UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / Katarzyna Paczkowska
Katarzyna Paczkowska

Katarzyna Paczkowska

Jest cenioną specjalistką, ekspertką i wykładowczynią w zakresie kadr, płac i zarządzania zasobami ludzkimi.

Ma 27 lat doświadczenia w pracy na stanowiskach kadrowo-płacowych, kierowniczych i zarządzających oraz ponad 17 lat doświadczenia w nauczaniu.

Z wykształcenia nauczycielka i psycholożka, ukończyła podyplomowe studia z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim w Wyższej Szkole Biznesu National Louis University w Nowym Sączu.

Nieustannie poszerza swoją wiedzę, zdobywa nowe doświadczenia i z radością podejmuje kolejne wyzwania. Obecnie w ramach powiększania swoich kompetencji studiuje prawo, a także zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy. Jednocześnie jest aktywną trenerką i  wykładowczynią m.in. na uczelniach wyższych.

Od 2011 roku jako wykładowczyni jest związana z Akademią Prawa Pracy i Rachunkowości CEDOZ.    

Cały czas pozostaje w bezpośrednim kontakcie z zawodem – jest właścicielką i osobą zarządzającą firmą zajmującą się outsourcingiem kadrowo-płacowym. Z pasją i zaangażowaniem wykonuje swoją pracę, a zdobytym doświadczeniem z przyjemnością dzieli się z innymi.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.