UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Rodrigo Nardotto – brazylijski artysta, który pokochał Polskę

Rodrigo Nardotto – brazylijski artysta, który pokochał Polskę

Początek: czw., 16 sty 2020, 14:30
Koniec: czw., 16 sty 2020, 16:30

W 2018 roku przyjechał do Polski, by na letnich kursach w Vistuli uczyć się języka angielskiego. Warszawa skradła mu serce. Brazylijski artysta Rodrigo Nardotto ponownie przyjeżdża do polskiej stolicy. 15 i 16 stycznia będzie gościem naszej uczelni. Pokaże swoje prace, wśród których są portrety wybitnych Polaków.

Rodrigo Nardotto łączy technikę malarstwa akrylowego, suchej pasteli, farby olejnej oraz akwareli. Nie ukrywa, że inspiruje go twórczość Vincenta Van Gogha. W jego obrazach przewijają się sceny z codziennego życia brazylijskich miast i wsi. Odbiorcy mogą odbyć wspaniałą podróż do tętniącej intensywnymi barwami Brazylii.

Tę samą technikę artysta wykorzystał malując portrety wybitnych Polaków. 13 prac podarował właśnie naszej uczelni.

W połowie stycznia Rodrigo Nardotto będzie gościem Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Program jego wizyty przewiduje:

  • 15 stycznia 2020 r. – warsztaty ze studentami kierunku Grafika, podczas których powstanie portret polskiej noblistki Wisławy Szymborskiej;
  • 16 stycznia 2020 r. o godz. 14.30 – wernisaż wystawy portretów wybitnych postaci pt. „Wonder People” (w holu przy Aulach)

Wystawa prac Rodrigo Nardotto wpisuje się w misję Akademii Finansów i Biznesu Vistula, uczelni otwartej i wrażliwej na kulturową oraz artystyczną różnorodność. Jesteśmy najbardziej umiędzynarodowioną szkołą wyższą w Polsce. Studenci i pracownicy pochodzą ze stu krajów, tworząc niezwykle energetyczną i barwną społeczność, niczym z obrazów Nardotto.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.