UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Student / Sprawy studenckie / Dział Karier i Praktyk / Targi pracy / Jobspot 2022

Sprawy studenckie

Szukasz stażu, praktyk lub pracy? Świetnie! Im wcześniej poznasz rynek, tym lepiej. Pracując, zyskasz nie tylko pieniądze. Zdobędziesz również cenne doświadczenie i rozwiniesz kompetencje zawodowe. Uczelnie Vistula zapraszają na wirtualne targi pracy JobSpot 2022.

Wydarzenie odbędzie się 24 marca. Start o godz. 9:00 na Platformie MS Teams.

Czytaj mniej

Szukasz stażu, praktyk lub pracy? Świetnie! Im wcześniej poznasz rynek, tym lepiej. Pracując, zyskasz nie tylko pieniądze. Zdobędziesz również cenne doświadczenie i rozwiniesz kompetencje zawodowe….

Czytaj więcej

JobSpot to forum inspirujących i owocnych spotkań studentów i absolwentów z przedstawicielami pracodawców. To formuła, która w Uczelniach Vistula sprawdza się od lat. Pozwala młodym ludziom znaleźć pracę, staż lub praktyki. Jest też szansą na zdobycie i pogłębienie wiedzy nt. rynku pracy, poznanie technik rekrutacyjnych i wymagań stawianych kandydatom. Jednocześnie jest też możliwością sprawdzenia własnych kompetencji.

W tym roku nowością będzie panel tematyczny: „Rozwój i Kariera”, na który złożą się:

  • prezentacje firm,
  • wskazówki i cenne rady,
  • informacje o rynku pracy oraz możliwościach rozwoju zawodowego.

Panel poprowadzi Dział Karier i Praktyk.

Wydarzenie odbędzie się po polsku i po angielsku. Uczestnicy mają szansę na otrzymanie upominków :-).

Firmy partnerskie

Firmy współpracujące

Agenda

09:00 – 11:00 Prezentacja firmy ACCENTURE oraz aktywny czat (spotkanie odbędzie się w języku angielskim)

9:00 – 11:00 Prezentacja Radisson Hotel Group oraz aktywny czat (spotkanie odbędzie się: 9:00 – 10:00 w języku angielskim, 10:00 – 11:00 w języku polskim)

11:00 – 11:30 Prezentacja hotelu Bel Mare Resort oraz aktywny czat (spotkanie odbędzie się w języku polskim)

11:00 – 13:00 Prezentacja firmy ŻABKA POLSKA oraz aktywny czat (spotkanie odbędzie się w języku polskim)

13:00 – 15:00 BLOK TEMATYCZNY – „ROZWÓJ I KARIERA” (spotkanie odbędzie się w języku polskim)

13:00 – 13:30 – prezentacja firmy BPiON SERVICES
13:30 – 14:00 – prezentacja firmy BERLITZ POLAND
14:00 – 14:30 – prezentacja firmy TELEPERFORMANCE POLSKA
14:30 – 15:00 – prezentacja firmy CENTRUM ROZWOJU DZIECKA KIDS&Co.

15:00 – 17:00 Prezentacja firmy NIELSENIQ oraz aktywny czat (spotkanie odbędzie się: 15:00 – 16:00 w języku polskim, 16:00 – 17:00 w języku angielskim)

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.