UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / dr Anna Sabat

dr Anna Sabat

dr Anna Sabat
e-mail: a.sabat@vistula.edu.pl
Wydział: Biznesu i Stosunków Międzynarodowych
Kierunek kształcenia: Zarządzanie

Anna Sabat jest doktorem nauk ekonomicznych w dziedzinie zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i obok kariery naukowej na AFiB Vistula jest praktykiem zarządzania, pracującym w jednej z największych na świecie firm konsultingowo-doradczych. Jest specjalistką w obszarze Tax Knowledge Management w dziedzinie Learning and Development, gdzie wspiera pracowników TAX w rozwoju kompetencji oraz całą organizację w obszarze zarządzania opartego na wiedzy.

Jednym z największych wyzwań, jakie Anna podjęła, było zaprojektowanie i wdrożenie szkoleń online, e-learningów oraz systemu egzaminowania zdalnego z podatków międzynarodowych w czasie pandemii COVID-19 w całym regionie CEE (Europa Środkowo-Wschodnia), obejmującym 16 krajów. Projekt ten przyniósł jej wiele satysfakcji oraz pozwolił na rozwijanie umiejętności praktycznych i zdobywanie kolejnych doświadczeń z zakresu zarządzania międzynarodowego.

Anna Sabat jest również skiperem pełnomorskim i posiada najwyższy cywilny stopień kapitana jachtowego. Jej pasja do żeglarstwa sięga wielu lat, a swoje doświadczenie dzieli z załogami, prowadząc rejsy morskie i oceaniczne dla adeptów sztuki żeglarskiej łącząc umiejętności z zarządzania zespołami ludzkimi, budowaniem strategii, planowaniem nawigacji i wspaniałymi podróżniczymi przygodami na całym świecie.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.