UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / Przemysław Łabędzki
Przemysław Łabędzki

Przemysław Łabędzki

Stanowisko:
Partner, w spółce SQUARE Tax Legal Services

Wykształcenie:
Licencjonowany doradca podatkowy (nr wpisu 10575)
Studia Podyplomowe ESG „Green Accaddemy” Collegium Civitas, Warszawa
Studia Podyplomowe „Rachunkowość i kontrola finansowa”, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 
Magister Prawa, Uniwersytet Wrocławski

Doświadczenie:
Przemysław posiada 17-stoletnie doświadczenie w doradztwie podatkowym zdobyte na największych projektach podatkowych w Polsce w ramach pracy dla firm Deloitte i KPMG. W tym czasie doradzał podatkowo zarówno polskim jak i międzynarodowym firmom z sektora przemysłowego, energetycznego i paliwowego.

Przemysław wykorzystuje swoje umiejętności świadcząc usługi ogólnego doradztwa podatkowego, przeglądów podatkowych w tym due dilligence, jak również doradztwa z zakresu międzynarodowego prawa podatkowego oraz postępowań podatkowych. 

Jego specjalnością są kwestie związane z podatkowym zarządzaniem majątkiem przedsiębiorstw – w tym w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych oraz podatku od nieruchomości, kwestii opłat środowiskowych, a w szczególności w zakresie przeprowadzania strategicznych, kompleksowych projektów w tym zakresie.  

Przemysław posiada również znaczne doświadczenie na polu przygotowania oraz przeprowadzania szkoleń z zakresu bliskich mu zagadnień podatkowych. 

Specjalizacja sektorowa:

  • Przemysł
  • Paliwa i energetyka
  • Budownictwo i nieruchomości
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.