UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Student / Zaangażuj się / Koło Naukowe Architektury i Nowych Mediów

Koło Naukowe Architektury i Nowych Mediów

O nas

Koło Architektury i Nowych Mediów to koło zainteresowań, gdzie różnorodne wydarzenia pozwalają studentom poznać praktyczne i teoretyczne podejście do architektury, uzupełniając wiedzę i umiejętności zdobyte podczas zajęć uniwersyteckich. Dzięki aktywnościom w ramach tego koła uczestnicy mogą poznać osoby z innych grup i roczników, co jest okazją do wydziałowej integracji. Łączy ono zainteresowanych architekturą i urbanistyką, którzy mogą razem studiować, zwiedzać i bawić się w ramach proponowanego programu. W ramach koła odbywają się wycieczki, zwiedzanie z przewodnikiem, ale także opracowywanie zagadnień naukowych w formie studiów przypadków. Można też razem opracować projekt konkursowy, czy przygotować wystawę prac. Studenci mogą sami proponować i organizować wydarzenia i zapraszać na nie szersze grono. Wydarzenia odbywają się on-line lub stacjonarnie, w zależności od aktualnych możliwości. Zapraszamy do udziału w naszych projektach i wydarzeniach!

Nasze cele i zadania

Cele:

 • Utworzenie pola wymiany wiedzy i umiejętności oraz integracji uczestników w działaniach projektowych,
 • Rozwój praktycznych umiejętności w zakresie stosowania nowych mediów w projektowaniu architektonicznym,
 • Poznawanie zarówno historycznej jak i współczesnej architektury polskiej i europejskiej.

Zadania:

 • Prowadzenie badań naukowych i projektów artystycznych oraz organizowanie sesji naukowych,
 • Organizowanie spotkań i warsztatów,
 • Udział w konkursach architektonicznych,
 • Popularyzacja efektów działania koła wśród studentów kierunku i uczelni.

Projekty i osiągnięcia (2019)

 • Zespołowy udział w ogólnopolskim konkursie architektonicznym „KOŁO 2019” i zgłoszenie 5 projektów,
 • Wycieczka i lekcja historii o Warszawie w Muzeum Powstania Warszawskiego.
 • Międzynarodowy Konkurs Architektury Krajobrazu: Międzynarodowy Festiwal Ogrodniczy w Ponte de Lima w Portugalii 2019

Podczas warsztatów, nasi studenci ,uczestnicy konkursu, przygotowywali projekt wykonawczy pod okiem 2-óch profesjonalnych inżynierów krajobrazu – mgr Joanny Krasuckiej i mgr Zuzanny Bartman. Projekty zostały wysłane do organizatora konkursu w Portugalii i za kilka miesięcy zostaną zrealizowane.

 • VISTULA C.A.D. WORKSHOPS 2021

W pierwszej części 5 korepetytorów (4 uczniów i opiekun klubu) przeprowadziło darmowe zajęcia dydaktyczne (łącznie ok. 6 godzin), w których uczestniczyło ok. 32 uczniów.

W drugiej części nasi studenci korepetytorzy, studenci organizatorzy i studenci laureaci konkursu, w nagrodę za zaangażowanie otrzymali zaawansowany wykład prowadzony przez profesjonalnego korepetytora, dr Annę Stefańską.

Opiekun: Joanna Koszewska

E-mail: j.koszewska@vistula.edu.pl 

Masz jakieś pytania? Napisz do nas!

E-mail: architecture.club@vistula.edu.pl
Instagram: vistula.architecture.club

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.