UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Wystawa prac plenerowych studentów architektury

Wystawa prac plenerowych studentów architektury

Około 80-u studentów architektury Akademii Finansów i Biznesu Vistula uczestniczyło w czerwcu i lipcu w plenerach, które odbyły się pod okiem dr inż. Doroty Wejchert i mgr. Roberta Radziejewskiego. Rezultaty ich pracy zostały teraz wystawione na parterze przy aulach.

Celem pleneru jest rozwój warsztatu oraz kształcenie umiejętności samodzielnej pracy twórczej w warunkach plenerowych. Plener daje możliwość wnikliwej obserwacji zjawisk natury oraz pracy w bezpośrednim z nią kontakcie.

Plenery studentów architektury odbyły się latem w najciekawszych miejscach Warszawy: w Łazienkach Królewskich, Pałacu w Wilanowie, Ogrodzie Botanicznym i na Starym Mieście. Intersującą przyrodę studenci znaleźli także na terenie kampusu Uczelni Vistula. Tematem była architektura zabytkowa, pejzaż i rośliny.

Studenci, którzy pracowali w grupach polsko- i angielskojęzycznych zastosowali różnorodne techniki m.in. ołówek, akwarele, pastele i tusz. Zaprezentowali znajomość zagadnienia perspektywy i chromatyki barw. Rozwijali swoje umiejętności warsztatowe i pokazali, że potrafią realizować swoją koncepcję plastyczną.

Prace studentów architektury można oglądać do 30 listopada na parterze przy aulach.

Serdecznie zapraszamy!

Uczelnia realizuje projekty