UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Zwinnie zarządzaj projektami! Konferencja ABE Light w AFiB Vistula

Zwinnie zarządzaj projektami! Konferencja ABE Light w AFiB Vistula

Agile infographic
Początek: sob., 30 mar 2019, 13:45

Agile, czyli zwinność, jest dziś kluczem do sukcesu. Początkowo zwinne metodyki zarządzania dotyczyły projektów informatycznych. Aktualnie znajdują zastosowanie również w innych obszarach biznesu, w tworzeniu nowych produktów, badaniach i rozwoju.

W metodyce Agile chodzi o to, by działać elastycznie i interaktywnie. Zwinność opiera się na podejmowaniu małych kroków i nieustannym sprawdzaniu, czy zmierzamy w dobrym kierunku.

Zwinne zarządzanie opiera się na czterech filarach. Są to:

  • komunikacja ze stronami, która jest ważniejsza niż stosowanie standardowych procedur i narzędzi;
  • koncentracja na dostarczaniu działających rozwiązań, a mniej na dostarczaniu szczegółowej dokumentacji;
  • współpraca z klientami;
  • otwartość na zmiany zakresu, zamiast ich ograniczanie.

Szczegóły metodyki Agile oraz zastosowanie jej w praktyce będą przedmiotem Konferencji ABE Light, którą w Akademii Finansów i Biznesu Vistula organizuje grupa „Agile Warsaw”.

Wykład inauguracyjny wygłosi Jurgen de Smet, belgijski ekspert w dziedzinie LeSS Agile Framework. Prezentacje i warsztaty poprowadzą specjaliści z wiodących polskich firm.

Konferencja odbędzie się w języku angielskim.

Strona główna konferencji wraz z formularzem rejestracyjnym znajduje się TUTAJ. 

Zapraszamy 

30 marca 2019, w godz. 13:45 – 20:00 do auli A6.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.