UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / Maciej Bóbr
Maciej Bóbr

Maciej Bóbr

Maciej Bóbr (ur. 1957) – z wykształcenia historyk sztuki, w latach 1991-2002 pracował w administracji rządowej jako rzecznik prasowy Wojewody Krakowskiego, a następnie, po reformie, jako Zastępca Dyrektora gabinetu Wojewody Małopolskiego. Budował nowy wizerunek administracji publicznej po przemianach lat 1989 i 1990  jako tej, która musi służyć ludziom. Odpowiadał także za organizacje odbywających się w Krakowie wizyt oficjalnych, w tym papieskich, oraz koordynował między innymi uroczystości pogrzebowe gen. Władysława Sikorskiego. Zajmował się też sprawami ochrony dziedzictwa, w tym trudnymi problemami związanymi z obozem KL Auschwitz. W latach 2008-2010 był dyrektorem działu szkoleń w Małopolskim Instytucie Samorządu Terytorialnego i Administracji. Obecnie zajmuje się prowadzeniem programów destygmatyzacyjnych. Nigdy jednak nie porzucił do końca swojego pierwszego zawodu i obecnie – pracując w szpitalu psychiatrycznym – zajmuje się budowaniem jego pozytywnego wizerunku, a także sztuką tworzoną przez osoby, które doświadczają kryzysów psychicznych.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.