UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Wystawa rysunku i malarstwa studentów Architektury i Grafiki

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Architektury i Grafiki

Baner nawiązujący do wydarzenia (jako szkic).

Zapraszamy na wernisaż wystawy ,,PLENER” eksponującej prace studentów Akademii Finansów i Biznesu Vistula, którzy po zakończeniu pierwszego roku na kierunkach artystycznych – Architektura i Grafika, uczestniczyli w plenerze rysunkowym i malarskim. Wydarzenie odbędzie się 5 kwietnia o 12:00 w gmachu naszej uczelni.

Plener odbywał się w Warszewie i jej okolicach, w zabytkowych parkach Wilanowa i Łazienek, w Ogrodzie Saskim oraz Ogrodzie Botanicznym, na Starym Mieście i przy nowoczesnej Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego. Część z prac powstała w Parku w Powsinie i pięknym naturalnym pejzażu Mazowsza.
Koncepcja wystawy zakłada pokazanie wszystkich wybranych przez autorów prac, umieszczonych na jednej planszy i opisanych imiennie. Pokazane są szkice, drobne próby akwarelowe oraz duże rysunki w technikach mieszanych.
Doceniając ogrom włożonej pracy, dano możliwość wystawienia różnych tematów, o zróżnicowanym poziomie wykonania, tak by każdy ze studentów mógł poczuć się doceniony. Zajęcia artystyczne oprócz nauki powinny dawać przyjemność tworzenia i relaksować.
To przesłanie powinno towarzyszyć oglądaniu wystawy bez ocen, z przyjemnością patrzenia na prace znakomite, bardzo dobre i dobre.

Wernisaż rozpocznie się w piątek o 12.00, na korytarzu drugiego piętra, przy Sali 214, a zakończy w półkolistej Galerii przy Aulach wykładowych.

Serdecznie zapraszamy.
Dorota Wejchert, Robert Radziejewski, Urszula Gajczyk

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.