UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Student / Zaangażuj się / Vistula Live

Vistula Live

O nas

Jesteśmy pierwszym uniwersyteckim projektem medialnym łączącym studentów z władzami uczelni. Dostarczamy wszystkim zainteresowanym odbiorcom informacji i opinii za pośrednictwem popularnych kanałów medialnych. Produkt, który stworzyliśmy, może mieć na Ciebie mocniejszy wpływ niż post na Instagramie.

Jak działamy

Regularnie realizujemy na terenie uczelni informacyjne materiały filmowe, wywiady i pokazy. Pomagamy śledzić najważniejsze wydarzenia oraz lepiej poznawać rektorów, dziekanów, wykładowców i wiele innych osób.

Nasze projekty 

Nakręciliśmy serię cotygodniowych materiałów informacyjnych, w których pokazaliśmy wszystkie wydarzenia mające miejsce w naszej uczelni. Przeprowadziliśmy wywiady z kilkoma profesorami Vistuli, uzyskaliśmy cenne informacje i porady dla studentów. Stworzyliśmy również serię podcastów.

Opiekun: Sait Cetindag 

E-mail: s.cetindag@vistula.edu.pl

Masz jakieś pytania? Napisz do nas!

E-mail: vistulalive@vistula.edu.pl
Instagram: vistulalive
YouTube: Vistula Live

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.