UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / Michał Kozak

Michał Kozak

Michał Kozak
e-mail: m.kozak1@vistula.edu.pl
Wydział: Informatyki, Grafiki i Architektury
Kierunek kształcenia: Architektura/Informatyka

Absolwent i współpracownik Politechniki Warszawskiej oraz Akademii Finansów i Biznesu Vistula, wykładowca i popularyzator matematyki.

Prowadzone zajęcia:

  • szeroko rozumiana matematyka na poziomie akademickim,
  • wykorzystanie języków programowania w zastosowaniach matematyki,
  • technologia informacyjna

Projekty dydaktyczne:

  • Dzień Popularyzacji Matematyki Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych PW,
  • Obóz Naukowy Politechniki Warszawskiej: Data Science,
  • MiNI Akademia Matematyki,
  • Projekt MatFizChem we współpracy z wydziałami: MiNI, Fizyki i Chemicznym PW,
  • wiele innych.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

  • Teoria miary i rachunek prawdopodobieństwa, w szczególności statystyki porządkowe oraz poszukiwanie estymatorów tych statystyk dla zmiennych losowych o niekoniecznie tych samych rozkładach.
  • Zastosowania rachunku prawdopodobieństwa w analizie danych i Data Science. W szczególności poszukiwanie modeli uczenia maszynowego do wspomagania decyzji w analizach biznesowych.
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.