UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Zbadaj swoje kompetencje i zyskaj przewagę na niepewnym rynku pracy!

Zbadaj swoje kompetencje i zyskaj przewagę na niepewnym rynku pracy!

two girls talking
Początek: czw., 14 maj 2020, 18:00

Czy wiesz jakie masz kompetencje zawodowe, a jakie naturalne predyspozycje i talenty?

Weź udział w Zintegrowanym Programie Rozwoju Kompetencji Zawodowych Biura Karier Uczelni Vistula!

Diagnoza kompetencji zawodowych pozwoli Ci poznać poziom swoich umiejętności miękkich, ułatwiając znalezienie pracy i budowę ścieżki kariery.

Zrób test kompetencji dostępny na stronie www.e-kariera.vistula.pl, i weź udział w spotkaniu online z ekspertem Biura Karier Uczelni Vistula.

Dowiedz się, jak stworzyć efektywne dokumenty aplikacyjne i zwiększ swoje szanse u pracodawców.

Biuro Karier Uczelni Vistula zaprasza 14 maja o godzinie 18:00 do udziału w webinarium w całości poświęconemu obecnej sytuacji na rynku pracy.

W trakcie webinarium opowiemy m.in.:

  • jak stworzyć skuteczne CV i zyskać uwagę pracodawców;
  • jak zwiększyć swoje szanse na rynku pracy w obecnej sytuacji;
  • jak budować swoją przewagę konkurencyjną na niepewnym rynku.

Dodatkowo, doradca zawodowy Biura Karier przekaże wskazówki m.in.:

  • jak podkreślić profesjonalizm CV;
  • jak zaprezentować swoje mocne strony i unikalne kompetencje;
  • jak unikać błędów w dokumentach aplikacyjnych.

Dodatkowo, wszystkich studentów Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula zapraszamy do udziału w prestiżowym teście StrenghtsFinder Instytutu Gallupa!

Webinarium w języku polskim poprowadzi nasz doradca zawodowy z Biura Karier Vistuli, p. Daria Wójcik

Serdecznie zapraszamy!

14 maja o godzinie 18:00

Link do webinarium otrzymacie w newsletterze.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.