UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Wystawa prac plenerowych studentów architektury

Wystawa prac plenerowych studentów architektury

Około 80-u studentów architektury Akademii Finansów i Biznesu Vistula uczestniczyło w czerwcu i lipcu w plenerach, które odbyły się pod okiem dr inż. Doroty Wejchert i mgr. Roberta Radziejewskiego. Rezultaty ich pracy zostały teraz wystawione na parterze przy aulach.

Celem pleneru jest rozwój warsztatu oraz kształcenie umiejętności samodzielnej pracy twórczej w warunkach plenerowych. Plener daje możliwość wnikliwej obserwacji zjawisk natury oraz pracy w bezpośrednim z nią kontakcie.

Plenery studentów architektury odbyły się latem w najciekawszych miejscach Warszawy: w Łazienkach Królewskich, Pałacu w Wilanowie, Ogrodzie Botanicznym i na Starym Mieście. Intersującą przyrodę studenci znaleźli także na terenie kampusu Uczelni Vistula. Tematem była architektura zabytkowa, pejzaż i rośliny.

Studenci, którzy pracowali w grupach polsko- i angielskojęzycznych zastosowali różnorodne techniki m.in. ołówek, akwarele, pastele i tusz. Zaprezentowali znajomość zagadnienia perspektywy i chromatyki barw. Rozwijali swoje umiejętności warsztatowe i pokazali, że potrafią realizować swoją koncepcję plastyczną.

Prace studentów architektury można oglądać do 30 listopada na parterze przy aulach.

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.