UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Grupa Uczelni Vistula

Grupa Uczelni Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula tworzy wraz ze Szkołą Główną Turystyki i Hotelarstwa Vistula (dawna Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji) fundament Grupy Uczelni Vistula. Obie instytucje działają w jednym kampusie w Warszawie. W 2014 roku do Grupy dołączyła Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych, w 2018 r. Akademia im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku, będąca obecnie filią AFiB Vistula oraz Olsztyńska Szkoła Wyższa im. Józefa Rusieckiego, która w 2019 r. włączyła Wyższą Szkołę Informatyki i Ekonomii Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Olsztynie tworząc Olsztyńską Szkołę Wyższą.

Grupa Uczelni Vistula czerpie z energii i możliwości, które daje wspólne działanie przy jednoczesnym pełnym poszanowaniu odrębności, tożsamości i najmocniejszych stron każdej ze szkół. To oznacza bogatszą ofertę studiów, lepszą i większą kadrę oraz wyższą jakość kształcenia. W procesie nauczania Grupa stawia na praktykę i współpracę ze światem biznesu, co zapewnia absolwentom naszych uczelni wyższych sukces na rynku pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu gospodarczym w Polsce i na świecie.

GUV w liczbach 

 • 830 wykładowców
 • 52 kierunki studiów licencjackich i magisterskich
 • 12 tys. studentów
 • 160 tys. absolwentów
 • 68 600 m2 powierzchni kampusów
 • 5 Rad Biznesu
 • 58 kierunków studiów podyplomowych
 • 500 firm współpracujących
 • 50 współpracujących zagranicznych szkół
 • 10 kierunków online
 • 8 MBA

Akademia Finansów i Biznesu Vistula (AFiB Vistula) w Warszawie oraz jej filia, Akademia im. A. Gieysztora w Pułtusku

oferują w sumie 17 kierunków studiów licencjackich, magisterskich oraz inżynierskich a także studia podyplomowe i doktorskie. Wszystkie kierunki w Warszawie są prowadzone również w języku angielskim, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym, część – w trybie online.

Czytaj mniej

Akademia Finansów i Biznesu Vistula (AFiB Vistula) w Warszawie oraz jej filia, Akademia im. A. Gieysztora w Pułtusku

oferują w sumie 17 kierunków studiów licencjackich, magisterskich oraz inżyniers…

Czytaj więcej

Uczelnia jest jednym z liderów innowacyjnego kształcenia. Należy do najważniejszych międzynarodowych stowarzyszeń na rzecz rozwoju nauki. System współpracy z praktykami i otoczeniem biznesowym jest oparty o Radę Biznesu, która jest kluczowym ciałem doradczym i opiniotwórczym.

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie – SGTiH Vistula (dawniej Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji)

to renomowana uczelnia prostudencka z międzynarodową atmosferą, silnymi związkami z biznesem i prestiżową akredytacją THE-ICE. Oferuje unikatowe w skali kraju programy studiów licencjackich i magisterskich, również po angielsku.

Czytaj mniej

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie – SGTiH Vistula (dawniej Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji)

to renomowana uczelnia prostudencka z międzynarodową atmosferą, silnymi związ…

Czytaj więcej

Kształci na kierunku Turystyka i Rekreacja, Turystyka i Hotelarstwo, Dietetyka oraz Coaching Stylu Życia. Stawia na praktyczny i międzynarodowy wymiar nauczania, promuje ideę przedsiębiorczości. System współpracy z praktykami i otoczeniem biznesowym jest oparty o Radę Biznesu.

Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych (WAB)

to uczelnia o profilu biznesowym z międzynarodową kadrą. Oferuje szeroki wachlarz studiów licencjackich na kierunkach: Zarządzanie, Turystyka i Rekreacja, Informatyka, Finanse i Rachunkowość, a także studiów magisterskich na kierunkach: Zarządzanie oraz Turystyka i Rekreacja. Uczelnia we Wrocławiu posiada w swojej ofercie wiele innowacyjnych kierunków studiów podyplomowych i MBA. Wg rankingu magazynu Perspektywy studia MBA na WAB plasują się w pierwszej dziesiątce najlepszych w kraju. Uczelnię wyróżnia nowatorski plan kształcenia, który powstał dzięki współpracy kadry akademickiej z praktykami biznesu oraz pracodawcami. Większość kierunków jest prowadzonych także w języku angielskim.

Czytaj mniej

Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych (WAB)

to uczelnia o profilu biznesowym z międzynarodową kadrą. Oferuje szeroki wachlarz studiów licencjackich na kierunkach: Zarządzanie, Turystyka…

Czytaj więcej
Sprawdź

Olsztyńska Szkoła Wyższa 

jest jedną z największych niepublicznych uczelni w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego i ważnym ośrodkiem akademickim w regionie. Powstała w wyniku połączenia dwóch szkół o bogatej historii i tradycji – Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Olsztynie (WSiE).

Czytaj mniej

Olsztyńska Szkoła Wyższa 

jest jedną z największych niepublicznych uczelni w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego i ważnym ośrodkiem akademickim w regionie. Powstała w wyniku połączenia dwóch …

Czytaj więcej

Działa w dwóch kampusach w Olsztynie oraz w kampusie w Kętrzynie. OSW to uczelnia o bardzo zróżnicowanym profilu. Umiejętnie łączy kształcenie w zakresie zdrowia, medycyny i kultury fizycznej z naukami humanistyczno-społecznymi. Jest miejscem kształcenia pedagogów, filologów, znakomitych fizjoterapeutów, specjalistów kosmetologii. Oferuje też studia na kierunkach Wychowanie Fizyczne, Ekonomia i Administracja. Olsztyńska Szkoła Wyższa wyróżnia się na rynku działaniami skierowanymi na praktyczną edukację, innowacyjnością oferty dydaktycznej oraz oryginalnymi formami współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.