UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / Katarzyna Skiba – Kuraszkiewicz
Katarzyna Skiba – Kuraszkiewicz

Katarzyna Skiba – Kuraszkiewicz

Radca prawny, Partner w Kancelarii SQUARE Tax Legal Services

Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. 

Specjalista z zakresu gospodarki odpadami i ochrony środowiska. 

Od kilkunastu lat doradza przedsiębiorcom w ich bieżącej działalności, m. in. prowadząc audyty przedsięwzięć pod kątem spełnienia wymagań wynikających z szeroko rozumianego prawa ochrony środowiska, uczestnicząc w kontrolach z zakresu ochrony środowiska, w tym kontrolach prowadzonych przez WIOŚ. Wpiera Klientów w procesie ubiegania się o decyzje środowiskowe, pozwolenia zintegrowane, pozwolenia sektorowe (w tym dla instalacji komunalnych, spalarni odpadów) oraz w postępowaniach związanych z nakładaniem administracyjnych kar pieniężnych za naruszenie przepisów ochrony środowiska.    

Praktykę zawodową zdobywała uczestnicząc w dziesiątkach postępowań związanych z udzieleniem zamówień publicznych na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych oraz zamówień związanych z budową instalacji do przetwarzania odpadów, w tym w największych w skali kraju postępowaniach na odbiór i zagospodarowanie odpadów z terenu m. st. Warszawy, Wrocławia,  czy Aglomeracji Poznańskiej. W ramach tych postępowań zarówno wpierała zamawiających, opracowując SIWZ (SWZ), jak i reprezentowała wykonawców przed Krajową Izbą Odwoławczą.

Szkoleniowiec i wykładowca. 

Autorka szeregu publikacji w prasie branżowej dotyczących gospodarki odpadami i zamówień publicznych. 

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.