UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / Malwina Faliszewska
Malwina Faliszewska

Malwina Faliszewska

Malwina Faliszewska
Studia podyplomowe
Kierunek kształcenia: MBA Women in Leadership

Trenerka, mentorka i ICF coach, certyfikowana Gallup Strength coach. Wspiera kobiety w budowaniu kariery oraz pewności siebie. Autorka książki „Sięgaj po więcej”, mówczyni TEDxWarsawWomen, autorka kursu pewności siebie online „Sięgaj po więcej z Forbes Women” oraz cyklu podcastów „Sięgaj po więcej” jak również wielu artykułów o tematyce różnorodności i rozwoju pracowników.

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe, w szczególności w obszarze HR, które zdobywała w międzynarodowych korporacjach. Jako Learning & Development i Diversity & Inclusion Senior Manager w Deloitte odpowiadała za procesy związane z rozwojem pracowników, budowanie strategii różnorodności i kultury włączającej. Z pełną pasją angażuje się w wydarzenia i inicjatywy poświęcone kobietom w biznesie.

Uwielbia czytać inspirujące książki. Prywatnie dumna żona i mama dwóch córek Mai i Lili.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.