UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / mgr inż. Michał Gratkowski

mgr inż. Michał Gratkowski

mgr inż. Michał Gratkowski
e-mail: m.gratkowski@vistula.edu.pl
Wydział: Informatyki, Grafiki i Architektury
Kierunek kształcenia: Architektura

Studia dzienne na Politechnice Warszawskiej  na Wydziale Architektury i Urbanistyki, magister inżynier architekt w 2005 roku. Dyplom pod kierunkiem Andrzeja Miklaszewskiego.

Doświadczenie zawodowe –  między innymi współpraca przy projekcie Muzeum Historii Żydów Polskich (Polin) w Apa Kuryłowicz & Assiociates / Lahdelma_Mahlamaki Architects.

Od 2008 jestem  współwłaścicielem i partnerem w pracowni MFRMGR Architekci ( mfrmgr.pl). W naszym biurze realizujemy projekty w  różnych skalach od projektów wnętrz przez domy jednorodzinne  po osiedla mieszkaniowe.  Specjalizujemy się w przebudowach budynków na trudnych działkach oraz nietypowych wnętrzach publicznych np. Kino Muranów oraz Zagrywki – bar z aktywnościami. Byliśmy współtwórcami idei  Skweru Sportów Miejskich. Nasze realizacje i projekty są i były licznie publikowane na łamach prestiżowych magazynów  i blogów architektonicznych na świecie oraz w Polsce.

Np . Wallpaper, Dezeen, Frame, Archdaily etc.  Nasze projekty nominowano do Architektonicznej Nagrody Prezydenta Warszawy. Nasz zrealizowany projekt  „Dom dla L”

 dostał I nagrodę w konkursie Brickaward 2019 w kategorii feeling at home. 

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

  • makiety, modele
  • rysunek odręczny
  • sztuka współczesna
  • modernizacja zabytków
  • nowe technologie
  • moda
  • sport
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.