Strona główna / Kandydat / Jak obniżyć opłaty za studia? / Aplikuj do 14 lipca, by skorzystać ze zniżki 2000 zł na studia!

Aplikuj do 14 lipca, by skorzystać ze zniżki 2000 zł na studia!

Promocja „First Minute” dla nowych studentów chcących rozpocząć studia w Uczelniach Vistula

Zapisz się już dziś – studiuj od października! Skorzystaj z promocji 2000 zł zniżki!

Promocja skierowana jest do nowych kandydatów rozpoczynających naukę w Akademii Finansów i Biznesu Vistula, w Akademii im. A. Gieysztora w Pułtusku (Filii AFiB Vistula) lub w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula w semestrze zimowym roku akademickiego 2024/2025 na studiach I lub II stopnia lub jednolitych studiach magisterskich prowadzonych w języku polskim oraz na filologii w języku angielskim, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym, w tym online.

Promocja trwa od 02 maja do 14 lipca 2024 r.

Warunkiem skorzystania z promocji jest złożenie aplikacji na studia w systemie rekrutacyjnym i uiszczenie wymaganych regulaminem promocji opłat do 14 lipca 2024 r.

Tegoroczne świadectwo maturalne lub dyplom ukończenia studiów można donieść później! To nie wszystko! W razie niezdanej matury zwrócimy Ci pieniądze! Więcej szczegółów w regulaminie promocji.

Regulamin promocji – AFiB Vistula