Home / Major / Management

Management

Vistula University

Mode

Full-time Part-time

Level

Master’s Degree Programme (2-year)

Language of studies

English, Polish

Location

Warsaw

Number of specialities

5

Price from

2500 € / year

Apply online Download the study program
Image for Management

O studiach

Jeśli masz głowę pełną pomysłów, ambicję i chcesz pracować w biznesie w Polsce lub za granicą, studia magisterskie na kierunku Zarządzanie w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula doskonale cię do tego przygotują. W ich trakcie zdobędziesz wiedzę z zakresu międzynarodowych standardów w zarządzaniu organizacjami biznesowymi. Rozwiniesz kompetencje przywódcze, które pozwolą ci wziąć odpowiedzialność za firmę i poprowadzić ją tak, aby się rozwijała na konkurencyjnym rynku. Zdobędziesz wiedzę, dzięki której szybko staniesz się specjalistą w dziedzinie zarządzania.

W zarządzaniu najważniejsze jest zorientowanie na osiągnięcie wyznaczonego celu. Do tego potrzebna jest perfekcyjna umiejętność podejmowania decyzji, kreatywność i elastyczność, a także sprawność w planowaniu, organizacji, koordynacji i kontroli. Opanujesz to, podejmując studia II stopnia na kierunku Zarządzanie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. 

Te studia to prestiż i wysoki poziom. Na wyselekcjonowanych specjalnościach dostosowanych do potrzeb rynku nauczysz się właściwych postaw, dzięki którym otworzy się przed tobą wiele nowych, globalnych możliwości. Zyskasz zaawansowaną wiedzę o funkcjonowaniu przedsiębiorstw i organizacji. Poznasz najnowsze koncepcje zarządzania i nauczysz się je stosować w praktyce. Dowiesz się, na czym polega przedsiębiorczość, jak zarządzać ludźmi, finansami i całymi projektami. Zgłębisz problematykę ekonomii menedżerskiej i etyki w zarządzaniu. Poznasz międzynarodowe prawo gospodarcze i rynki finansowe. Zdobędziesz także wiedzę z zakresu rachunkowości zarządczej i wnioskowania statystycznego. Nauczysz się technik komunikacji i argumentowania, marketingu, negocjacji i mediacji. 

Stawiamy na praktyczny wymiar kształcenia. W trakcie studiów będziemy aktywnie wspierać twoją przedsiębiorczość. Doświadczenie będziesz zdobywać podczas praktyk w firmach krajowych i zagranicznych. Pod okiem wybitnych ekspertów nauczysz się skutecznie rozpoznawać, diagnozować i rozwiązywać problemy związane z zarządzaniem w organizacjach. W trakcie studiów drugiego stopnia na kierunku Zarządzanie w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula zyskasz gotowość do pracy w charakterze przedsiębiorcy, menedżera średniego i przede wszystkim wyższego szczebla, doradcy i konsultanta w organizacjach, a także do założenia i prowadzenia własnego biznesu. Śmiało możesz realizować się w przedsiębiorstwach globalnych, organizacjach międzynarodowych i instytucjach Unii Europejskiej.

Studenci mogą też wybrać program z akredytacją CIMA. Dzięki temu zyskują podczas procesu nauczania kompetencje uznawane na całym świecie za najbardziej poszukiwane i aktualne w obszarze rachunkowości zarządczej. Mogą też skorzystać ze zwolnień z egzaminu CIMA. 
Więcej informacji na temat CIMA.

W Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie możesz studiować Zarządzanie również w trybie online. Wybierając studia online, możesz uczyć się przez Internet – z dowolnego miejsca na świecie, kiedy chcesz, we własnym tempie, samodzielnie organizując swój czas. Potrzebujesz tylko komputera i sprawnego łącza internetowego. Możesz więc jednocześnie studiować i pracować lub zajmować się rodziną. To jest też doskonałe rozwiązanie, jeśli mieszkasz za granicą lub daleko od ośrodka akademickiego. 

Specjalności

Ta specjalność przygotuje cię do wykonywania zawodu starszego specjalisty, dyrektora ds. marketingu, sprzedaży i PR w przedsiębiorstwach południowokoreańskich. Poznasz podstawy języka koreańskiego, zdobędziesz wiedzę na temat kultury biznesu koreańskiego, kształtowania wizerunku marek i organizacji z sektora prywatnego i publicznego.

Dowiesz się jak założyć własną firmę lub odpowiednio zarządzać przedsiębiorstwem. Poznasz kluczowe zagadnienia aktywności biznesowej w ujęciu międzynarodowym. Nauczysz się opracowywać efektywne strategie i plany biznesowe, a także tego, jak wprowadzić firmę na rynki międzynarodowe i pozyskać najlepszych pracowników.

