DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Zespół Grupy Uczelni Vistula w finale Warsaw Business Game 2019 #WBG2019

Zespół Grupy Uczelni Vistula w finale Warsaw Business Game 2019 #WBG2019

plakat, grafika, kobiety, fotografie

Zainteresowanie wydarzeniem przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Do biznesowych rozgrywek Warsaw Business Game 2019 #WBG2019 zgłosiło się ponad 50 zespołów z 8 warszawskich uczelni.

Drużyna Grupy Uczelni Vistula idzie jak burza. Nasz 3-osobowy zespół wszedł do finału i o zwycięstwo będą walczyć wspaniałe dziewczyny:

  • Anastasia Kwapyoug;
  • Natasha Musangu;
  • Priness Briggs.

Wielki finał – już 18 kwietnia w HubHub. Jako gość możesz zarejestrować się bezpłatnie: https://www.facebook.com/events/272398023652364/?active_tab=discussion

Warsaw Business Game (WBG) to zawody, w których drużyny mierzą się z zadaniem konkursowym symulującym realną sytuację biznesową i są oceniane przez niezależne eksperckie grono jurorów. Liczy się nieszablonowe myślenie, kreatywność i innowacyjności.

WBG rozgrywane są w języku angielskim, z uwagi na coraz większą różnorodność społeczności studenckiej i wymogi globalnego świata biznesu.

Wszyscy trzymamy kciuki za nasze studentki!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.