząć karierę zawodową bez dodatkowego przygotowania.

Przygotowanie do wykonywania zawodu

Biznesowe podejście

Podczas studiów magisterskich będziesz mieć okazję poznać wiele osobistości. Zajęcia prowadzone są przez byłych ministrów, pracowników organizacji międzynarodowych wysokiego szczebla czy ambasadorów. Kadra ekspertów zapewni ci wiedzę i umiejętności wykorzystywane na co dzień w świecie relacji biznesowych.

Biznesowe podejście

Wysoka ocena Polskiej Komisji Akredytacyjne

Polska Komisja Akredytacyjna bardzo wysoko oceniła koncepcję kształcenia, program, kadry, wewnętrzny system jakości i infrastrukturę kierunku Stosunki międzynarodowe w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. Umiędzynarodowienie oraz wsparcie studentów w procesie kształcenia zdobyły notę najwyższą.

Wysoka ocena Polskiej Komisji Akredytacyjne

Specjalistyczna wiedza

W Akademii Finansów i Biznesu Vistula stawiamy na użyteczność wiedzy. Dlatego nie uczymy wyłącznie teorii, ale oferujemy zajęcia interaktywne, które gwarantują maksymalny rozwój.

Specjalistyczna wiedza

Kariera

Perspektywy zawodowe

Stosunki Międzynarodowe – studia magisterskie online otworzą przed tobą możliwości pracy w dyplomacji i globalnym biznesie. Możesz rozwijać karierę w następujących instytucjach:

 • korporacje międzynarodowe;
 • przedstawicielstwa zagranicznych organizacji i instytucji (OBWE, OdiHR, Community of Democracies, UNDP, Council of Europe, European Commission, UN, ILO, WHO);
 • biura handlu zagranicznego i działy eksportu;
 • środki masowego przekazu zajmujące się zagadnieniami międzynarodowymi;
 • administracja publiczna.

Cennik

UWAGA! Od semestru zimowego 2023/2024 nowe ceny dla studentów zagranicznych – WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ

Jak obniżyć opłaty za studia?

Uczelnie Vistula oferują bogaty system stypendialny, który pozwoli ci realnie obniżyć koszty nauki. Podczas studiów na kierunku Filologia angielska, możesz ubiegać się o stypendium socjalne, stypendium za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne oraz o zapomogę. Oferujemy także różne promocje. Możesz z nich skorzystać.

Sprawdź dostępne opcje
Jak obniżyć opłaty za studia?

Kadra

dr Davut Han Aslan

Image for dr Małgorzata Bonikowska

dr Małgorzata Bonikowska

Image for Joanna Burnos

Joanna Burnos

Image for dr Przemysław Piotr Damski

dr Przemysław Piotr Damski

Image for dr Anna Grzywacz

dr Anna Grzywacz

Image for dr hab. Wawrzyniec Konarski, prof. AFiB Vistula

dr hab. Wawrzyniec Konarski, prof. AFiB Vistula

Image for dr hab. Agnieszka Legucka, prof. AFiB Vistula

dr hab. Agnieszka Legucka, prof. AFiB Vistula

Image for dr Janusz Mrowiec, prof. AFiB Vistula

dr Janusz Mrowiec, prof. AFiB Vistula

Image for dr Bartłomiej E. Nowak

dr Bartłomiej E. Nowak

dr hab. Aldona Piwko prof. AFiB Vistula

Image for dr Zdzisław Rapacki

dr Zdzisław Rapacki

mgr Rafał Tarnogórski

dr Sylwia Winiarska

Image for dr hab. Agata Włodkowska prof. AFiB Vistula

dr hab. Agata Włodkowska prof. AFiB Vistula

Image for dr Juliusz Maliszewski

dr Juliusz Maliszewski

mgr Mitchell T. Welle

Często pytacie nas o…

Jak złożyć aplikację online?

W celu złożenia aplikacji online należy kliknąć na przycisk APLIKUJ ONLINE, który widoczny jest na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do zapoznania się z zakładką REKRUTACJA, gdzie szczegółowo wyjaśnione są poszczególne etapy rekrutacji.

Gdzie mogę znaleźć cennik studiów?

Cennik studiów dostępny jest na stronach dotyczących poszczególnych kierunków, jak również w zakładce WAŻNE DOKUMENTY – OPŁATY ZA STUDIA.

Czy są jakieś promocje dla nowych kandydatów?

Tak, zapraszamy do zakładki KANDYDAT- OFERTY SPECJALNE, gdzie można znaleźć szczegóły, dotyczące aktualnych promocji dla nowych kandydatów na studia.

Jestem studentem, czy mogę zapłacić za studia na Uczelni?

Tak, możesz przyjść do Kwestury i tam zapłacić – gotówką lub kartą.

Chcę otrzymać zwrot pieniędzy, jak to zorganizować?

Napisz na adres: refund@vistula.edu.pl. Zapoznaj się także z treścią umowy, §4, streszczenie 8-16.

Jestem studentem, chcę opłacić kolejny semestr/rok.

Napisz na adres: kwestura@vistula.edu.pl ze swojego studenckiego konta pocztowego i poproś o fakturę. Wszystkie informacje o kolejnych płatnościach dostępne są w systemie USOS na koncie studenta.

Gdzie znajdę informację na temat sesji egzaminacyjnej?

Terminy sesji egzaminacyjnej podane są w organizacji roku akademickiego na: https://www.vistula.edu.pl/student/dziekanat/organizacja-roku-akademickiego. Każdy wykładowca ma obowiązek poinformować studenta o terminie egzaminu/zaliczenia.

Gdzie znajdę plan zajęć?

Plan zajęć znajduje się w USOSweb (Uniwersytecki System Obsługi Studiów). Link do USOSweb znajduje się na stronie www Uczelni, w zakładce Intranet. Każdy student po zalogowaniu się widzi swój indywidualny plan.

Jak mogę odebrać swoją legitymację?

Legitymacje studentów I semestru są do odbioru na recepcji Uczelni, pozostałe legitymacje należy odebrać w Dziekanacie.

Sprawdź pełne FAQ dotyczące naszych uczelni

Przejdź do FAQ

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie
wyślij je do Działu Rekrutacji za pomocą formularza

  Twoje imię i nazwisko

  Twój e-mail

  Twój numer telefonu

  Treść wiadomości

  Dodaj załącznikEdytuj

  Inne kierunki, które mogą Cię zainteresować

  Filologia angielska

  Filologia angielska

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy)

  Poziom

  II stopnia, magisterskie (2-letnie)

  Język wykładowy

  angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Ekonomia

  Ekonomia

  Tryb

  Stacjonarne (w tygodniu) Niestacjonarne (w weekendy)

  Poziom

  II stopnia, magisterskie (2-letnie)

  Język wykładowy

  polski, angielski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Administrowanie funduszami europejskimi

  Administrowanie funduszami europejskimi

  Tryb

  Niestacjonarne (w weekendy)

  Poziom

  Studia podyplomowe (1-roczne)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce

  Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce

  Tryb

  Niestacjonarne (w weekendy)

  Poziom

  Studia podyplomowe (1-roczne)

  Język wykładowy

  polski

  Lokalizacja

  Warszawa

  Uczelnia realizuje projekty
  współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
  Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.