Zyskasz wiedzę i umiejętności niezbędne do zarządzania działem marketingu. Dowiesz się jak opracować i wdrażać skuteczne strategie oraz plany marketingowe i sprzedażowe. Zdobędziesz też specjalistyczną wiedzę w zakresie zarządzania marketingiem.

Dowiesz się jak skutecznie pozyskać i utrzymać w strukturach organizacji najlepszych pracowników, a także jak sprawić, by angażowali się w jej rozwój. Posiądziesz specjalistyczną wiedzę z zakresu budowania i wdrażania strategii i programów zarządzania kapitałem ludzkim

Poznasz kluczowe zagadnienia z obszaru e-biznesu, sposobów jego prowadzenia i zarządzania. Dowiesz się, jakie są możliwości i ograniczenia oraz problemy i ryzyko tu występujące. Odkryjesz możliwości, jakie daje organizacji wykorzystanie technologii teleinformacyjnych

Program studiów

Studia II stopnia na kierunku Zarządzanie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie zostały zaprojektowane tak, by jak najlepiej przygotować cię do podjęcia pracy w tym obszarze. Wyselekcjonowane specjalności pozwolą ci zdobyć praktyczną wiedzę i stać się specjalistą w konkretnej dziedzinie.

Atuty studiów

Globalne możliwości

Dzięki studiom na kierunku Zarządzanie zdobędziesz umiejętności, które pozwolą odnieść zawodowy sukces również na globalnym rynku pracy. Na zajęciach są omawiane problemy w aspekcie międzynarodowym, dzięki czemu zyskasz nowe perspektywy.

Globalne możliwości

Biznesowe podejście

Poznasz sposoby na skuteczne poruszanie się w świecie biznesu. Nauczysz się, jak wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Dowiesz się, nie tylko jak opracowywać plany, ale jak je wdrażać, aby były realizowane spójnie z przyjętą strategią.

Biznesowe podejście

Umiejętne zarządzanie

Nauczysz się zarządzać nie tylko kapitałem, czasem i umiejętnościami ludzi, ale także projektami. Będziesz w stanie zrealizować projekt od początku do końca, a także zarządzać całymi zespołami ludzi.

Umiejętne zarządzanie

Wiedza i kompetencje pożądane na rynku pracy

Oprócz wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu zarządzania rozwiniesz też kompetencje miękkie. Nauczysz się pracować w zespole a także skutecznie komunikować się, negocjować, przekonywać do swoich racji, myśleć twórczo i krytycznie.

Wiedza i kompetencje pożądane na rynku pracy

Współpraca z biznesem

Już w trakcie studiów rozpoczniesz swoją przygodę z biznesem. Dzięki współpracy Vistuli z partnerami gospodarczymi i Radą Społeczno-Biznesową zyskasz dostęp do atrakcyjnych praktyk i staży. To otworzy przed tobą drzwi do satysfakcjonującej kariery.

Współpraca z biznesem

Najnowsze technologie

Zarządzanie na poziomie magisterskim to jeden z kierunków, dostępnych również w ofercie studiów online. To nowoczesna forma studiowania realizowana z wykorzystaniem najnowszej technologii informacyjno-komunikacyjnej w Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Najnowsze technologie

Kariera

Perspektywy zawodowe

Po ukończeniu studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula możesz rozwijać karierę w przedsiębiorstwach, międzynarodowych korporacjach, organizacjach międzynarodowych i pozarządowych, agencjach reklamowych i badań rynku.

SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE MARKETINGIEM I SPRZEDAŻĄ W FIRMACH POŁUDNIOWOKOREAŃSKICH

SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE MARKETINGIEM I SPRZEDAŻĄ W FIRMACH POŁUDNIOWOKOREAŃSKICH

 • dyrektor marketingu w firmie koreańskiej,
 • starszy specjalista ds. sprzedaży i marketingu,
 • dyrektor ds. PR i komunikacji.
SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE MARKETINGIEM W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE MARKETINGIEM W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

 • dyrektor marketingu w korporacji międzynarodowej,
 • dyrektor ds. sprzedaży i marketingu,
 • dyrektor handlowy.
SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI E-BIZNESOWYMI W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI E-BIZNESOWYMI W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

 • kierownik e-projektu,
 • key account menedżer ds. e-commerce,
 • digital product menedżer.
SPECJALNOŚĆ PRZEDSIĘBIORSTWEM W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

SPECJALNOŚĆ PRZEDSIĘBIORSTWEM W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

 • dyrektor działu,
 • dyrektor regionalny (zwłaszcza w skali międzynarodowej),
 • dyrektor operacyjny.
SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

 • dyrektor HR w międzynarodowej korporacji,
 • starszy specjalista ds. pozyskiwania talentów,
 • konsultant ds. rekrutacji i employer brandingu.

