UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Złota seria naszych siatkarek trwa!

Złota seria naszych siatkarek trwa!

siatkarki, boisko, mecz, grupa

Siatkarki AZS Vistula nie mają sobie równych. Na Igrzyskach Studentów Pierwszego Roku, czyli Varsoviadzie, zwyciężyły po raz piąty z rzędu.

Aktualne Akademickie Wicemistrzynie Polski uczelni niepublicznych i Akademickie Wicemistrzynie Warszawy od początku do końca kontrolowały przebieg turnieju. Dobra taktyka i ogromna wola walki przyniosły sukces. „Vistulanki” nie straciły ani jednego seta. Prowadzone przez trener Jolantę Studzienną zostawiły w pokonanym polu Warszawski Uniwersytet Medyczny, Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego i Uniwersytet Warszawski, zaś w półfinale pokonały Politechnikę Warszawską.

W starciu finałowym nasz zespół trafił na reprezentację Wojskowej Akademii Technicznej i po raz kolejny nie miał problemów z odniesieniem zwycięstwa.

-Jesteśmy absolutnie dumni z postawy naszych młodych siatkarek – powiedział prezes AZS Vistula Maciej Szewczyk – Podtrzymały tradycję i podobnie, jak cztery roczniki starszych koleżanek, odniosły zwycięstwo.

Gratulujemy. Tak trzymać!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.