UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / mgr Mitchell T. Welle

mgr Mitchell T. Welle

mgr Mitchell T. Welle
e-mail: m.welle@vistula.edu.pl
Wydział: Biznesu i Stosunków Międzynarodowych
Kierunek kształcenia: Management, International Relations, Philology

Mitchell Welle jest wykładowcą Uczelni Vistula. Ukończył studia licencjackie z filozofii i katolicyzmu na University of St. Thomas, St. Paul MN w Stanach Zjednoczonych. Następnie uzyskał tytuł magistra na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Pracuje nad uzyskaniem stopnia doktora. Otrzymał fundusze na kilka grantów badawczych: stanowisko Candoc (doktorant) na Uniwersytecie Genewskim w Szwajcarii za pośrednictwem Szwajcarskiej Narodowej Fundacji Nauki (SNSF) w ramach projektu „Analiza zbiegów okoliczności” (Grant ID: 144736) oraz za pośrednictwem Fundacji Kościuszkowskiej, Nowy Jork, NY, USA do prowadzenia badań w Polsce na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim na temat interdyscyplinarności. Opublikował kilka prac naukowych i przemawiał na różnych międzynarodowych konferencjach naukowych.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

  • Etyka ogólna i etyka stosowana (np. etyka biznesowa);
  • Filozofia ogólna i polityczna;
  • Argumentacja (logika nieformalna);
  • Filozofia religii;
  • Język angielski.
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Full-Stack Data Science Program Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +42

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.