UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Student / Sprawy studenckie / Dział Karier i Praktyk / Targi pracy / Jobspot 2021

Sprawy studenckie

Wirtualne targi pracy JobSpot 2021 „Nowa perspektywa kariery”.

Szukasz stażu, praktyk lub pracy? Świetnie! Im wcześniej poznasz rynek, tym lepiej. Pracując, zyskasz nie tylko pieniądze. Zdobędziesz również cenne doświadczenie i rozwiniesz kompetencje zawodowe. Uczelnie Vistula zapraszają na wirtualne targi pracy JobSpot. Wydarzenie odbędzie się 15 kwietnia w godzinach od 10.00 do 17.00, ale wcześniej możesz wziąć udział w serii pasjonujących webinarów, które skutecznie przygotują Cię do spotkania z rekruterami.

JobSpot to formuła, która w Uczelniach Vistula sprawdza się od lat. Pozwala studentom i absolwentom znaleźć pracę, staż lub praktyki. Jest też szansą na zdobycie i pogłębienie wiedzy nt. rynku pracy, poznanie technik rekrutacyjnych i stawianych wymagań, a jednocześnie możliwością sprawdzenia własnych kompetencji przez aspirujących młodych kandydatów. To forum inspirujących i owocnych spotkań – wyjątkowa szansa zwłaszcza dla tych, którzy szukają praktyk, pracy czy staży w okresie wakacyjnym. 

W tym roku nowością będzie Panel Praktyk i staży, na który złożą się:

  • prezentacje obowiązkowych praktyk studenckich,
  • wskazówki i cenne rady,
  • informacje o rynku pracy oraz firmach, z którymi uczelnie współpracują.

Panel poprowadzi Dział Karier i Praktyk. Wydarzenie odbędzie się po polsku i po angielsku z podziałem na studentów AFiB Vistula oraz SGTiH Vistula.

Wcześniej, bo w dniach 12-13 kwietnia możesz wziąć udział w indywidualnych konsultacjach, które poprowadzą eksperci Działu Karier i Praktyk – po polsku i angielsku. Przeanalizują i poprawią Twoje CV, które potem przedstawisz potencjalnym pracodawcom. Jeśli więc chcesz skonsultować swoje CV, wyślij je do 11 kwietnia na adres: abkvistula@vistula.edu.pl. Następnie otrzymasz informację zwrotną z konkretnym terminem konsultacji, która odbędzie się na platformie MS Teams. Konsultant zadzwoni do Ciebie.

Dział Karier i Praktyk zaprasza też wszystkich chętnych na webinary pt. „Nowa perspektywa kariery”. To element wsparcia studentów na rynku pracy podczas pandemii.

Wykonasz test Clifton Strengths Instytutu Gallupa i zdobędziesz uznany na całym świecie certyfikat – całkowicie za darmo (oferta dla studentów SGTiH Vistula)! Poznasz swoje mocne strony i zyskasz przewagę nad innymi kandydatami.

Firmy partnerskie

Firmy współpracujące

Agenda

14 kwietnia 2021:

14:00 – 14:30 – webinar „Poznaj swoje talenty i zyskaj  przewagę na rynku pracy” (webinar DKiP w jęz. polskim),

14:30 – 15:00 – webinar „Poznaj swoje talenty i zyskaj przewagę na rynku pracy” (webinar DKiP w jęz. angielskim).

Oraz 

15:00 – 15:40 – webinar „Po pierwsze ludzie! – pracownicy największą wartością” (webinar firmy SITEL w jęz. angielskim)

Link do spotkań

Wirtualne targi pracy JOBSPOT 2021 „Nowa perspektywa kariery” 

Agenda:

15 kwietnia 2021, godz. 10:00 – 17:00 na platformie MS Teams:

10:00 – 12:00 – prezentacja firmy Accenture (prezentacja w języku angielskim)

Link do spotkania

12:00 – 14:00 – Panel praktyk i staży AFiB Vistula – Dział Karier i Praktyk: 

12:00 – 12:30 – prezentacja DKiP (rynek pracy, informacje o obowiązkowych praktykach studenckich, oferty stażowe dla kierunków biznesowych).

12:30 – 13:00 – prezentacja firmy Pivotal Polska

13:00 – 13:30 – prezentacja firmy Yellows

13:30 – 14:00 – prezentacja firmy BPiON Poland

Dla studentów AFiB Vistula (prezentacja w języku polskim) 

Link do spotkań

13:30 – 14:00 – prezentacja DKiP (rynek pracy, informacje o obowiązkowych praktykach studenckich, oferty stażowe dla kierunków biznesowych).

Dla studentów AFIB Vistula (prezentacja w języku angielskim)

Link do spotkań

12:00 – 14:00 – Panel praktyk i staży dla studentów SGTiH Vistula – Dział Karier i Praktyk 

12:00 – 12:30 – prezentacja DKiP (rynek pracy, informacje o obowiązkowych praktykach studenckich, oferty praktyk, staży z UE).

12:30 – 13:00 – prezentacja firm: Varsovia Apartamenty, Restauracja First Floor (z grupy J.W. Construction)

13:00 – 13:30 – prezentacja firmy NYX Hotel Warsaw by Leonardo Hotels

13.30 – 14.00 – prezentacja firmy Sound Garden Hotel

Dla studentów SGTiH Vistula (prezentacja w języku polskim

Link do spotkań

13:00 – 13:30 – prezentacja DKiP (rynek pracy, informacje o obowiązkowych praktykach studenckich, oferty stażowe).

Dla studentów SGTiH Vistula (prezentacja w języku angielskim)

Link do spotkania

14:00 – 16:00 – prezentacja firmy Sitel Polska (prezentacja w języku angielskim)

Link do spotkania

16:00 – 17:00 – prezentacja firmy Tivron (prezentacja w języku polskim)

Link do spotkania

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.