UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Student / Sprawy studenckie / Dział Karier i Praktyk / Targi pracy / JobDay 2018

Sprawy studenckie

Sukcesem zakończyły się kolejne targi pracy JobDay, które odbyły się 25 października 2018 r. w Grupie Uczelni Vistula. Studenci mieli doskonałą okazję, aby znaleźć pracę stałą lub tymczasową.

Zaprosiliśmy firmy doradztwa personalnego, międzynarodowe korporacje oraz rozwijające się start-upy. Rekruterzy z McDonald’s, Sitel, Carlson Wagonlit Travel, Staffer, Pozamiatane, Centrum Wyjazdowe i Podatkowe (work&travel USA) zaprezentowali swoją ofertę oraz poinformowali o prowadzonych rekrutacjach i zasadach aplikowania. -Znamy oczekiwania pracodawców i staramy się odpowiadać na potrzeby rynku – mówiła Ewa Wolniewicz, koordynator projektów w Biurze Karier Grupy Uczelni Vistula. – Dlatego nasi studenci informatyki, którzy chcą specjalizować się w innowacyjnych rozwiązaniach informatycznych mogli porozmawiać z rekruterami firmy Novaris a osoby, które marzą o pracy testera gier komputerowych miały szansę poznać firmę Testronic Labs– dodała.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.