UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / Grzegorz Rutkowski
Grzegorz Rutkowski

Grzegorz Rutkowski

Radca prawny, Partner w Kancelarii SQUARE Tax Legal Services

Grzegorz jest absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku prawo oraz na kierunku administracja.

Grzegorz posiada przeszło 12 letnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, w szczególności w zakresie prawa ochrony danych osobowych, prawa korporacyjnego oraz prawa autorskiego. Prowadzi i nadzoruje transakcje M&A dla dużych podmiotów z polskiego i zagranicznego rynku. Doradza przedsiębiorcom polskim w ich ekspansji na rynki zagraniczne, jak i podmiotom obcym w wejściu na rynek polski.

Przez 3 lata był wykładowcom na studiach MBA w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu w ramach przedmiotów o tematyce prawnej. Od lat prowadzi również szkolenia z tematyki prawnej na różnego rodzaju forach, w tym dla związków pracodawców.

Jest autorem jednych z pierwszych w Polsce Wiążących Reguł Korporacyjnych Ochrony Danych Osobowych oraz licznych opracowań i artykułów dotyczących problematyki prawa ochrony danych osobowych. 

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.