Home / Major / Management

Management

Vistula University

Mode

Full-time Part-time

Level

Bachelor’s Degree Programme (3-year)

Language of studies

English, Polish

Location

Warsaw

Number of specialities

5

Price from

2500 € / year

Apply online Download the study program
Image for Management

O studiach

Firma to ludzie, infrastruktura, środki materialne i finansowe. Trzeba wiedzy i wyobraźni, aby tym wszystkim zarządzać. W Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie kształcimy ludzi, którzy chcą wziąć odpowiedzialność za firmę. Po studiach na kierunku Zarządzanie zostaniesz liderem i odniesiesz sukces. Na wyselekcjonowanych specjalnościach nauczysz się jak efektywnie zarządzać́ kapitałem, czasem, umiejętnościami ludzi i całymi projektami. Pod okiem wybitnych ekspertów zdobędziesz solidną i praktyczną wiedzę z dziedziny ekonomii, finansów i rachunkowości, prawa i marketingu. Poznasz najnowsze trendy w zarządzaniu. Rozwiniesz umiejętności i kompetencje społeczne niezbędne do sprawnego zarządzania przedsiębiorstwami i instytucjami non-profit, a także do prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek. Wybitni wykładowcy i praktycy biznesu pomogą ci rozwinąć kompetencje zarówno twarde, jak i miękkie. Nauczysz się odporności i elastyczności. Rozwiniesz umiejętności strategiczne i organizacyjne. Dowiesz się, jak wyznaczać cele i mobilizować ludzi, a także czym jest misja i odpowiedzialność biznesu. W trakcie studiów będziemy aktywnie wspierać twoją przedsiębiorczość. Doświadczenie będziesz zdobywać podczas praktyk w firmach krajowych i zagranicznych. Przekonasz się, że zarządzanie jest zarówno rzemiosłem, jak i sztuką. 

Studia na kierunku Zarządzanie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie dadzą ci nie tylko dyplom, ale również prestiż. Z nami rozpoczniesz przygodę życia, która dostarczy ci adrenaliny i satysfakcji. Po studiach spełnisz się jako menedżer o specjalności, jaką wybierzesz.

Kierunek Zarządzanie prowadzony przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie posiada cenną międzynarodową akredytację PMI Global Accreditation Center for Project Management Education Programs (GAC), wiodącej, niezależnej, wyspecjalizowanej jednostki akredytującej w zakresie zarządzania projektami, a także programów studiów oferowanych przez instytucje szkolnictwa wyższego na całym świecie. Akredytacja ta jest dowodem głębokiego zaangażowania uczelni w ciągłe doskonalenie jakości programu nauczania w obszarze zarządzania projektami. Absolwenci studiów na kierunku Zarządzanie mogą być pewni najwyższych standardów kształcenia, dostępu do najnowszej wiedzy, materiałów dydaktycznych z obszaru zarządzania projektami oraz wymiany z najlepszymi uczelniami biznesowymi.

Studenci mogą też wybrać program z akredytacją CIMA. Dzięki temu zyskują podczas procesu nauczania kompetencje uznawane na całym świecie za najbardziej poszukiwane i aktualne w obszarze rachunkowości zarządczej. Mogą też skorzystać ze zwolnień z egzaminu CIMA. 
Więcej informacji na temat CIMA.

Dzięki umowie o podwójnym dyplomowaniu, tzw. double degree, zawartej między Akademią Finansów i Biznesu Vistula oraz Centria University of Applied Sciences w Finlandii, studenci studiów pierwszego stopnia na kierunku Zarządzanie, specjalizacja – Zarządzanie Przedsiębiorstwem, mogą studiować przez dwa semestry w uczelni partnerskiej i w efekcie uzyskać dyplom licencjacki obu instytucji.

Istnieje możliwość otrzymania finansowania jednego lub dwóch semestrów w uczelni partnerskiej w ramach programu Erasmus+, pod warunkiem spełnienia ogólnouczelnianych kryteriów i złożenia aplikacji w wyznaczonym terminie.

Centria University of Applied Sciences to dynamiczna, międzynarodowa uczelnia na zachodnim wybrzeżu Finlandii. Kształcenie jest prowadzone w języku angielskim.

Finlandia słynie z edukacji na najwyższym poziomie oraz bardzo dobrych warunków życia. Uzyskane w fińskich uczelniach dyplomy są nie tylko uznawane na całym świecie, ale również bardzo cenione.

Specjalności na kierunku Zarządzanie

Studiując na tej specjalności zdobędziesz niezbędną wiedzę w zakresie zarządzania cyberbezpieczeństwem w biznesie. Nauczysz się, jak rozpoznawać rodzaje zagrożeń w cyberprzestrzeni oraz jak tworzyć i zarządzać zespołami ds. bezpieczeństwa. Ponadto poznasz techniki i metody włamań do systemów informatycznych oraz zasady postępowania po cyberataku.

Otrzymasz niezbędne informacje potrzebne do pracy w działach marketingu oraz sprzedaży. Nauczysz się opracowywać i wdrażać programy marketingowe, przygotowywać raporty z bieżących działań oraz współpracować z dostawcami usług marketingowych. Poznasz najskuteczniejsze techniki sprzedaży. Dowiesz się także, jak budować zespoły sprzedażowe i jak nimi zarządzać.

