UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / Dorota Wysocka
Dorota Wysocka

Dorota Wysocka

Specjalistka w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji UKSW w Warszawie; legitymuje się również wykształceniem ekonomicznym; ukończyła szereg kursów z zakresu prawa pracy, HR, zarządzania.

Posiada ponad 20 letnią praktykę zawodową w zakresie kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej zarówno na stanowiskach samodzielnych specjalistów ds. kadr i płac, jak i na stanowiskach zarządczych.

Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w biznesie, jak i w jednostkach państwowych, dzięki czemu posiada szczegółową wiedzę branżową podbudowaną praktyką z zakresu prowadzenia dokumentacji pracowniczej, naliczania wynagrodzeń, prowadzenia funduszu socjalnego, ustalania wewnętrznych regulaminów i procedur, współpracy ze związkami zawodowymi.

Przy koordynowaniu i zarządzaniu pracą zespołów kadrowo-płacowych lubi koncentrować się na usprawnianiu i zwiększaniu efektywności pracy.

Posiada doświadczenie praktyczne w zarządzaniu procesowym, jako lider procesu w zintegrowanym systemie zarządzania wg normy ISO 9001 oraz programie akredytacji CMJ MZ.

Z niemałą satysfakcją realizuje się również w działalności doradczej i szkoleniowej, prowadząc kursy i szkolenia z zakresu prawa pracy i naliczania wynagrodzeń dzieli się ze słuchaczami wiedzą, nie tylko w warstwie teoretycznej, ale też często w dużo cenniejszej, warstwie praktycznej.

Z Akademią Prawa Pracy i Rachunkowości CEDOZ związana jest od 2020 roku.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.