UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / dr inż. Piotr Zydorowicz

dr inż. Piotr Zydorowicz

Absolwent i doktorant Instytutu Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn Politechniki Wrocławskiej. Zespół Doświadczalnej Analizy Naprężeń. Prace naukowo badawcze dla przemysłu maszynowego i motoryzacyjnego. Autor i współautor 43 opracowań i publikacji. Pierwszy w Politechnice Wrocławskiej doktorat z biomechaniki. Absolwent studiów podyplomowych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego z kryminalistycznej rekonstrukcji wypadków drogowych. Certyfikowany rzeczoznawca ZG PZM i stowarzyszeń Poleksmot, Simtech, TUVPOL. Partner Audatex i SSH Polska. Rzeczoznawca z listy Ministra Infrastruktury i Budownictwa. Stały Biegły Sądowy Sądu Okręgowego we Wrocławiu z dziedziny technika samochodowa, specjalizacja ruch drogowy, wycena wartości oraz kosztów i jakości napraw pojazdów samochodowych, auta zabytkowe, analiza przyczyn wypadków w użytkowaniu maszyn i urządzeń. Właściciel Biura Rzeczoznawstwa Samochodowego.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.