Podczas studiów ze specjalnością Zarządzanie zasobami ludzkimi, nauczysz się efektywnie pozyskiwać i rozwijać kapitał ludzki organizacji poprzez wykorzystanie wiedzy z zakresu rekrutacji i selekcji, motywowania, okresowego oceniania oraz kompleksowego rozwoju pracowników. Dowiesz się czym jest tzw. twarde HR i jak je realizować.

Ta specjalność przygotuje cię do zarządzania własnym przedsiębiorstwem lub działem dowolnej organizacji. Dowiesz się, jak przeprowadzać analizy strategiczne oraz jak tworzyć i wdrażać strategię i politykę organizacji w dynamicznym, wielokulturowym otoczeniu biznesowym. Ponadto, studiując specjalizację Zarządzanie biznesem, poznasz sprawdzone metody zarządzania ludźmi i budżetami, a także komunikacji z klientami oraz partnerami.

Jeżeli chcesz samodzielnie kierować projektami, ta specjalność pozwoli ci zdobyć wiedzę właśnie z tego zakresu. Dowiesz się, jak wykonywać funkcje wspomagające przy projektach i zarządzać nimi kompleksowo: od początkowej analizy, przez planowanie, aż po realizację i późniejszą ewaluację.

Program studiów Zarządzanie

Studia na kierunku Zarządzanie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula zostały zaprojektowane tak, by jak najlepiej przygotować cię do podjęcia pracy w tym obszarze. Wyselekcjonowane specjalności pozwolą ci zdobyć praktyczną wiedzę i stać się specjalistą w konkretnej dziedzinie.

Atuty studiów na kierunku Zarządzanie

Akredytacja PMI GAC

PMI GAC wspiera zmiany i postęp, zarówno w dyscyplinie zarządzania projektami, jak i w samej profesji. Absolwenci akredytowanych programów mogą być pewni, że posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do odniesienia zawodowego sukcesu.

Akredytacja PMI GAC

Podwójny dyplom

Studenci Vistuli, którzy realizują specjalizację Zarządzanie Przedsiębiorstwem, mogą studiować przez dwa semestry w Centria University w Finlandii i w efekcie uzyskać dyplom licencjacki obu instytucji.

Podwójny dyplom

Wiedza i kompetencje pożądane na rynku pracy

Oprócz wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu zarządzania rozwiniesz też kompetencje miękkie. Nauczysz się pracować w zespole a także skutecznie komunikować się, negocjować, przekonywać do swoich racji, myśleć twórczo i krytycznie.

Wiedza i kompetencje pożądane na rynku pracy

Współpraca z biznesem

Już w trakcie studiów rozpoczniesz swoją przygodę z biznesem. Dzięki współpracy Vistuli z partnerami gospodarczymi i Radą Społeczno-Biznesową zyskasz dostęp do atrakcyjnych praktyk i staży. To otworzy przed tobą drzwi do satysfakcjonującej kariery.

Współpraca z biznesem

Możliwość nauki online

Zarządzanie na poziomie licencjackim to jeden z kierunków, dostępnych również w ofercie studiów online. To nowoczesna forma studiowania realizowana z wykorzystaniem najnowszej technologii informacyjno-komunikacyjnej w AFiB Vistula.

Możliwość nauki online

Kariera

Perspektywy zawodowe

Po ukończeniu studiów na kierunku Zarządzanie możesz podjąć pracę w różnego rodzaju przedsiębiorstwach, międzynarodowych korporacjach, organizacjach pozarządowych, agencjach reklamowych i agencjach badań rynku. Obszar, w którym będziesz się rozwijać, będzie zależeć od ukończonej specjalności.

SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE CYBERBEZPIECZEŃSTWEM W BIZNESIE

SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE CYBERBEZPIECZEŃSTWEM W BIZNESIE

Po specjalizacji zarządzanie cyberbezpieczeństwem w biznesie zdobędziesz nowy zawód w najszybciej rozwijającej się branży świata. możesz pracować jako:

 • audytor wewnętrzny cyberbezpieczeństwa,
 • analityk ryzyka związanego z cyberatakiem,
 • planista działań związanych z systemami bezpieczeństwa,
 • specjalista w zakresie cyberbezpieczeństwa.
SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

Po specjalizacji zarządzanie zasobami ludzkimi możesz rozwijać się jako:

 • specjalista ds. kadr i płac,
 • specjalista ds. rekrutacji i projektów HR,

specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi.

SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

Po specjalizacji zarządzanie projektami w organizacji znajdziesz pracę jako:

 • project manager,
 • specjalista ds. projektów.
SPECJALNOŚĆ MARKETING I SPRZEDAŻ

SPECJALNOŚĆ MARKETING I SPRZEDAŻ

Po specjalizacji marketing i sprzedaż możesz pracować jako:

 • specjalista ds. marketingu,
 • specjalista ds. sprzedaży,
 • specjalista ds. obsługi klientów,
 • przedstawiciel handlowy.
SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE BIZNESEM

SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE BIZNESEM

Po specjalizacji zarządzanie biznesem możesz pracować:

 • na stanowisku kierowniczym w organizacji na poziomie lokalnym, regionalnym lub globalnym.

