UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / mgr Ryszard Niżewski

mgr Ryszard Niżewski

mgr Ryszard Niżewski
e-mail: r.nizewski@vistula.edu.pl
Wydział: Filologii i Dziennikarstwa
Kierunek kształcenia: Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna

Magister dziennikarstwa i zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył studia Executive MBA Uniwersytetu Warszawskiego i University of Illinois at Urbana-Champaign. Wieloletni dziennikarz, szef zespołów dziennikarskich oraz zespołów projektowych w Polskiej Agencji Prasowej (PAP) – największej agencji informacyjnej w Polsce. Doświadczenie zawodowe zdobywał również jako redaktor naczelny miesięczników branżowych, analityk mediów oraz specjalista ds. komunikacji z mediami.

Aktualnie kieruje Biurem Produktów i Usług Medialnych PAP, gdzie odpowiada za realizację usług PAP dla klientów korporacyjnych, tematyczne serwisy internetowe oraz projekty specjalne o charakterze informacyjno-promocyjnym, realizowane w skali krajowej i europejskiej.

W działalności zawodowej (jak również w działalności dydaktycznej) zajmuje się analizą i realizacją usług marketingowych w mediach, rozpowszechnianiem płatnych informacji biznesowych i politycznych, jak też tworzeniem, wykorzystaniem i pozycjonowaniem treści promocyjno-informacyjnych.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

  • Działania marketingowe biznesu i instytucji państwowych w mediach – w skali lokalnej, krajowej i międzynarodowej
  • Tworzenie i pozycjonowanie treści promocyjnych i informacyjnych
  • Wpływ przekazów medialnych na wizerunek produktów, firm i osób
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.