UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / dr inż. arch. Agnieszka Starzyk

dr inż. arch. Agnieszka Starzyk

dr inż. arch. Agnieszka Starzyk
e-mail: a.starzyk@vistula.edu.pl
Wydział: Informatyki, Grafiki i Architektury
Kierunek kształcenia: Architektura

DOKTOR NAUK TECHNICZNYCH w zakresie architektury i urbanistyki (WA PW 2006). Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Ekspertka oceniająca projekty w ramach działania 4.5 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 (architektura i urbanistyka), Ministerstwo Gospodarki. Ekspertka SARP. Redaktorka tematyczna (Architektura) – od 2015 członkini Kolegium Redakcyjnego Wydawnictwa Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. Jurorka międzynarodowych konkursów studenckich m.in. Vistula International Art & Design Competition „Perspektywa” (2015 i 2016).

Praktykująca architektka, prowadzi autorską pracownię projektową, posiada uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności architektonicznej.

Członkini Stowarzyszenia Architektów Polskich, Izby Architektów, członkini-założycielka Naukowego Towarzystwa Rewitalizacji. Autorka monografii „Współczesna architektura przedszkolna. Studium obiektów zrealizowanych w Warszawie w latach 2000-2018”.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

  • Przestrzeń bezpieczna, dostępna, przyjazna
  • Architektura/przestrzeń adresowana do dzieci
  • Architektura/przestrzeń teatralna
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.