Staże i praktyki studenckie

Te studia to doskonała okazja do zdobycia teoretycznej, ale również praktycznej wiedzy. Cenne doświadczenie zyskasz, podejmując praktyki i staże. Zrealizujesz je w wiodących firmach, z którymi współpracujemy. Dzięki temu postawisz pierwsze kroki w zawodzie i wzbogacisz swoje CV. Odkryjesz specyfikę pracy w wybranym przez ciebie obszarze. Poznasz ludzi i nawiążesz cenne kontakty. To doświadczenie otworzy przed tobą wiele zawodowych możliwości. Zdobędziesz ekscytującą i bardzo dobrze płatną pracę w obszarze Zarządzania.

Cennik

Jak obniżyć opłaty za studia?

Uczelnie Vistula oferują bogaty system stypendialny, który pozwoli ci realnie obniżyć koszty nauki. Podczas studiów na kierunku Zarządzanie, możesz ubiegać się o stypendium socjalne, stypendium za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne oraz o zapomogę. Oferujemy także różne promocje. Możesz z nich skorzystać.

Sprawdź dostępne opcje
Jak obniżyć opłaty za studia?

Academic staff

Atif Acikgoz PhD

Iwona Berlińska-Konopka, MA

Image for PhD Pierre Dechamps

PhD Pierre Dechamps

Maria Gasińska, PhD

Zygmunt Janiec, PhD

Professor Janusz Gudowski

Image for Prof. Elżbieta Jędrych, PhD

Prof. Elżbieta Jędrych, PhD

Image for Magdalena Kaczkowska-Serafińska, PhD

Magdalena Kaczkowska-Serafińska, PhD

Image for Agnieszka Knap-Stefaniuk, PhD

Agnieszka Knap-Stefaniuk, PhD

Image for Elżbieta Kopciuszewska, PhD

Elżbieta Kopciuszewska, PhD

Image for Marta Kozak-Gołębiowska, MA

Marta Kozak-Gołębiowska, MA

Image for Artur Kwasek, PhD

Artur Kwasek, PhD

Magdalena Łużniak-Piecha, PhD

MA Adam Marszewski

Image for Krzysztof Nowakowski, PhD

Krzysztof Nowakowski, PhD

Prof. Zbigniew Olesiński, PhD

Prof. Marlena Plebańska, PhD

Image for Anna Rękawek, MA

Anna Rękawek, MA

Image for Prof. Krzysztof Rybiński, PhD

Prof. Krzysztof Rybiński, PhD

Anna Sabat PhD

Ludmiła Stemplewska PhD

Image for Piotr Wiench, PhD

Piotr Wiench, PhD

Image for Anna Maria Wiśniewska, PhD

Anna Maria Wiśniewska, PhD

PhD, prof. Piotr Borowski

Często pytacie nas o…

Sprawdź pełne FAQ dotyczące naszych uczelni

Przejdź do FAQ

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie
wyślij je do Działu Rekrutacji za pomocą formularza

  Twoje imię i nazwisko
  Twój e-mail
  Twój numer telefonu
  Treść wiadomości
  Dodaj załącznikEdytuj

  Dział Rekrutacji

  Godziny pracy:
  Poniedziałek – piątek: 9:00 – 17:00

  Dział Rekrutacji

  Dyrektor
  Katarzyna Broniszewska
  tel.: +48 22 45 72 400
  e- mail: k.broniszewska@vistula.edu.pl/
  rekrutacja@vistula.edu.pl

  Specjalista ds. rekrutacji studentów
  Anastasiia Lasiichuk
  tel.: +48 22 45 72 404
  e-mail: a.lasiichuk@vistula.edu.pl

  Młodszy Specjalista ds. rekrutacji studentów
  Joanna Godlewska
  e-mail: j.godlewska@vistula.edu.pl

  Pokój:
  pok. 28

  Inne kierunki, które mogą Cię zainteresować

  Finance and Accounting with ACCA

  Finance and Accounting with ACCA

  Mode

  Full-time Part-time

  Level

  Bachelor’s Degree Programme (3-year)

  Language of studies

  English, Polish

  Location

  Warsaw

  English Studies

  English Studies

  Mode

  Full-time Part-time

  Level

  Master’s Degree Programme (2-year)

  Language of studies

  English

  Location

  Warsaw

  Economics

  Economics

  Mode

  Full-time Part-time

  Level

  Bachelor’s Degree Programme (3-year)

  Language of studies

  English, Polish

  Location

  Warsaw

  Ekonomia online

  Ekonomia online

  Mode

  Level

  Bachelor’s Degree Programme (3-year)

  Language of studies

  Polish

  Location

  Warszawa

  To go to the application form, select the parameters of the studies you are interested in

  The university implements projects co-financed by the European Union
  Vistula University in Pultusk

  Vistula University in Pultusk

  We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Check details.