UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Wyniki konkursu Spring for life

Wyniki konkursu Spring for life

Konkurs fotograficzno-filmowy Spring for Life został rozstrzygnięty. Zwyciężyła Klaudia Paluch. Jej prace otrzymały najwięcej głosów. Drugie miejsce przypadło Nelly Mugendi z Kenii, a trzecie Latifie Cindi Kamikazi z Rwandy.

Klaudia Paluch zgłosiła do konkursu 9 fotografii. Odwołała się w nich do mitologii słowiańskiej, m.in. do Modlitwy do Świętowita i Leli oraz do tradycji topienia Marzanny. Pokazała polski wianek z mleczy i wyjaśniła, co to znaczy, gotować dla pułku wojska.

Nelly Mugendi zaprezentowała zaś portrety osób z kwiatami, komentując, że gdy kwiaty zaczynają kwitnąć, niosą na płatkach swoje piękno i historię, tak jak ludzie.

Latifa Cindi Kamikazi zgłosiła do konkursu nie tylko zdjęcia, ale także film o wiosennej bujności traw w Warszawie. 

Ideą konkursu Spring for Life jest promocja różnorodności kulturowej, wartości rodzinnych, rozwijanie wrażliwości artystycznej oraz prezentacja twórczości studentów w dziedzinie fotografii i filmu.

Wyniki głosowania:

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.