UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Wystawa prac studentów Grafiki

Wystawa prac studentów Grafiki

Kilkadziesiąt prac studentów grafiki Akademii Finansów i Biznesu Vistula zostało wystawionych w sali 209. To prace zaliczeniowe, w których podopieczni mgr. Jana Smagi zademonstrowali własny język wizualny.

Wystawione zostały najlepsze obiekty – grafiki, fotografie wielkoformatowe i cyfrowe, materiały video, rzeźby i dwa obrazy olejne.

Prace powstały w odpowiedzi na postawione w minionym semestrze enigmatyczne zadania. Studenci mieli znaleźć formę i indywidualny język wizualny np. do hasła „Zagmatwanie”, „Brak mi słów” czy „Nie zapalaj światła, taki piękny widok”. Jednym z zadań było też stworzenie ilustracji do pięciu włoskich bajek. Studenckie dzieła pokazują, czy twórcy mieli pomysł, jakie jest ich rozumienie tekstu i jak budują opowieść. To autorskie dzieła.

Zebrane prace są bardzo różnorodne. Wystawa może być pretekstem do ciekawej dyskusji a także recenzowania prac kolegów. Wymiana opinii zawsze rozwija i inspiruje.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej