UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Student / Sprawy studenckie / Dział Karier i Praktyk / Targi pracy

Sprawy studenckie

JobSpot

to formuła, która w Uczelniach Vistula sprawdza się od lat. Pozwala studentom i absolwentom znaleźć pracę, staż lub praktyki. Jest też szansą na zdobycie i pogłębienie wiedzy nt. rynku pracy, poznanie technik rekrutacyjnych i stawianych wymagań, a jednocześnie możliwością sprawdzenia własnych kompetencji przez aspirujących młodych kandydatów. To forum inspirujących i owocnych spotkań – wyjątkowa szansa zwłaszcza dla tych, którzy szukają praktyk, pracy czy staży w okresie wakacyjnym.

Zobacz też archiwalne edycje targów

Rozwiń Zwiń

JobDay

JobDay to targi pracy, które Uczelnie Vistula organizują cyklicznie na jesieni, zwykle w październiku. Wydarzenie umożliwia studentom i absolwentom bezpośredni kontakt z rekruterami różnorodnych firm, od start-upów po korporacje międzynarodowe. Mogą uczestniczyć w warsztatach i panelach dyskusyjnych. Pracodawcy mają natomiast możliwość zaprezentowania swojej działalności i propozycji – oferty pracy, staży, praktyk. To dla nich szansa na pozyskanie talentów.

Zobacz też archiwalne edycje targów

Rozwiń Zwiń
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.