UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / Joanna Chamera
Joanna Chamera

Joanna Chamera

Joanna Chamera
Studia podyplomowe
Kierunek kształcenia: MBA Women in Leadership

Dyrektorka Działu Zakupów Quad/Graphics Europe. Dyrektorka Zarządzająca CR/T Polska.

Od 12 lat zarządza zespołem zakupowym Quad Graphics Europe – europejskim oddziale firmy produkcyjnej będącej jednym z liderów branży poligraficznej na świecie, będącą częścią globalnego koncernu z siedzibą w Stanach Zjednoczonych w Sussex.

Od 5 lat piastuje równolegle funkcję Dyrektora Zarządzającego oraz Członka Zarządu firmy CRT – fabryce farby, która produkuje specjalistyczne farby poligraficzne zarówno na rynek krajowy jak i na rynki zagraniczne.

Realizując różnorodne projekty zdobyła doświadczenie w budowaniu zespołów, zarządzaniu zespołami, prowadzeniu negocjacji zarówno zakupowych jak i sprzedażowych z kontrahentami krajowymi, europejskimi i globalnymi. Prowadziła strategiczne dla organizacji projekty takie jak przekształcenie działu zaopatrzenia w dział zakupów oraz stworzenie od zera kompetentnego i otwartego na zmiany zespołu, który przejął obsługę zamówień materiałów eksploatacyjnych dla wszystkich zakładów produkcyjnych Quad w USA.

Pierwsze kroki w rozwoju zawodowym zdobyła studiując procesy wydawnicze i poligraficzne w Wauskesha County Technical College, WI, US oraz zdobywając tytuł magistra i inżyniera papiernictwa i poligrafii na Politechnice Łódzkiej. W trakcie praktyki zawodowej wielokrotnie brała udział szkoleniach z zakresu zarządzania procesami, komunikacji, negocjacji, sztuki angażowania pracowników. Ukończyła 3-letni program obejmujący poziom praktyka, mastera i trenera programowania neurolingwistycznego. Jest również mentorką w aktualnej edycji programu mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.