Staże i praktyki studenckie

Te studia to doskonała okazja do zdobycia teoretycznej, ale również praktycznej wiedzy. Cenne doświadczenie zyskasz, podejmując praktyki i staże. Zrealizujesz je w wiodących firmach, z którymi współpracujemy. Dzięki temu postawisz pierwsze kroki w zawodzie i wzbogacisz swoje CV. Odkryjesz specyfikę pracy w wybranym przez ciebie obszarze. Poznasz ludzi i nawiążesz cenne kontakty. To doświadczenie otworzy przed tobą wiele zawodowych możliwości. Zdobędziesz ekscytującą i bardzo dobrze płatną pracę.

Cennik

Jak obniżyć opłaty za studia?

Uczelnie Vistula oferują bogaty system stypendialny, który pozwoli ci realnie obniżyć koszty nauki. Możesz ubiegać się o stypendium socjalne, stypendium za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne oraz o zapomogę. Oferujemy także różne promocje. Możesz z nich skorzystać.

Sprawdź dostępne opcje
Jak obniżyć opłaty za studia?

Kadra

Atif Acikgoz PhD

Iwona Berlińska-Konopka, MA

PhD Pierre Dechamps

Maria Gasińska, PhD

Professor Janusz Gudowski

Zygmunt Janiec, PhD

Image for Prof. Elżbieta Jędrych, PhD

Prof. Elżbieta Jędrych, PhD

Image for Magdalena Kaczkowska-Serafińska, PhD

Magdalena Kaczkowska-Serafińska, PhD

Image for Agnieszka Knap-Stefaniuk, PhD

Agnieszka Knap-Stefaniuk, PhD

Image for Elżbieta Kopciuszewska, PhD

Elżbieta Kopciuszewska, PhD

Image for Marta Kozak-Gołębiowska, MA

Marta Kozak-Gołębiowska, MA

Image for Artur Kwasek, PhD

Artur Kwasek, PhD

Magdalena Łużniak-Piecha, PhD

MA Adam Marszewski

Image for Krzysztof Nowakowski, PhD

Krzysztof Nowakowski, PhD

Prof. Zbigniew Olesiński, PhD

Prof. Marlena Plebańska, PhD

Image for Anna Rękawek, MA

Anna Rękawek, MA

Image for Prof. Krzysztof Rybiński, PhD

Prof. Krzysztof Rybiński, PhD

Anna Sabat PhD

Ludmiła Stemplewska PhD

Image for Piotr Wiench, PhD

Piotr Wiench, PhD

Image for Anna Maria Wiśniewska, PhD

Anna Maria Wiśniewska, PhD

PhD, prof. Piotr Borowski

Często pytacie nas o…

Sprawdź pełne FAQ dotyczące naszych uczelni

Przejdź do FAQ

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie
wyślij je do Działu Rekrutacji za pomocą formularza

  Twoje imię i nazwisko
  Twój e-mail
  Twój numer telefonu
  Treść wiadomości
  Dodaj załącznikEdytuj

  Dział Rekrutacji

  Godziny pracy:
  Poniedziałek – piątek: 9:00 – 17:00

  Dział Rekrutacji

  Dyrektor
  Katarzyna Broniszewska
  tel.: +48 22 45 72 400
  e- mail: k.broniszewska@vistula.edu.pl/
  rekrutacja@vistula.edu.pl

  Specjalista ds. rekrutacji studentów
  Anastasiia Lasiichuk
  tel.: +48 22 45 72 404
  e-mail: a.lasiichuk@vistula.edu.pl

  Młodszy Specjalista ds. rekrutacji studentów
  Joanna Godlewska
  e-mail: j.godlewska@vistula.edu.pl

  Pokój:
  pok. 28

  Inne kierunki, które mogą Cię zainteresować

  Finance and Accounting with ACCA

  Finance and Accounting with ACCA

  Mode

  Full-time

  Level

  Master’s Degree Programme (2-year)

  Language of studies

  English, Polish

  Location

  Warsaw

  English Studies

  English Studies

  Mode

  Full-time Part-time

  Level

  Master’s Degree Programme (2-year)

  Language of studies

  English

  Location

  Warsaw

  Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji

  Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji

  Mode

  Part-time

  Level

  Postgraduate studies (1-year)

  Language of studies

  Polish

  Location

  Warszawa

  To go to the application form, select the parameters of the studies you are interested in

  The university implements projects co-financed by the European Union
  Vistula University in Pultusk

  Vistula University in Pultusk

  We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Check details.