UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / Wanda Brociek
Wanda Brociek

Wanda Brociek

Wanda Brociek
Studia podyplomowe
Kierunek kształcenia: MBA Women in Leadership

Członkini Zarządu Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej (SPCC) Trenerka i doradczyni biznesowa, mentorka, coach, założycielka WINGS OF CHANGE Wanda Brociek Advisory. Mentorka w Fundacji Liderek Biznesu.

Karierę w Skandynawskich Liniach Lotniczych SAS rozpoczęła w 1989 roku jako pracownicy działu rezerwacji i sprzedaży biletów lotniczych. Następnie zajmowała kolejno stanowiska przedstawicielki handlowej, dyrektorki sprzedaży, aby w 2010 roku zostać Dyrektorką Generalną SAS Polska.
Od stycznia 2018 r. jest niezależnym doradczynią biznesową i trenerką biznesową w firmie WINGS OF CHANGE.

Specjalizuje się rozwoju osobistym, mentoringu, coachingu.

Propagatorka skandynawskich wartości oraz kultury biznesowej.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.