UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / Dorota N. Haller
Dorota N. Haller

Dorota N. Haller

Dorota N. Haller
Studia podyplomowe
Kierunek kształcenia: MBA Women in Leadership

CMO, Dyrektorka Marketingu Komunikacji i Digital w Huawei Polska, wicedyrektorka marketingu i rzeczniczka Huawei w Regionie CEE & Nordics.

Ceniona w branży ekspertka w dziedzinie marketingu, PR, komunikacji i digitalu, wielokrotnie nagradzana prestiżowymi nagrodami, m. in. Grand Prix w konkursie Dyrektor Marketingu Roku. Wraz z zespołami zdobyła szereg nagród marketingowych, m. in. Złote, Srebrne i Brązowe statuetki Effie Awards, w tym prestiżowe „long term marketing excellence”, oraz kilkukrotnie PRowy Złoty Spinacz.

Wiceprezeska IAA Polska, członkini Jury Teads Global Creative Tech Awards 2022, przewodnicząca grupy jurorskiej Effie 2022, wielokrotna członkini jury Effie Awards i innych prestiżowych polskich i międzynarodowych organizacji branżowych, m. in. Rady Marek Superbrands i Marketing Sounding Board sojuszu Star Alliance. Prelegentka wielu konferencji branżowych, m. in. Facebook Marketing Summit, VideoWars by ScreenLovers i ekonomicznych np. Europejski Kongres Gospodarczy czy Kongres Badaczy. Członkini Facebook Client Advisory Board. Wykładowczyni MBS (Marketing Business Solutions) by Effie.

Odpowiada za strategię i komunikację marketingową Huawei CBG Polska w randze CMO, a od maja 2022 również pełni rolę wicedyrektorki marketingu i rzeczniczki prasowej Huawei w regionie CEE & Nordics. Wcześniej kreowała i realizowała strategie marketingowe w firmach z różnych branż – od medycznej, poprzez bankowość po lotnictwo.

Mentorka, feministka, aktywna działaczka na rzecz rozwoju potencjału kobiet i równouprawnienia płci zarówno w społeczeństwie, jak i w biznesie. Autorka podkastu Hallo Haller.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.